Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפולים ותיקונים חינם ל-307, האם לובינסקי יפשטו בקרוב את הרגל?

piccolo
שימו לב! השרשור הזה בן 7508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היו עושים את זה עם האוטו שלי.. היו פושטים רגל מזמןןןן......

חראות, לא נותנים שרות, לא עונים בדוא"ל ואני מחכה ל"חלק" כבר חודש!!!

גועל נפש לובינסקי!

תודה :cry:

החלפתי כבר מוסך, עכשיו אני משלם יותר דלק וטלפונים למוסך השני אבל עוד מעט נראה לי שאני אשלם עוד יותר, עד למרכז. וגם כן, לפי הסיפורים כאן גם במוסכים המרכזיים הידיים גודלות מהתחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה טלפונית כשאפשר פנים אל פנים? :wink:

מחר אני בסוכנות נראה מה יהיה, אני מהמר שלא יעזור לי כלום :?

אם אתה מהמר שלא יצא מזה כלום - לא יצא מזה כלום, אין לך אפילו מה ללכת!

אם תבוא עם גישה חיובית, תגיע עם הדיעה שאין מצב שלא תקבל שם את התשובה שאתה מצפה לה ותסביר את עצמך טוב לאנשים שממולך, סיכוייך יגדלו בהרבה.

נסה את זה.. זה עובד!

ואם תענה לי שעל סמך הניסיון שלך וההיכרות שאין מצב אז שוב... חבל ללכת בכלל!

אתה בטח שואל את עצמך למה אני מתערב, אני פשוט אוהב לעזור לאנשים.

אנ מודה לך על העזרה אבל כבר סיימנו ביה"ס וחיזוקים כגון "אם לא תאמין לא תקבל" כבר אינם נחוצים :) (לא שהם היו נחוצים אז).

ברור שאני אלך ואנסה כמה שאני יכול, זה לא אומר שאני לא ריאלי ושברור לי שרוב הסיכויים הם נגדי. אם זה יהיה אפשרי אני אוציא את זה מהם, אל דאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני קצת גולש מהנושא...

אבל אני רואה שהרבה קוטלים את ה307 עם כל הבעיות שלה, ובכלל הרבה אומרים לי שהאוטו הזה עושה מלא בעיות

אז לנו יש 307 בערך שנה, והיא לא הייתה פעם אחת במוסך!!! אולי כי אמא שלי נוהגת עליה אבל עדיין, האוטו לא עושה בעיות! :!:

טפו טפו טפו...

מילא אם רק ה-307 של ההורים שלי היתה עושה בעיות... אבל שמעתי המון חוות דעת מבעלי 307 שמתלוננים על תקלות.

ובכלל, השירות של לובינסקי על הפנים....

בפעם האחרונה שנכנסנו למוסך איתה רצו שנשלם 1000 ומשהו ש"ח על מחשב דרך שהלך...

:?

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה - 307 רכב מעולה "."

בתחילת דרכו בארץ ובעולם סבל מבעיות חשמל ספציפיות שתוקנו במסגרת האחריות ובוצע לגביהן יישור קו.

1] רכב כבה במהלך נסיעה - חוסר טעינת מצבר עקב מכלול סוויץ' , בוצע ריקול שקט ליישור קו.

2] זיוף שעון דלק - בוצע עדכון תוכנה למחשב המרכזי

3]לוח שעונים צג מרכזי מזגן רדיו כבים לכמה שניות - [מה שמביא נהגים לחשוב בטעות שהרכב כבה ] - מחשב צג מבצע אתחולבאמצע תקשורת ומפיל את הקו - החלפת צג מרכזי.

4]אין יכולת התנעה -מחשב מרכזי מת -העברת צמת אזעקה מתוך הרכב לתא המנוע לא כנדרש גרמה לחדירת מים למחשב -בוצע יישור קו.

