Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרווחת ב-42K

Shlom-E
שימו לב! השרשור הזה בן 6407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך שהאוטו יהיה:

1. מרווח לא קומפקטי.

2. מודל מ-99 וכמה שיותר גבוהה.

3. נפח מנוע 1600 עם עדיפות ל-1800 .

4. בטיחותי, כריות אוויר.. וכו'.

5. אוטו שיהיה אמין ואחזקה לא יקרה.

ואם אפשר שיהיה נוח להתקין בו דברים לבד.

תודה מראש,

שלומי.

אני מתעניין ברכישת רכב בתקציב של 42K.

עריכה:

בעקרון אני חושב על יפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה אפשרויות, אני לא מתמצא במחירונים בדיוק אבל נראה לי שפורד מונדיאו (זה 2000 סמ"ק) תענה על דרישותיך.

אם זה יקר מדי אפשר לחשוב על סובארו לגאסי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון רב שנים,

חפש לך לגאסי משומשת, הרכב שורד את הזמן יפה מאוד. אמינות כמעט מוחלטת, מרווח מצויין, ומכניקה פשוטה וזולה.

לצערי יצא לנו גם לנסות את עניין הבטיחות... האוטו שמר על צורת תא נוסעים נורמלית למרות פגיעה כפולה מלפנים ומאחור. הנוסעים יצאו רק עם שריטות למרות המחסור בכ"א.

בהצלחה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות אני מדבר על אחיזת כביש וזה... וכרגע יש לי יונדאי אקסנט 97 שלא פעם ופעמיים יצא לי להחליק איתה.

הייתי רוצה לעלות בשנתון של הרכב איזה עוד רכבים יש בטווח המחיר והקריטריונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות אני מדבר על אחיזת כביש וזה... וכרגע יש לי יונדאי אקסנט 97 שלא פעם ופעמיים יצא לי להחליק איתה.

הייתי רוצה לעלות בשנתון של הרכב איזה עוד רכבים יש בטווח המחיר והקריטריונים?

מר שלום היקר,

הלגאסי גם מתנהגת באופן נאות. לדעתי במחיר הזה קשה למצוא רכבים עם בקרת יציבות/החלקה.

אז פשוט סע לאט ובמגבלות הכביש. האקסנט לא פסגת ההנאה.. אבל סתם להחליק איתה זה לא קל.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע... אפשר להזכיר את הלנטיס. אבל לפי הדרישות שלך .. היא בקטשי מתאימה לך.

- לא בטוחה פסיבית

- לא בטוחה אקטיבית

- המרווח הפנימי שלה טוב אך לא ענק (כמו הלגאסי למשל)

- האמינות טובה, אך זה כבר קשור לאקזמלפר בספיציפי.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני העונים לפני ,

- בגלל שהיתה לנו לגאסי 1.8 ידנית, לא אוכל לספק לך נתון עבור האוטומטית. אצלנו עשתה קרוב ל 10 בעיר, 1:15 מחוץ לה , ו 1:13 משולב. הרכב התגלה יותר חסכוני מאשר הסטיגמות שהדביקו לו.

- האלמרה אופציה טובה , רק שהוא ביקש אוטו מרווח והאלמרה פשוט לא כזו. חוץ מזה אני לא בטוח שיוכל להשיג אלמרה דור II (מה שכונה אצלנו פרפקט).

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בורה שנת 2000-2001 1.6 ידנית או אוטומטית אם קילומטרז' בינוני יכולה לעלות ככה.

כל קשר לבורה ומרווח הוא מקרי בהחלט, לצערי אני מדבר מניסיון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...