Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) המלצות לרכב קטן למשלוחים

PorSche-911
שימו לב! השרשור הזה בן 6178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

למשפחתי יש עסק של פיצה, וכמו כל פיצה גם אנחנו מבצעים משלוחים כמובן , כרגע יש לנו רכב שמשמש בעיקר למשלוחים הרכב משרת אותה נאמנה כבר שנתיים בערך (סובארו DL 88 ) אך לאחרונה יש איתו כמה בעיות וכנראה שהוא יוחלף למשהו חדש יותר אז אני מבקש המלצות לרכב קטן יותר

הדרישות העיקריות הן

חסכוני בדלק

אמין כמה שיותר , שלא יהו פשלות בדרך

תחזוקה זולה

אלו הן הדרישות העיקריות (כמובן שאם אפשר משהו מעניין לנהיגה אני ישמח, הסובארו הרגה אותי כבר )

התקציב הוא לא גבוהה באיזור ה-10 אלף שקל בעיקרון אני חשבתי על פג'ו 205 , פג'ו 106 (הינה דרך טובה להנות ממשלוחים :twisted:) , סיטרואן AX , סיטרואן סקסו ופיאט אונו.

אני כמובן נוטה לאירופיות כי אני מעדיף אותן בכמה על היפניות

בכל מיקרה אני לא יודע עד כמה הן אמינות וזה סעיף מאוד חשוב לכן אשמח להמלצות ודעות על הרכבים הללו

תודה מראש :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי להורי לעבור לקטנוע אבל יש עם זה כמה בעיות

אין לי רישיון לקטנוע וגם לא להם , למרות שהבנתי שזה לא צריך להיות להיות מסובך להוציא במידה ויש רישיון רכב

לעובד שלנו יש באופן תאורטי רישיון על קטנוע הוא לא רכב משהו כמו 15 שנה על קטנוע ככה שזאת גם בעיה

דבר נוסף ההורים שלי פוחדים מאוד מדו גלגלי , לכן זאת בעיה לי באופן אישי אין בעיה

לפי מה שהבנתי הביטוח מאוד יקר לקטנוע אולי אפשר לקנות חדש ב-10 אלף אבל הביטוח שלו יעלה כמעט חצי מהכלי במידה וקונים רכב זאת לא בעיה מעבירים את הביטוח של הקיים

בעיה נוספת מה עושים בחורף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות רישיון 125 סמ"ק - 1200-1300 שקל +-

עלות ביטוח לקטנוע 50 סמ"ק - אני לא מעודכן בשינויים האחרונים, אמור ליהיות באיזור ה2000-3000 (יותר קרוב ל3000).

ארגז לפיצות, חליפת חורף - 300 שקל

קטנוע 50 סמ"ק - 4500-5500 שקל, אתה קונה בתקציב הזה סופר פיור (קטנוע משלוחים מעולה) שנת 2005 בכייף.

נשאר רק הוצאות חד פעמיות מצד השליח, על ציוד המיגון.

ראיתי עכשיו שדיברת על תקציב של 10000 רק לכלי רכב, ולכן התקציב הכולל אמור ליהיות סדר גודל של 12-13, ולכן תוכל כבר לרכוש סופרפיור חדש מהחברה.

לגבי הפחד, על זה אין מה לעשות, שיקול שיש לקחת.

ובחורף? שמים חליפת חורף ונוסעים לאט יותר :)

אתם לא הראשונים שהולכים לעשות משלוחים בחורף.

גם מבחינת תחזוקה וגם מבחינת דלק הקטנוע יהיה עדיף על המכוניות שציינת, וכמובן שמבחינת הזמן.

קחו את זה בתור שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות של 125 סמ"ק זולה יותר מעלות של 50 סמ"ק?

אם יש לי רישיון לרכב יותר משנתיים ואני בן 19.5 עד כמה סמ"ק אני יכול לעשות?

