Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית פורד קורטינה

Outlaw
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין ליקנות פורד קורטינה שנת 82 ידנית 1.6

האוטו עומד כבר שנה ללא טסט ולא נוסעים עליו אני מעוניין לדעת איזה דברים צריך לבדוק לפני שאני רוכש את האוטו

Build your own dreams or someone will hire you to build theirs.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כמה שרשורים בנושא הזזת רכב שעמד זמן רב וגם האלפא שלי עמדה כמה שנים לפני שנקנתה על הבעלים הקודם ושוקמה.

תביא בחשבון החלפת צמיגים בקרוב לפי מצבם, שלמות גומיות, החלפת מסננים וצינורות גומי שהתייבשו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק היטב חלודה, בעיקר מסביב לחלונות ולכנפיים, גומיות, רצועות, צמיגים ומצב כללי, לרבות חוסרים ובעיקר חלקי פלסטיק, אותם קשה מאוד להשיג.

סביר להניח שתצטרך להחליף את כל חלקי הגומי, שמנים, פילטרים כו'

בסה"כ רכב מאוד נחמד, היה לי כזה (גרמני) מספר שנים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם עברה שנה מאז הטסט האחרון? בדוק אם הרכב לא מחוייב בביקורת של מכון התקנים.

בכל מקרה תוכל להוועץ עם החברים בפורום רכבי אספנות של מועדון החמש.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקורטינה יש שמשה אחורית שבורה והבעלים רוצה עליה 2.5K עם שמשה שבורה בכללי האוטו נראה במצב סביר

האם 2.5K הוא מחיר סביר? או שכדאי לנסות להוריד את המחיר?

Build your own dreams or someone will hire you to build theirs.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו רכשתי אחת שעמדה כשנה וחצי, קח בחשבון שתצטרך להחליף את כל הרכב בסופו של דבר, כל פעם יצוץ משהו אחר, אם אתה מתכוון לקנות לנסיעות יומיות, בלי להשקיע בשיפוץ כללי מאסיבי, אני לא מציע לך לקנות, אם אתה שוקל להחזיק לטווח הרחוק ולשפץ אותה, אם יש לך את התקציב = זה רכב קל לתחזק בשוטף, וכיף, אבל צריך גב כלכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציין קודמי, כבעל קורטינה לשעבר אני יודע שתמצא את עצמך מתעסק באופן קבוע עם תיקונים ברכב, עם כי מצד שני מדובר ברכב קל ופשוט לתיקון כך שעם קצת חוש טכני תוכל לעשות המון מהתיקונים לבד וגם להינות מזה. חלק גדול מחלקי החילוף תוכל לפרק מדגם הסיירה שיוצר החל מ83.

אם בסופו של דבר תקנה, פנה אלי בפרטי לגבי ספר מנואל של הרכב.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...