חוץ מתקלות אילו שכולן כבר חלפו ונמצא להן פתרון יצרן או מקומי,רוב התקלות כיום נובעות מהתקנות מקומיות כגון אזעקות מערכות שמע וכו", או מתפעול לקוי של הרכב או נסיונות התנעה של רכב אחר . יש לזכור שהרכב אלקטרוני וכל יצירת קשת חשמלית עלול לדפוק משהו בדומה ל PC הבייתי, יש כללים לניתוק מצבר שאם עוברים עליהם הרכב פשוט לא יניע כהגנה מפני גניבה וכו'

היצרן הנל אכל קש מספקי הרכיבים והמכלולים וספג בשקט ולא ניסה להתנער, וממה שקראתי באתרים ברחבי העולם המצב הארץ יותר מסביר. וכמו כל דבר בתחומי החיים[רופאים מנתחים,מפקדים ] לא כל המוסכים באותה רמה, ביחוד ברמת הטכנאי דיאגנוסטיקה שכיום הוא הלב של המוסך ועל פיו יישק דבר,הידע והפתרונות לתחלואים אצלו ואם רואים שמשהו לא בסדר, פשוט מחליפים מוסך כמו שהולכים לרופא אחר לקבלת דיאגנוזה נוספת.

אי לכך היבואן לא מפחד לקחת על עצמו אחריות רחבה משום שכבר אין תופעות אופייניות או תקלות כרוניות כבעבר.

לכולם שנה טובה וגמר חתימה טובה [ולצמים צום קל ]

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז מילא - יש תקלות בחשמל, כל חודש האוטו במוסך, ביזבוז ימי עבודה, עוגמת נפש (הרכב כולה בן שנה וחצי !)

אז הם מתקנים את התקלות - אבל למה הם לוקחים על זה כסף ????

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה עושה אחד כמוני שקיבל את ה307 שלו לפני שבוע וחצי :cry::mad:

לקוח כמוך שכבר קיבל את רכבו מוזמן מצטרף למועדון הלקוחות של פיזו כדי להנות משאר ההטבות שהחברה מציעה (נציג עד הבית. לקיחת הרכב לטסט, אפילו החלפת גלגל תקור יעשה על ידיד נציג החברה). לפי פרסום בעיתון של היום (עיתוני שישי), כל לקוח של פיזו מוזמן להרשם כחבר מועדון ולקבל כרטיס מגנטי אשר יקנה לו הנחות במוסכים וחלפים.

שווה לבדוק.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה עושה אחד כמוני שקיבל את ה307 שלו לפני שבוע וחצי :cry::mad:

לקוח כמוך שכבר קיבל את רכבו מוזמן מצטרף למועדון הלקוחות של פיזו כדי להנות משאר ההטבות שהחברה מציעה (נציג עד הבית. לקיחת הרכב לטסט, אפילו החלפת גלגל תקור יעשה על ידיד נציג החברה). לפי פרסום בעיתון של היום (עיתוני שישי), כל לקוח של פיזו מוזמן להרשם כחבר מועדון ולקבל כרטיס מגנטי אשר יקנה לו הנחות במוסכים וחלפים.

שווה לבדוק.

שמוליק

את זה לא צריך לבדוק, מקבלים את זה איך שאתה מקבל את הרכב.

בכל אופן אתמול בסוכנות הסוכן אמר לי שאני אנסה לפנות בכתב לסוכנות המרכזית, היום אבא שלי דיבר איתו על משהו אחר והוא אמר לאבא שלי להגיד לי להתקשר אליו שבוע הבא בקשר לשלוש שנים, מי יודע אולי הוא יצליח לסדר משהו.

בקשר למה שDIAGON אמר, אותם דברים נאמרו לי גם ע"י סוכן המכירות כאשר שאלתי בנושא האמינות, אבל כמובן שאפשר לקחת את הדברים בערבון מאוד מוגבל.

בעיניי ה307 מצאה חן הרבה יותר משאר המתחרות בצורה כזו שאני מוכן לקחת את הסיכון שקיים בנושא האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מספר כאן על מלא בעיות שיש לך...

איך אפשר להסביר את זה שנגיד לנו אין בעיה אחת?

מזל?

לא. גם אני מכיר מישהו עם 307 מהמוקדמות וללא בעיה אחת. זה שאלו שנפגעים עושים המון רעש, לא אומר שאין עוד הרבה מאוד שהכל אצלם בסדר...

