Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[רנו טווינגו חצי אוטומט] הילוך 5 קופץ וסרבן.

Liran xsi
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובה ועל הרצון לעזור לנו בהחלפה.

אבל האמת שאנחנו לא רוצים לתקן את הגיר הזה, אלא לעשות הסבה לידני.

עדיף את זה, יותר אמינות לאורך זמן.

אתה יכול לעשות לנו הסבה מחצי-אוטומט לידני ב-1500 ש"ח ? היכן המוסך שלך ?

לפי מה שהבנו מעידו טווינגו, ההסבה בחברה עולה כ-3500 ש"ח כולל מע"מ ועבודה.

עכשיו דיברנו עם עידו בטלפון והוא גם אומר שיותר כדאי זה להסב את הגיר ואותם בעיות היו גם אצלו.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזויי!!!

בכל מקרה

נעשה לך סדר

הבעייה שלך היא קלאץ ולא גיר.

פשוטו כמשמעו. הקלאץ הלך. גרור למוסך או התקשר אליי ביום ראשון. עלות קלאץ זה עסק יקר בגלל גישה חרא!, כ1600 שקל כולל עבודה.

ההילוך החמישי לא נובע מבעייה במחשב או במשאבה האלקטרוהידראולית.

אתה צריך לבדוק חופשים. בעייה נפוצה.

הפנס הקדמי H4 אם אני לא טועה.

מה עוד היה שם? הסבה מחצי אוטומט לידני תעלה כ1500 שקל לתענוג של דוושה נוספת. אני הייתי נשאר עם האיזי

בדוק מצב. החלף קלאץ, העברה לשני קשה בעומס? יש "חבטה" ?

החלף חוטי הצתה, לרוב לא מחליפים אותם, 450 שקל במרכזי.

בקיצור, המרכזי יקר. מאוד יקר!

ידיות פנמיות אצל כולם מפוצצות. אני יכול להזמין זוג ב200, אין לי מושג כמה עולה בחברה.

בעיות לרוב של פלסטיקה בדשבורד כמו כפתורי מזגן ש"נושרים" ממקומם.

שוב, אני לא הייתי מחליף את הגיר. זה תענוג. הבעייה שלך בקלאץ, צריך לבדוק את יעילות המנוף שלך ולראות האם הוא תקין כמו שצריך לפני שאתה מסב לידני. חבל. מעטים שרדו והם יכלו בקלות.

איפה הסבה עולה 1500 שח''. בכל מקום לפחות 3000 . וברור שנחמד להשאיר את האיזי אבל לא שווה לתקן עולה יותר מערך הרכב . אצלי לדוגמא חלק חדש במערכת ההידראולית עולה חדש 11000 , ומשומש 5500 . אני הסבתי:( .ומי ערב שהמערכת לא תקרוס שוב והיא קורסת. אז כדי להוריד דאגות מיותרות ולזרוק כסף עדיף להסב , ויש ראש שקט. אוטו באמת אמין וכיפי( חוץ ממערכת איזי) אגב יש המון חלקים באיזי מחשב, חייישנים שונים מנוע חשמלי, מערכת הידראולית. אז שככה לא רק חלק אחד מתקלל. אגב לא מחליפים את הגיר הגיר נשאר רק את מערכת איזי מוצאים, ומחברים כבל קלאץ . ודוושת קלאץ וברקס חדשים, כי הדוושת ברקס של האיזי גדולה מדי

ח חי חיפ חיפו חיפושי חיפושית שלי שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא הזוי, אלו 2 נורות שונות.

הראשית שאתה צריך זו H4 12V60/55W P43T, רק תפרק בזהירות את הפנס - הפלסטיקה עדינה.

אגב, את המשאבה ההידראולית לEZ ראיתי לא מזמן בEBAY בכמה יורו בודדים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר. לקח למוסך המרכזי בחיפה יומיים שלוש למצוא רק את התקלה. ועוד הם רצו על זה עוד 900 שח( אבחון תקלה ).ברור שלא קיבלו . וואלה יופי. באם לא הייתי עושה את הסבה אצלהם זה משהו אחר אולי. אגב כמו שרשמתי יש הרבה חלקים וחבל שאני לא מבין במערכת הזאת , כי הייתי מחפש חלקים לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה ניר סבירסקי, תודה אנחנו קנינו זוג נורות חזית מ-ACE ב-17 ש"ח.

אז ככה.

מחר בבוקר אנחנו מתקשרים לגרר והטווינגו תיגרר למוסך כדי לעשות הסבה.

יש כאן בעיר שלנו מוסך מורשה רנו, אבל השירות בו לא טוב.

טווינגו עידו, היכן אתה ביצעת את ההסבה ? הטווינגו אולי תיגרר אז למוסך בחיפה, אם תתן את פרטי המוסך אז כנראה נגרור אותו לשם.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיבאי אפשר להביא את כל מערכת האיזי בכ150 שקל. תקין לחלוטין.

חוץ מזה שכל המערכת אלקטרוהידראולית עולה 9 אלף שקל.

מה עוד - ניתן לשפץ אותה. אין צורך בלהחליף.

מה גם שאפשר בכלל להסב לאוטומטי מלא. הרי היו טוינגו מהדור 8V עם גיר אוטומט, והמנוע בכלל של רנו 5.

אני אישית לא הייתי מסב לידני, מיותר. אבל אם אתה רוצה יש לי פה טווינגו לחלקים, ידנית קח את כל מה שאתה צריך להסבה ב500 שקל, העבודה תעשה איפה שתרצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידנו srack, תודה על העזרה.

אבל אתה לא אמרת לנו היכן המוסך שלך נמצא.

טווינגו עידו, עכשיו קיבלנו הצעה הזויה ממוסך מורשה בעיר שלנו, על 6000 ש"ח כולל מע"מ ועבודה.

ובמורשה רנו בחיפה רוצים משהו כמו 3000 ש"ח.

ואם נוכל לקנות את החלקים להסבה מ srack, אז זה יוכל לעזור לנו הרבה מכיוון שעל עלות עבודה בלבד הם רוצים כ-1500 ש"ח.

אבל השאלה היא אם נדע לקחת ממנו בדיוק את כל החלקים שאנחנו נצטרך בשביל ההסבה.

מה דעתך.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

srack ידע בטוח איזה חלקים צריך. המורשה בעפולה לא נסחפו. בכל מקרה אם הם מוכנים לעשות הסבה ב1500 ואתם מביאים את החלקים נראה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...