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיותר משלושה-ארבעה סמ"ק (-;

לשואל השאלה: אני הייתי נשאר עם סובארו, אולי אפילו טנדר, משתחילת שנות ה- 90. אמין על פי רוב, וקל לתחזוקה. בנוסף כדאי לשקול סובאו לגאסי. זול, מרווח, ואמין גם כן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

אם אתה לא עושה משלוחים בגולן או משהו בסגנון.

לעשות משלוחים עם רכב זה לא דבר חכם.

משום ש:

לרכב יהיה בלאי מטורף. כל הזמן ליסוע 5 ק"מ, לכבות, להתניע, ליסוע 5 ק"מ חזרה, לכבות. ככה משהו כמו 20 פעם ביום נגיד?

תוסיף עלויות אחזקה שיעלו עקב הבלאי.

בתוך העיר מספיק 50 סמ"ק. אם איזור החלוקה גדול מדי וכולל גם שטחים פתוחים, אזי כדאי 125 סמ"ק (המומלץ הוא כל קטנוע שיש בו את השם דיוק. הם סוסי עבודה).

עלות ביטוח של:

50 סמ"ק - 2500 ש"ח.

125 סמ"ק - 3800 ש"ח.

זה כמובן מתייחס למחירים של נהג חדש ללא עבר תאונתי והוא רוכב יחיד.

עלות של 125 סמ"ק זולה יותר מעלות של 50 סמ"ק?

אם יש לי רישיון לרכב יותר משנתיים ואני בן 19.5 עד כמה סמ"ק אני יכול לעשות?

עד 33 כ"ס. שעד היום נקראה "עד 500 סמ"ק)

תוסיף לקוחות זועמים שלא יבינו ממתי שליח פיצה נתקע בפקקים.

זה פשוט לא חכם ול הגיוני אם אתה גר באיזור עירוני.

קנה קטנוע.

המלצה שלי קימקו DJ. אתה יכול להשיג 2005-2007 באגורות.

ותן לשליח להתחיל לצבור ניסיון מחדש על הקטנוע.

עלות הקנייה + התקנת ארגז + חליפת חורף +קסדה. כל אלה ביחד נמוכים רק מקניית הרכב.

במיוחד שאני לא הייתי שש לחפש חנייה בבית הלקוח.

כאן נכנס העניין של דו"חות חנייה (ואל תדאג, פעם ה5000 פעם שתחנה באדום לבן בבית הלקוח, מישהו כבר יתפוס אותך), ואז כבר הפסדת את כל הכסף של המשלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז משהו קטן ששחכתי לציין אנחנו לא גרים בעיר אין לנו פה פקקים או בעיות חניה כלשהן תחנה איפה שאתה רוצה אף אחד לא ידבר איתך 8)

הבעיה היא שיש פה הרבה עליות ויש גם משלוחים מחוץ לישוב ויש פה עליות שקשה לי להאמין ש-50 סמ"ק יתמודד איתן

(מי שמכיר את העליות של כינרת או העליות מיבנאל לשרונה) לכן קטנוע זאת בעיה

את המשלוחים אני עושה אני אישית לא מפחד מדו גלגלי להפך הבעיה היא ההורים לא מוכנים לשמוע על הכלי הזה כי מלבד משלוחים הרכב משמש גם את אבי מדיי פעם לכן הוא לא מוכן לקטנוע הוא מפחד מזה :?

לכן אני אשמח להמלצות לרכב קטן באיזור ה-10 K בלי להחשיב כמובן ביטוח או משהו כי ביטוח בסך הכל מעבירים מהסובארו מקסימום מוסיפים עוד קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

לא הייתי מתחיל ליסוע סביב הכינרת ובאיזור יבנאל עם 50 סמ"ק.

בעצם, לא הייתי מתקרב לאיזור הזה אם לא היה לי 250 סמ"ק +.

כנה לך 205 או AX.

זולות יותר בקנייה. בגאז' נוח להטענה בפיצות. מה אתה צריך יותר מזה. אה, והם גם זריזות וחזקות. נקודה שתבלוט כאשר תתחיל לטפס על הרי האיזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...