Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים באיזה שנתון הרכב ?

liorlustig
שימו לב! השרשור הזה בן 6477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכתי היום לראות רכב שנת 2005, אבל ברשיון רכב כתוב שתאריך הרישום הוא 10.08.2004

כמו כן שנת הייצור היא 2004

איזה שנה הרכב ?

בדקתי אצלי ברינו קליאו הישנה שלי וראיתי ששנת היצור שלי היא 96 כמו השנה האמיתית של הרכב שלי. תאריך הרישום של הרכב שלי הוא 6.6.96

אמר לי איזה חבר שאחרי מאי זה כבר שנתון הבא - אבל זה לא עובד כנראה לגבי הרכב שלי

מישהו יכול להאיר לי אור על התעלומה ?

זה מאוד משמעותי במחיר של קניית הרכב החדש. יש איזה מקום ברור שכתוב השנתון של הרכב ?

שאלה נוספת אם אני כבר פה - האם מישהו יודע אם אפשר לשנות קילומטרג ביאריס - הקילומטרים מופיעים מתוך המחשב, ואני לא יודע אם אלו שמשנים מתוחכמים עד כדי כך. מדובר ברכב עם 6000 קילומטר.

ואם אני כבר פה, עוד שאלונת לסיום - ברכב שאני רוצה לקנות יש פגיעה מסויימת בסף של הרכב - כאילו עלו על איזו אבן עגולה כזאת שיש במדרכות. אני לוקח אותו לבדיקה כדי לוודא שאין נזק למרכב, אבל מעבר לזה האם זה יכול לגרום לירידת ערך ברכב - המוכר הבטיח לתקן את זה, אז אני מתכוון אחרי התיקון.

תודה רב לכם על עזרתכם ואין לכם מושג כמה פתקים ורשימות רשמתי בהשוואות שעשיתי בחודש האחרון מחומר מעולה ששלפתי מהפורום.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(1)שנת היצור שכתוב ברשיון הרכב הוא שקובע.

(2)ניתן לשנות נסועה בכל רכב רק שהתהליך בממוחשב מסובך יותר ולא זמין לכולם.

(3)תיקוני פחחות ברכב חדש מוריד מערך הרכב ללא הקשר לסוג ומיקום הפגיעה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לחדד את הנושא -

יש לי חבר שקנה גולף 2000 אבל כתוב 1999 והוא אמר לי שזה נחשב 2000, ושיש חודש מסויים שממנו זה כבר נחשב שנתון הבא

אם אני קונה עכשיו רכב בדגם 2007, אבל הוא מגיע לארץ ב אוגוסט 2006, הוא לא נחשב 2007 ?

זה חשוב לי מאוד כי לגבי הרכב המדובר, זה הפרש של 10000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין שנת יצור לבין שנת דגם. נניח ואתה הולך עכשיו לסוכנות לקנות גולף אתה תקנה מודל 2007 אפילו שכרגע אנחנו באוגוסט 2006. דגמי 2008 למשל יגיעו אל סוכנויות הרכב רק באמצע שנה הבאה ז"א שגם אם תלך לסוכנות לקנות את אותה הגולף בפברואר 2007 למשל תקבל עדיין גולף ממודל 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שחושבים שאם בסוכנות בתאריך 1/4/1999 סיפרו להם כי זה דגם 2000, אז הם בטוחים שהרכב שנת 2000, הם רק שכחו להסתכל ביומן ולבדוק מה התאריך היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פעשות את זה פשוט יכול להיות שזה דגם 2007 שזה אומר שיכול להיות שהוא מגיע עם יותר תוספות או עיצוב טיפה שונה אבל השנה היא עדין 2006 אז השנתון של הרכב לא קשור לשנת הדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי עדיין העניין

מבירור עם עוד חבר נאמר לי שמאוגוסט זה כבר נחשב השנתון הבא, השאלה לגבי המחירון - על איזה שנה צריך להסתכל. זה ממש משמעותי מבחינתי - יש לי זכרון דברים וכבר שילמתי סכום רציני על החשבון, וכתוב בזכרון דברים 2005, אבל ברשיון רכב כתוב שנת ייצור 2004, אבל תאריך המסירה היה אחרי אוגוסט.

יש למישהו נסיון עם העניין הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה

השאלה עכשיו מה אני עושה עם הרכב והחוזה

יש לי זכרון דברים ושילמתי כבר 10 אחוז, אבל כתוב שם ששנת היצור היא 2005

לפי הרשיון רכב שנת היצור 2004

אני יכול לבטל את החוזה ?

אני יכול לדרוש ממנו לשנות את הסכום למחירון 2004 ?

עם איזה גוף אני יכול לברר את הנושא סופית - עם לוי יצחק ? הם עונים לשאלות טלפונית ?

עם המוסך של טויוטה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה

השאלה עכשיו מה אני עושה עם הרכב והחוזה

יש לי זכרון דברים ושילמתי כבר 10 אחוז, אבל כתוב שם ששנת היצור היא 2005

לפי הרשיון רכב שנת היצור 2004

אני יכול לבטל את החוזה ?

אני יכול לדרוש ממנו לשנות את הסכום למחירון 2004 ?

עם איזה גוף אני יכול לברר את הנושא סופית - עם לוי יצחק ? הם עונים לשאלות טלפונית ?

עם המוסך של טויוטה ?

למזלך! אני בדיוק בקורס דיני חוזים, וכן, החוזה בטל עקב הטעיה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, חבל שאתה משלם לפני שאתה בודק הכל.

אם לא היית משלם, היית אומר לו שהחוזה בטל ושילך לחפש.

כעת, תאלץ לאיים בפנייה לבית משפט ותקווה שהוא יתקפל. סה"כ, זו גם אשמתך שלא ביררת דברים עד הסוף לפני ששילמת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהשנה הקובעת היא השנה המופיעה ברשיון הרכב. המקור לבילבול הוא כמובן שהמדובר בשנת המודל ולא בתאריך הייצור של הרכב הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(1)שנת היצור שכתוב ברשיון הרכב הוא שקובע.

גם אני הייתי בדעה הזאות

עד שקראתי את :

לא צריך פה שום נסיון, רכב שעלה על הכביש ב2004 מחירו יהיה כשל רכב משנת 2004.מהסיבה הפשוטה, שזה רכב שנת 2004.

רכה, שעלה על הכביש ב 10/1999 , ברישיון רשומה שנת ייצור 2000, לפי איזה מחירון ייחשב מחירו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...