Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרחק מהטיגרה?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לינק לסקרים האלה?

אתה מוזמן אלי הביתה. אני לא מוצא את זה ברשת אבל יש לי מגזינים בריטיים (אוטוקאר, טופגיר, קאר) עם כל מיני סקרים שונים ומשונים שהם עורכים בשוק הבריטי. לפחות באחד מהם אני זוכר במיוחד שהטיגרה הגיעה מקום אחרון.

עריכה: מצאתי את הגיליון. טופ גיר מאוקטובר 2002. 120 מכוניות. 37000 בעלים שדירגו. הטיגרה מקום אחרון עם תוצאה של 74.1 (מקום ראשון עם 91.4 נקודות). קיבלה את התוצאה הגרועה ביותר בסעיפים מנוע/תיבת הילוכים, אלקטרוניקה, בלמים ומתלים, גימור, התנהגות וביצועים, נוחות ופרקטיות, שירות מוסכים ועלויות תחזוקה. תוצאה כמעט הכי גרועה ברעשים בתא הנוסעים ובתקלות. הכל כמובן ביחס לציפיות של הקונים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן הטעות, אמנם הטיגרה והקורסה חולקות מרכיבים זהים מסוימים אך אינן זהות ולכן אינן ברות השוואה.

הסקר המדובר התפרסם בסוף שנת 99 במגזין רכב הולנדי נחשב (הולנדית היא אחת מהשפות בהן אני שולט) כאשר הדגם הנבחר היה ה-RGI מנוע 1.6 (לא ה-GSI), דובר על כך גם במגזין שווצרי וסוקרו כל 14 דגמי הטיגרה שנמכרו במהלך השנים בשוויץ.

לצערי לא מצאתי לינק, אחרי דפדוף של כשעה וחצי ברשת, שלחתי מייל לחבר בהולנד כדי שימצא לי את הכתבה, יסרוק אותה וישלח לי העתק.

הטיגרה שנמכרה בארץ הינה דגם ה-GSI, בשנים 97-99, דגם שנחשב בארץ בעייתי משום שלא ידעו כיצד לטפל ברכב זה.

לשם כך הוזמנה משלחת מטעם UMI לגרמניה לקורס מזורז. בשנים הללו הוחזרו כל רכבי טיגרה לחברה כדי להחליף את הצמה משום שגרמה להצתת רכבים.

האלטרנטור המקורי בטיגרה חלש וממוקם שמאלי תחתון לראש המנוע, תכבידו עליו ותצטרכו להחליפו כל כמה חודשים.

הסיקור של טופ גיר אינו רלוונטי משום שנבדקו שם רכבים שלא נמכרו בארץ (לקסוס, לדוגמה, זכתה במקום הראשון). לשם השוואה, הטיגרה זכתה בארבעה וחצי כוכבים מתוך חמישה בגרינלנד (ומקום 5 מתוך 75 רכבים בשביעות הרצון באותה מדינה).

הטיגרה לא פופולרית באנגליה משום שהיא "כבש בעור זאב", האנשים שרכשו אותה ציפו לביצועים מרהיבים, דבר שהטיגרה לא יכולה לספק בצורתה המקורית. בהולנד, שוויץ וגרינלנד, לעומת זאת, הטיגרה פופולרית מאוד ואף בוצעו פרויקטים רבים על שלדתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...