Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש כבישים מהנים באיזור הולנד?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז בזכותכם ביליתי את השבת ב Nurburgring.

אני נמצא בהאג (כ 50 ק"מ מאמסטרדם).

בבוקר עברתי בסניף המקומי של הרץ, כדי לנסות לשדרג את הגולף, אבל זה סניף קטן וכל המכוניות שלהם נלקחו לסופ"ש.

אני חושב שהחוויה הגדולה ב Nurburgring , במיוחד אם נוהגים במכונית חלשה, היא לא רק הנהיגה עצמה, אלא להיעקף ע"י פורשה, לוטוס ולמבורגיני (משום מה לא הייתה אף פרארי בשבת) שמתחרים ראש בראש.

בכל מקרה, הייתי ילד טוב וזזתי ימינה כדי לתת להם לעקוף.

הגולף קצת אכזבה אותי.

לדעתי היא נופלת מפוקוס בכל פרמטר וזו חידה בעיני איך בישראל מוכנים לשלם הרבה יותר על גולף (כן, אני מתכוון לגולף סימן 5, כמו שיש לי כרגע).

אני לא בטוח אפילו שעם הגולף אני הייתי הרבה יותר מהיר על המסלול מאשר עם הפוקוס.

נכון שלגולף יש 6 הילוכים ידניים, אבל השימושיים על המסלול הם רק שני ושלישי כשלמדתי להעביר לשלישי לפני שמנתק ההצתה נכנס לפעולה.

גם בפוקוס (בטיפטרוניק) מה שיש לרשותי זה שני ושלישי, עם פחות "בור" בין ההילוכים.

גם הכבישים בדרך לנורבורינג (257, 258 ) הם מלהיבים מאוד.

נסעתי גם באוטובאן מס' 1, אבל הוא דו מסלולי.

ציפיתי לכבישים ארבע-מסלוליים כמו בארה"ב, אבל אני מניח שיש כאלה ברחבי גרמניה, רק שלא הגעתי אליהם.

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז בזכותכם ביליתי את השבת ב Nürburgring.

אני נמצא בהאג (כ 50 ק"מ מאמסטרדם).

בבוקר עברתי בסניף המקומי של הרץ, כדי לנסות לשדרג את הגולף, אבל זה סניף קטן וכל המכוניות שלהם נלקחו לסופ"ש.

אני חושב שהחוויה הגדולה ב Nürburgring, במיוחד אם נוהגים במכונית חלשה, היא לא רק הנהיגה עצמה, אלא להיעקף ע"י פורשה, לוטוס ולמבורגיני (משום מה לא הייתה אף פרארי בשבת) שמתחרים ראש בראש.

בכל מקרה, הייתי ילד טוב וזזתי ימינה כדי לתת להם לעקוף.

הגולף קצת אכזבה אותי.

לדעתי היא נופלת מפוקוס בכל פרמטר וזו חידה בעיני איך בישראל מוכנים לשלם הרבה יותר על גולף (כן, אני מתכוון לגולף סימן 5, כמו שיש לי כרגע).

אני לא בטוח אפילו שעם הגולף אני הייתי הרבה יותר מהיר על המסלול מאשר עם הפוקוס.

נכון שלגולף יש 6 הילוכים ידניים, אבל השימושיים על המסלול הם רק שני ושלישי כשלמדתי להעביר לשלישי לפני שמנתק ההצתה נכנס לפעולה.

גם בפוקוס (בטיפטרוניק) מה שיש לרשותי זה שני ושלישי, עם פחות "בור" בין ההילוכים.

גם הכבישים בדרך לנורבורינג (257, 258) הם מלהיבים מאוד.

תודה רבה לכולם

בשכונות העשירים לאורך החוף , בין האג לרוטרדאם , שאל על המגדל/מוזיאון עם התמונה ההיקפית של מזדאח (MESDAG) . משהו מהמם . ואני מחסרי הנטיה לאמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שנהנית!

(אני רוצה גם)

פעם הבאה בפורשה :D

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי השבוע הייתי בהולנד והדבר המוטורי היחד שעשיתי שם היה קארטינג, אבל ברמה מסלול על 3 קומות של ביניין עם עליות וירידות ומלא סיבובים מגניבים והקארטים טובים.

זה נימצא 6.7 מייל מנוטרדם על הכביש E19 לכיוון אמסטרדם {יציאה לאיזור תעשיה כזה, רואים את זה מהכביש}

norm_5B98B1DCE8F94C4DB2FAACB3E34EC318.JPG

norm_F6C99806C3674DECAFDD319C6A747E9D.JPG

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...