בנוגע למבצע הזה של לובינסקי - נראה לי כמו בדיחה.

הם נותנים בעצם 3 שנים אחריות מלאה, כמו שיש לכל יבואן נורמלי שמכבד את עצמו כיום, במקום השנה+3 הקודמות. אז כאן אין שום רווח שאין אצל יצרן אחר.

בנוסף, הם נותנים טיפולים חינם ל-3 שנים או 60000 ק"מ. יופי. עם מרווח הטיפולים של היום, זה בדיוק שני טיפולים. הראשון 500 שקל. השני אולי קצת יותר.

וואלה, ממש הטבה אדירה... :p

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההטבה קטנה אבל הטיפול הראשון נעשה לאחר 2000 ק"מ. לאחר מכן זה 30000 או כל שנה כלומר 4 טיפולים. האמת, אין לי מושג מה עלות הטיפולים, הרכבים היחידים שלקחתי לטיפולים היו של וולבו ושם 4 טיפולים זה לא מעט כסף ברור שהטבה כזו לא הייתה מזיזה לי בשיקול בבחירת מכונית אבל אם כבר רכשתי את הרכב, אני רוצה את ההטבה :)

לגבי האחריות זה שונה בגלל איזה תיקון בחוק (הראו לי את כל המסמכים אני כבר לא זוכר מה היה שם), כיום הם נותנים שנתיים אחריות מלאות ואתה יכול להוסיף כ900 שקלים ולרכוש שתי שנות אחריות חלקית נוספות (מנוע, גיר וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההטבה קטנה אבל הטיפול הראשון נעשה לאחר 2000 ק"מ. לאחר מכן זה 30000 או כל שנה כלומר 4 טיפולים. האמת, אין לי מושג מה עלות הטיפולים, הרכבים היחידים שלקחתי לטיפולים היו של וולבו ושם 4 טיפולים זה לא מעט כסף ברור שהטבה כזו לא הייתה מזיזה לי בשיקול בבחירת מכונית אבל אם כבר רכשתי את הרכב, אני רוצה את ההטבה :)

לגבי האחריות זה שונה בגלל איזה תיקון בחוק (הראו לי את כל המסמכים אני כבר לא זוכר מה היה שם), כיום הם נותנים שנתיים אחריות מלאות ואתה יכול להוסיף כ900 שקלים ולרכוש שתי שנות אחריות חלקית נוספות (מנוע, גיר וכו').

זה בטוח טיפול ולא סתם בדיקה, ב-2000 ק"מ??

וזה לא 30000 או שנתיים?

בנוגע לתיקון בחוק - סוף סוף. כמו בחו"ל. רוצה אחריות נוספת? תשלם. כמו שצריך. שם זה בכלל - יש גם אחריות ל-5 שנים או יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא 30000 או שנתיים?

בנוגע לתיקון בחוק - סוף סוף. כמו בחו"ל. רוצה אחריות נוספת? תשלם. כמו שצריך. שם זה בכלל - יש גם אחריות ל-5 שנים או יותר.

רוני

2000 ק"מ או חודשיים -בדיקה מקיפה וחיזוקים, בדיקת מפלסי נוזלים ,בדיקת תאורה,

תשאול לקוח לגבי בעיות מענות שאלות.

30000 ק"מ או שנה-הראשון מבינהם - בדיקה מקיפה כולל ברקסים ,תאורה ורק אם הלקוח ביקש - החלפת שמן + פילטר.

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא 30000 או שנתיים?

רוני

ה307 עושה הרבה בעיות אמינות ולראיה, למשל, הורדת הציון שלה באתר הבריטי 4car מארבעה כוכבים לשניים בשל בעיו אמינות קשות

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, אל תוותר על המבצע.

אחרי שקיבלתי את ההונדה היה מבצע למזמינים נסיעת מבחן באתר - 36 רחיצות חינם. לחצתי עליהם וקיבלתי גם (בעיקר דרך הסוכן מכירות שממש התאמץ בשבילי לאורך כל הדרך...). זאת הטבה של בערך 1000 ש"ח.

שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...