Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיכוון שבפורום "טיפול ברכב" צינזרו אותי אני מעלה א

danidina
שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי הציע יוסי את הסידור של החזרת הרכב לראשון "עד הבית"...

מסיבותי, סירבתי.. אבל זה יפה שהוא מציע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באה להגן על ליטל, לי ממש לא משנה אם יתר חברי הפורום ידירו רגליהם משם. אלא אם יקרה משהו חריג, אני אצלם.

אין מה להגן - בסה"כ דובר על נושא ה'תקלות המקצועיות' והשלכותיו. אף אחד לא אמר שיוסי אדם רע, שקרן או גנב...

אם זה הכי טוב שיש בנמצא - אז סבבה, לבריאות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם מוסך הדקל בהרצליה ?

מה אתם אומרים ? (איפה שאביב אריאלי יושב)

לא התרשמתי מהמקצועיות שלו, אותו הדבר כמו ליטל במחירים יקרים יותר ויחס לא יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל , איציק, תהיה הוגן לפחות ובמקום לנפח את סיפורי הזוועה שאתה שומע על המוסך תנסה לשמוע את שני הצדדים ואז תחליט, אני מניח שאם היה מדובר במוסך של סובארו לא היית קופץ לאותן מסקנות .

דיברת על ימי עבודה וטירטורים ובלאגאן, אני דיי בטוח שהמוסך שאתה מטפל בו לא הציע להחזיר לך את הרכב הביתה או לתת לך רכב חלופי, אני דיי בטוח שאם הייתי מבקש דבר כזה היית מקבל תשובה של "מה אתה רוצה מאיתנו, לך קח מונית, יש עוד 1000 כמוך" (מה שנכון דר"א) . אז הסעה למקום עבודה או רכב חליפי או החזרת הרכב הביתה זה לא נחשב לדבר טוב וחוסך זמן לאנשים עסוקים, לא מצאת לנכון לציין את זה .

היחס במוסך ליטל הוא מהמעולים שבארץ, הרמה המקצועית של הפועלים היא בינונית, בדיוק כמו הרמה של כול המוסכים בארץ , לכל המוסכים יש את אותה רמה של עובדים והם לא סיימו תואר ראשון בהנדסת מכונות, האמינו לי.

ההבדל נעוץ ברמה של המנהלים של המוסך, מי שמאבחן את הבעיה ונותן הוראות איך לטפל בה ויותר חשוב, איך לטפל בלקוח.

לא הייתי ממליץ לכל אחד ללכת ליוסי מתוקף היותו מוסך מורשה.

אבל מי שכן צריך ללכת למוסך מורשה בשביל לטפל ברכב שלו, כנראה שזהו המקום הטוב ביותר לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל , איציק, תהיה הוגן לפחות ובמקום לנפח את סיפורי הזוועה שאתה שומע על המוסך תנסה לשמוע את שני הצדדים ואז תחליט, אני מניח שאם היה מדובר במוסך של סובארו לא היית קופץ לאותן מסקנות .

דיברת על ימי עבודה וטירטורים ובלאגאן, אני דיי בטוח שהמוסך שאתה מטפל בו לא הציע להחזיר לך את הרכב הביתה או לתת לך רכב חלופי, אני דיי בטוח שאם הייתי מבקש דבר כזה היית מקבל תשובה של "מה אתה רוצה מאיתנו, לך קח מונית, יש עוד 1000 כמוך" (מה שנכון דר"א) . אז הסעה למקום עבודה או רכב חליפי או החזרת הרכב הביתה זה לא נחשב לדבר טוב וחוסך זמן לאנשים עסוקים, לא מצאת לנכון לציין את זה .

היחס במוסך ליטל הוא מהמעולים שבארץ, הרמה המקצועית של הפועלים היא בינונית, בדיוק כמו הרמה של כול המוסכים בארץ , לכל המוסכים יש את אותה רמה של עובדים והם לא סיימו תואר ראשון בהנדסת מכונות, האמינו לי.

ההבדל נעוץ ברמה של המנהלים של המוסך, מי שמאבחן את הבעיה ונותן הוראות איך לטפל בה ויותר חשוב, איך לטפל בלקוח.

לא הייתי ממליץ לכל אחד ללכת ליוסי מתוקף היותו מוסך מורשה.

אבל מי שכן צריך ללכת למוסך מורשה בשביל לטפל ברכב שלו, כנראה שזהו המקום הטוב ביותר לעשות את זה.

שלומי, כנראה שגם אתה לא מבין על מה דיברתי...נו טוב - אם אף אחד לא מבין, אין טעם להסביר שוב.

תנסה לקרוא שוב את הדיון (גם הקודם, בפורום שלי) ותראה מה דעתי על השירות - ולהבדיל, על המקצועיות.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XRallye106 כתב:

מתי כבר נבין שאין כמו יפנית שמטופלת במוסך עם יחס אירופאי
קבל את מלוא ההזדהות שלי,בתור בעליה של קליאו ספורט שסובלת אספלט ישראלי כבר שנה(כל חודש בממוצע תקלה\בעיה שנגרמת אך ורק מטיפול לקוי ב"קרסו")וגם בעליה של סובארו ג'אסטי 92' שנוסעת בלי סוף (30,000 ק"מ בשנה)ומסרבת להיכנע לנזקי הזמן(אך ורק טיפולים תקופתיים).כמו שסבא אומר:"אין כמו סובארו"

התנועה לשחרור רנו מ"קרסו" והשמצת המוסכניק היחיד שיודע לטפל בקליאו ספורט(רק שלא יידרס :? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, כנראה שגם אתה לא מבין על מה דיברתי...נו טוב - אם אף אחד לא מבין, אין טעם להסביר שוב.

יש את המשפט הזה , איך זה הולך ? :

אם מס' אנשים אומרים לך שאתה שיכור, ויש לך רטיבות חמימה באזור המכנסיים והשמש עושה צל גדול מדי בצהריים והפוסל במומו פסול בחוכמת צדיקים וחכם לא נכנס למקום בו מראים את השעה המקולקלת פעמיים ביום ואין צדיק כבעל נסיון...

סימן שאתה יפנומט ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, אתה קראת בכלל את שני השירשורים לפני שאתה מקשקש ?

כי לפי מה שכתבת לא נראה לי.

לא השמצתי ולו לרגע את השירות שמקבלים בליטל או את יוסי - אני לא יודע מה אתם מזיינים בשכל אבל כדאי שתלמדו קצת הבנת הנקרא כי אני דיברתי כל העת על מ-ק-צ-ו-ע-י-ו-ת נטו.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שיש מדור אוף טופיק

כי כנראה שמדור טיפול רכב נועד עבור רכבים יפניים,שירות אירופאי ומקצועיות גרידא :mm_tongu:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כנראה שמדור טיפול רכב נועד עבור רכבים יפניים

אז מעניין למה מדברים שם רוב הזמן על אירופאיות... (אולי כי הן לא אמינות ? :mm_tongu:)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...