Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנג'ר MP3

ron_mazda323-f
שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כרגע יש לי צ'נג'ר ומערכת של JVC, אבל המערכת דיי ישנה וחלשה (משהו כמו 25W) ואני דיי מעוניין להחליף אותה.

בעקבות קנייתו של חבר פורום ששמו שמור במערכת :wink: מערכת MP3 שהוא דיי מרוצה ממנה לפי מה שהבנתי עלה בי רגש ורצון עז בלהרכיב מערכת חזקה יותר שתהיה מסוגלת לקרוא גם MP3 ותהיה מחוברת לצ'נג'ר, השאלה הנשאלת היא האם אני יכול להשאיר את מכשיר הצ'נג'ר של JVC ולקנות מערכת של Kenwood ולחברם? האם תהיה בעיה כלשהי עם שילוב שכזה?

במידה ולא, האם כשאני קונה מערכת עם צ'נג'ר היא מגיעה עם המכשיר או שזו תוספת?

חבר'ה אין לי מושג בדברים האלה אני בד"כ מאלה שרק לוחצים "פליי" ושומעים להנאתם אז אנא בלי לעג מיותר 8)

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. אתה לא יכול לחבר ישירות הד יוניט וצ'יינג'ר מתוצרת שונה. ניתן לייצר או לקנות מתאמים אבל תצטרך לחפש ברשת. אל לחבר ישירות אפילו אם הפלגים מתאימים (בד"כ לא) - עלולים להיות חיבורים פנימיים שונים שאף יקלקלו לך את הרכיבים.

2.אתה יכול לקנות סט של הד יוניט + צ'יינג'ר ובטח תחסוך כמה מעות. או לחילופין לקנות רק אחד מהרכיבים.

3. אני לא כ"כ מכיר את ה-JVC (באופן אישי לא נוגע רק בגלל היבואן) אבל שמעתי ביקורות לא רעות על חלק מהדגמים , ובמקרה שלך כנראה שווה לך לקנות הד יוניט שלהם שתתחבר גם לצ'יינג'ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך יציאה ושליטה על צ'ינג'ר ועוד משהו נחמד שראיתי הוא זה-

dvdme1sbig.jpg

זול מאוד,קורא גם MP3,וגם DVD,לפי דעתי שווה רק צריך לבדוק את האיכות שלו.

וגם נותן לך מצב שתוכל לשדרג ולהוסיף מסך..

http://www.rechtman.co.il/ProductInfo.asp?indx=180

ועל כזה מכשיר אני מתכנן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה DVDME הוא מוצר לרכב ומותקן בתא המטען !! ולא בתוך תא הנוסעים. הוא כולל יציאות RCA שדורשות דק עם AUX IN.

הוא טוב כ DVD אבל מיותר לחלוטין אם תשתמש בו רק ל MP3. במידה ואתה מעוניין לקנות אותו בכל זאת, אני יכול לארגן לך מחיר יותר טוב.

באותה ההזדמנות, אני יכול לארגן לך גם מסך ותראה לפחות סרטים.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש כאלה יעודיים...יקרים אש.

"

:פרטים

DVDלרכב

DVD/CD/MP3 מנגן

יציאות אר סי אי לוידאו ואודיו

כניסה קידמית לאוזניות

שלט עם עינית כך שאפשר להתקין את המכשיר בכל מקום ברכב

בולם זעזועים

מולטיזון

מולטיסיסטם

אפשרות לשימוש גם במתח ביתי

"DVD לרכב" אם היית ניכנס לקישור וקורא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, במידה ותהיה התארגנות בפורום , אני יכול לארגן במינמום של 10 הזמנות וכשבועיים המתנה DVD+מסך 5.6 אינץ לרכב בפחות מ 2000 ש"ח.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, במידה ותהיה התארגנות בפורום , אני יכול לארגן במינמום של 10 הזמנות וכשבועיים המתנה DVD+מסך 5.6 אינץ לרכב בפחות מ 2000 ש"ח.

אתה מדבר ברצינות????????????????

פוקו אגב אני מחכה לתשובות גם בהודעה פרטית

ואם אפשר גם איזה חברה של ה DVD והמסך ונתחיל לשאול אנשים אם הם רוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפוקו ----בשיא הרצינות !

אני הקונה הראשון , תרשום !

ואם יהיה חסר אנשים ( אני לא מאמין ) אולי אני אצליח לארגן עוד קצת מזומן ולקנות עוד אחד או שניים .

סוף סוף הצעה ברמה !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המוצרים (גם ה DVD) וגם המסכים יהיו ברמה , אבל ללא שמות מותג ידועים עליהם. כמו שאתם יודעים כמעט כל היצור של המוצרים הללו מתבצע היום בסין ולדוגמה אותו מכשיר DVDME שתמונה שלו הצגתם כאן מופיע בכ10 חברות.

שכנעתם אותי להביא משלוח קטן.

אני אספק פרטים מלאים בהמשך.

ולאלפא75 - שלחתי לך הודעה פרטית

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המוצרים (גם ה DVD) וגם המסכים יהיו ברמה , אבל ללא שמות מותג ידועים עליהם. כמו שאתם יודעים כמעט כל היצור של המוצרים הללו מתבצע היום בסין ולדוגמה אותו מכשיר DVDME שתמונה שלו הצגתם כאן מופיע בכ10 חברות.

שכנעתם אותי להביא משלוח קטן.

