Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול קוסמטי ברכב-שריטות

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר, יש ברשותי G27 ולדעתי מדובר בלא יותר מאשר עבודה בעיניים. :oops: החומר לא מצדיק גם עשירית ממחירו.

את התיקון עשה כך: תקנה מפחח קופסה קטנה של צבע הרכב. תמלא את השריטות עם קיסם דק (עדיף פיסת נייר עיתון מגולגל למשהו כמו סיכה) תן לצבע להתייבש והחלק אותו עם פוליש עדין.

חזור על הפעולות הללו עד שתקבל משטח ישר שישביע את רצונך.

העבודה בשיטה זו דורשת סבלנות אבל התוצאה מצויינת. השיטה לא מתאימה לצבע מיטלי.

dorki, הצביעה תעזור בשריטות העמוקות (תמונות 7+8 )?

ניסית לצבוע שריטות דומות,וזה עזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום השתמשתי בGS 27,במילה אחת WOW

המראות נראות כמו חדשות

השריטה העמוקה מתחת למגן הלבן (ראה תמונה 7) כמעט נעלמה,נשאר פס אחד בעובי מילימטר

גיליתי גם שריטות קטנות על שתי הדלתות (מחלה של הנהג הישראלי ... לפתוח דלת בעניים עצומות ולדפוק

כמה שיותר חזק בדלת של הרכב הסמוך :x ) השריטות הקטנות ירדו בניגוב אחד קליל

טיפ :אל תשתמשו במטלית כותנה כמו שכתוב בהוראות השימוש (זה לא עוזר) אלא בצמר גפן

עכשיו רק נשאר למצוא פחח זול כדי לטפל בשריטות מקדימה,

מצפה לי עבודה סיזיפית במציאת פחח שכזה :-P

לסיכום=מסיר השריטות GS 27 לא זול, אבל עושה את העבודה כמו שצריך

תודה לכל המגיבים

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בGS27 (תמונות לא רלוונטי כי הרכב עובר פחחות וצבע),הוא מעולה,אם יש לכם שריטות שטחיות ושיפשופים הוא יוריד אותם,אופן השימוש הוא למרוח את התכשיר לחכות כמה שניות ואז בתנועות סיבוביות להוריד אותו עם מטלית או צמר גפן.

אנשים שמאוכזבים ממנו חושבים שהחומר תחליף לפחח,אל תצפו שהוא ימלא שריטות עמוקות או יתקן מכות ושיפשופים חריפים,כי הוא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלא ברור לי למה כל החומרים היקרים האלו טובים יותר מפוליש, גס או עדין לפי המקרה.

הרי כל ליטוש ומריחת צבע כלשהי לא תהיה תחליף לפחח במקרה של שריטה עמוקה. אין לדעתי שום יתרון לחומרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מאוכזב מהחומר (G27) מכיוון שאיננו מצליח לכסות שריטות שרק פחח יכול לתקן. אני מאוכזב מהחומר כיוון שגם שריטות מינוריות שבמינורית, מהסוג שרק כשמתבוננים ממש מקרוב ובזווית יכולים להבחין בהם - גם על שריטות כאלה הוא לא מתגבר.

לדעתי מדובר בסוג של פוליש עדין שרק מחליק מעט את שפת השריטה (בלי למלא חומר) ובכך מטשטש אותה. לא יותר.

אשמח לדעות נוספות בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מאוכזב מהחומר (G27) מכיוון שאיננו מצליח לכסות שריטות שרק פחח יכול לתקן. אני מאוכזב מהחומר כיוון שגם שריטות מינוריות שבמינורית, מהסוג שרק כשמתבוננים ממש מקרוב ובזווית יכולים להבחין בהם - גם על שריטות כאלה הוא לא מתגבר.

לדעתי מדובר בסוג של פוליש עדין שרק מחליק מעט את שפת השריטה (בלי למלא חומר) ובכך מטשטש אותה. לא יותר.

אשמח לדעות נוספות בעניין.

יש הבדלים בין פוליש עדין לפוליש גס?

האם פוליש גס ממלא חומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במשפחה רכב שני שצבעו אפור,על אחת הדלתות יש מס' שריטות שטחיות ,הייתי רוצה להסירן

אפשר להשתמש במסיר השריטות GS 27 על צבע אפור ?

צבע אפור הינו מטלי,בניגוד לצבע לבן -האם השימוש בGS 27 יפגע בצבע?

אם GS 27 אינו מומלץ,אנא המליצו על מסיר שריטות אחר

תודה מראש למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדלים בין פוליש עדין לפוליש גס?

האם פוליש גס ממלא חומר ?

לפוליש גס (לדוגמא NO. 7 בקופסה עם הגוון ירוק כהה) יש מקדם שחיקה גבוה. המשמעות היא שהחומר הזה מסיר כמות גדולה יותר מצבע הרכב בעת שיפשוף איתו - אגב כשתגע בו תרגיש גם את הגרגירים שבתוכו.

לעומתו הפוליש העדין הוא במרקם של משחה והוא כמעט ולא מסיר דבר מהצבע.

אני אישית מתקן צבע לא מיטלי (כפי שהסברתי מקודם) עם מילוי השריטה בצבע, הסרת עודפי הצבע עם פוליש גס ומילוי מחדש. רק בשכבה האחרונה אני משתמש בפוליש העדין. כמובן שמיד אח"כ עושה גם ווקס לאיזור :-P

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי ש- G27 יתקן שריטה בצבע מיטלי שחדרה את הלכה והגיע לצבע הבסיס ?

מנסיון (ניסיתי לתקן רכב של חבר עם החומר) החומר הזה לא עושה שום דבר (חוץ מלמלא את כיס היצרן בכסף :twisted: ).

מדובר בתרופת אליל ותו לא.

אגב זה מסוג המקרים שאני אשמח לטעות בהם. אין ספק שטוב יהיה לדעת שישנו חומר פלאי שמתקן הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטות שיטחיות - צבע רגיל וצבע מטאלי - הוא יעלים.

מניסיון בפונטו (המטאלית!) של אחי.

כלומר - אתה טוען שהחומר ממלא את מקום הלכה שהוסרה. ויותר מזה מדבריך יוצא שהמשחה הלבנה של ה- G27 הופכת בדרך פלא ללכה שקופה.

אני חוזר על טענתי, לדעתי החומר מחליק את השריטה (החומר שגורד נצבר על שתי השפות של השריטה) כמו פוליש ובכך נותן אשליה אופטית של מילוי השריטה.

שוב - הלוואי שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki, כל עוד מדובר בשריטה שהיא שיטחית - הוא מסיר אותה, לא מטשטש...

שריטות שאינן שיטחיות - הוא מטשטש, כמו פוליש.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...