Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתוק הגה כוח, וביצוע 'לופ' בצינורות.

שימו לב! השרשור הזה בן 6192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את השירשור הזה ראיתי לצערי רק אתמול, עדיין אתן את דעתי.

ביטול הגה הכוח זה דבר נהדר, נותן כיותר כוח, הרבה יותר תחושה וביטחון בסיבובים מהירים מאוד. סך הכל מבחינתי הייתי מוריד את הגה הכוח גם מהמאטה הנוכחית, או לפחות מתקין מתג שנותן לכבות את הגה הכוח.

החסרונות שיש - הגה קשה מאוד, למרות שעדיין ניתן לחיות איתו. אצלי שהמשאבה היתה עדיין קיימת אז היה גם התנגדות שלה, ובנוסף צמיגים דביקים ברוחב 205.

קושי בתימרון מהיר - כמו קטעים טכניים מאוד בגימקנה

קושי בדריפטים. בדריפטים הדבר החשוב ביותר זה זריזות ההגה. העברה מהירה להיגוי נגדי ומשחקי הגה חשובים מאוד לדריפטים, וכאשר ההגה כוח מנותק זה די מקשה על התהליך. בסופו של יום מצאתי שלגימקנות ונסיעות אקשן אני מעדיף מאוד את הרכב ללא הגה כוח, אבל לאימוני דריפט הגה הכוח מאוד יעיל.

אני לא יודע איך מתנהג ההגה של הסיירה, קשור גם לתיבה ולצמיגים הקדמיים. אבל אם זה עובד טוב - סבבה.

לסיכומו של עניין, הלוואי והיה ניתן לכבות בקלות את ההגה של ה NC, הרצועה ב NC פשוט עוברת דרך כל הרכיבים. עוד דרך טובה לשיפור קל של הרכב שרוב האנשים לא מנסים בכלל ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון שיש לנו 2 רכבים שונים לגמרי, שהקשר היחיד שלהם זה שהם בעלי אותה הנעה.

אבל לא מסכים איתך לגבי הדריפטים, בלי ההגה כוח אני שולט יותר טוב על הזווית ויותר קל לי לתקן. ההגה פשוט נזרק במהירות לכיוון הנגדי וכל מה שנותר לי, זה לתפוס אותו באחלה תנוחה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לאביחי , ואני אגיד את זה שנית , ככה הגה צריך להיות , יותר טוב בלי הגה כוח.

במהירות נמוכה זה קצת יותר קשה אבל מתרגלים , מנסיון עם נהיגה בסיירה בלי ה"כ בשטח.

המערכת שהייתה אצל אביחי היא בבניה עצמית בתכנון ממש גרוע.

כל המערכת מברזל מלא 5 מ"מ ומעלה כולל ספייסרים מאוד עבים והמון משקל סתם.

רטוב היא משהו כמו 10 קילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השירשור הזה ראיתי לצערי רק אתמול, עדיין אתן את דעתי.

ביטול הגה הכוח זה דבר נהדר, נותן כיותר כוח,

וכמה אתה מעריך שזה נותן לך?

עד היום ראיתי שמכוניות זהות עם הגה כח ובלי הגה כח נוסעות בדיוק אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד שקיבלתי יותר כוח כתוצאה ישירה מהורדת ההגה-כוח, כי באותו זמן נעשה יישור קו מאוד מקיף למנוע.

מה שכן מורגש כתוצאה מהורדת ההגה-כוח, זה שהטורים יותר מתלהבים לטפס למעלה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט טכני מעניין בסיירה הוא שישנם שני מסרקי הגה לדגמים עם הגה כוח;

ל 1.6 ו 1.8 יש הגה בעל 3.9(!)סיבובים מנעילה לנעילה,ואילו לסיירה 2.0 ג'יהה יש הגה בעל 2.9 סיבובים מנעילה לנעילה,והוא טוב משמעותית מההגה הקודם,שהיה סתם מסורבל וארוך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...