אני אספק פרטים מלאים בהמשך.

ולאלפא75 - שלחתי לך הודעה פרטית

לא קיבלתי.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף אותי לרשימה (אבל עדיין לא בטוח 100%), מה בנוגע להתקנה ??? יש לך קשרים גם עם מתקינים שיוכלו לעשות לנו מחיר טוב ????

יש מצב אולי למסך יותר גדול, אולי משהו כמו 7 אינץ ??? לא אכפת לי להוסיף עוד איזה 500-1000 ש"ח בשביל לקבל מסך גדול יותר, עם הקטע של החברות לא ידועות ממש אין לי בעיה !!! ומה בנוגע לאחריות (גם אם אין זה לא נורא, בשביל כזה מחיר ממש לא יפריע לי אם לא תהיה אחריות) ???

גם אם ההזמנה לא תצא לפועל כל הכבוד לך, זו הצעה ממש מצחיקה, עכשיו אפשר לראות עד כמה היבואנים מז%^#^%$# אותנו במחירים . . . .

ופוקו, עם כאלה מחירים (במיוחד אם תמשיך ככה) אני אהפוך אותך ליבואן הראשי שלי :lol:

עם כאלה מחירים צפויה לך הצלחה מסחררת, כפי שאתה יודע הישראלים הולכים על מה שיותר זול, דוגמא מצויינת היא הרמקולים של פירלס ב-100 ש"ח בנטאקשן . . . . .

אם משתלם לך להזמין בכמויות אז תעשה לנו כמה רשימות שונות וכל מי שמעוניין יפיץ את זה (אם מישהו סרמת מעוניין בהזמנה כלשהי אז הוא חייב לסגור רשימה ולכן הוא יפרסם), זה יתן לך פרסום בחינם ולנו מחירים יותר נוחים . . . . . אין לי גם בעיה שתרוויח עלנו (עם הצעה כזו נמוכה אני בספק אם אתה תרוויח משהו מזה) כי עם כאלה מחירים נמוכים לא אכפת לי שתעשה עלינו אפילו מיליונים !!!!!!

רק בשביל להכניס לפורפורציות, המחיר הכי נמוך שאני ראיתי למסך 5.6'' משהו בין 3K-4K ש"ח . . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב פוקו שהעניין יתחיל להיות רציני ובאמת תתכונן להזמין אז צור קשר גם איתי, אני הרי לא יכול שלכולכם יהיה ולי לא :roll:

אבל מילה של אזהרה, יש מסכים טובים יותר ופחות, ובאלה שפחות לפעמים לא ניתן בכלל להסתכל מזוית אז כדאי אולי לבדוק את זה לפני שעושים הזמנה ענקית, דבר נוסף הוא שהDVD יכול לקפץ לו בהנאה, וגם צריך שיהיה מולטיזון.

אל תשכחו שאתם צריכים שתהיה לכם כניסת INPUT ברדיו דיסק (למזלי ניתן לקנות מתאם מהכניסה לצ'יינג'ר לכניסת RCA בהד יוניט שלי תבדקו באינטרנט אולי ניתן גם לשלכם) אה ואל תשכחו שזה לא יהיה 5.1.

אה וגם צריך טיונר אם מישהו רוצה לקלוט גם משהו, אז אולי לברר גם כמה זה עולה, ולוודא שהוא PAL.

בעצם כשאני חושב על זה למה שימשהו יצטרך את זה אם הוא הנהג, אלא אם כן יש לו ילדים לבדר בנסיעה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד - המחיר הוא טוב אבל מסך היום המחיר הכי זול הוא עומד על 1900 ש"ח ואת זה תוכל לראות פה - http://www.rechtman.co.il/ProductInfo.asp?indx=153

אייל,ראיתי גם טיוניר נראה לי מחיר הוגן http://www.rechtman.co.il/ProductInfo.asp?indx=152

וגם בגדול אני יותר רציתי את המסך וה DVD ועדיף שגם יקרא MP3 כי ככה אפשר לראות את הפרטים של השיר במסך ויש גם כאלה שמראים כל מיני אקוסלייזרים גרפיים שזה גם יפה מאוד,הקטע הוא שאני רוצה שהמסך יהיה מתקפל ולא קבוע כי אז ביכלל חגיגה שאתה יוצא למועדון או לבלות והאוטו בחוץ ראה את הדברים נעלמים לך בערב הראשון ולא משנה כמה האזעקה צועקת.

אז פוקו אם יש משהו שקורא MP3 כי אין לי HU שקורא MP3 אשמח לשמוע במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, זה נשמע ממש מעולה, תעדכן אותנו בנוגע לכל מיני חלקים לא רק DVD ומסכים לרכב, אלא כמו מגברים, קומפוננטים, סאבים וכו' וכו'..

מעולה שאתה יבואן וכמו ש REDROZE אמר, אתה עוד תהפוך ליבואן הראשי שלנו ! :lol:

אהה, וה DVD יתחבר ל KENWOOD שלי? הוא עם MP3 ואם זה מסך, אז אני רוצה שהוא יציג את הפרטים של השיר על המסך (ואולי עוד סתם שטויות בזמן השיר, אבל שיהיה על המסך)..

כמו שאלון אמר, זה יהיה חייב להתקפל שסוגרים אותו (ואולי נשלף??), כי אני בטוח שאם יראו מסך טלוויזיה בפג'ו 205 תוך חצי שעה אין לי בכלל מערכת...

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...