Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שבשישי, ביקרנו בשוק עתיק, פגשנו וניפגשנו עם מכרים ישנים וחדשים, הצלחתי לאסוף לסופי נורות לפנס האחורי, והצלחתי למצוא מספר קשרים לחלקים נוספים, ואכלתי את הלב למראה סט הניקלים והגומי, וידיות הכידון המקוריות, שעמדו למכירה במחיר שאני יכול רק לחלום עליו, בדרך חזרה עצרנו אצל בחור צעיר, הזוי משהו המחזיק ברשותו אופנוע מצופה עץ! מדובר קטנוע נוסע שבמקום חלקי הפלסטיק הרגילים, מכוסה כולו בעץ בצורה אומנותי הנ"ל, החזיק גם שני ווספות במצבי צבירה סופניים למדי אבל הדבר הגדול הוא שהנ"ל נתן לי במתנה ברז דלק לסופי, בדיוק הברז המקורי והדרוש במצב מצויין! בתכנון היה להרכיב אותו השבת ולצאת לטיול בעקבות כמה טייפים שקיבלתי על רכבי אספנות ישנים, במקומות כאלה ואחרים ונסיון ראשון לאתר את בעל האברט ולצלם אותה, אולם מזג האוויר המגעיל והבוץ מעורב בגשם שיבש את התוכניות, עכשיו הגיישה שלי נראת כאילו סיימה את הפריז דאקר, והכיסוי של סופי שינה צבע מכסף מבריק לצהוב סהרה בוץ-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלא יגידו שאני הוזה תמונה של אופנוע מעץ ממש פה בארץ-רן

http://img487.imageshack.us/img487/3277/dscf1448rm1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אספתי מהדואר את המיקרו סוויץ, שקנה עבורי חן בתל אביב, החלק מקורי עטוף בנילון רישמי של פיאג'ו וניראה מצויין, אז סופי ואני מודים לחן ובשבוע הבא מקווה להכניס את סופי למקצה שיפורים ותיקונים לקראת הטסט הקרוב, דיווחים בהמשך-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדולה בכלי הזה היא חוכמתו והתאמתו, הכלי שווק בזמנו לכל רוכש ווספה והא מכיל בתוכו שלוש מידות ברגים שונות החיוניים לחילוץ מהיר מהתקעות מביכה, המפתח הנ"ל הינו גם חולץ פלאגים, גם המפתח לפתיחת אומי הגלגל בעת פנצ'ר, וברגים נוספים שקועים שקשה להגיע אליהם על סט פתוח או רנצ'ט-הגדולה של הכלי ופשטותו, עושות אותו אידאלי לשמירה בתא החפצים ואני מנסה כרגע לארגן את הסט המקורי כפי שחולק בעבר, חברת פיאג'ו הקדישה תשומת לב ניכר לכלי הנהג ובתכנון המקורי של הווספה שמורים מקומות איכסון יחודיים לכלים אלה, קוריוז קטן, שקיבלתי לידי את סופי הבחנתי בקפיץ בתוך תא הכלים על הדופן הפנימית הקפיץ היה מחובר בין שני נקודות חיצונית ובמקביל לדופן התא, ללא שום משמעות, שברתי את הראש בתאוריות שונות ומשונות לגבי תפקידו, ורק באחד מהמפגשים שפגשתי בחור ששיפץ ווספה דומה, הוברר לי יעודו של קפיץ זה, תפקידו להחזיק את מברג השרות! אז מי שמכיר או יודע על כלים נוספים שחולקו, או יש לו תמונה או אפילו אחד מהכלים עצמם, אשמח לשמוע תודה-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש נוסף נימצא גם הכלי הזה, הזהה בתפקיד, כינראה היו מס' כלים כאלה או ששווקו בדגמים שונים-רן

V07-316.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום לאחר שסיימתי את כל החובות המשפחתיים, ופיספסתי את המפגש ביד קנדי, הגעתי אחר הצהרים לשעתיים של זמן פנוי לעצמי, במקרה הכנתי מראש ציוד חדש לצביעה של הג'אנטים של סופי, מברשת ברזל מתלבשת על המקדחה, סקוטש ליטוש גם הוא מתלבש על המקדחה, ניירות מים, וכמובן צבע ג'אנט, על פי המלצה של מישהו מכאן ניגשתי להום סנטר ומצאתי ב-36 ש"ח צבע יעודי לג'אנט תוצרת גרמניה, וכך אני והבן שלי זיו התחלנו במשימת הפירוק. גלגל ראשון נבחר לנסיון אותו גלגל שקיבלתי מגנאדי על מנת ללמוד ולעשות את הטעיות אם יהיו עליו! הברגים קצת נלחמו בנו, אבל כמה מכות פטיש טובות שחררו אותם, צד אחד של הג'אנט התפרק בקלות (הג'אנטים בווספה נפתחים באמצע, לשניים) ושני בחר להדבק לצמיג, לאחר מאבק לא קל שוחרר גם הוא, ואז הגיע תור הכלים הכבדים המברשת הסירה בקלות חלודה רבה, מיד לאחריה הגיע תור הסקוטש שהבריק את המתכת לרמה סבירה ואז שלב ליטוש בנייר מים. בני זיו לא טמן ידו בצלחת ולמד מהר להשתמש הן המקדחה והן בנייר המיים. וכך בסבלנות אין קץ ישב ושיפשף את חצי הג'אנט "שלו" לרמה שלא היתה מביישת גם אדם בוגר, אין תחליף לזמן ולשיחות שניהלנו עד רדת החשכה וניראה לי שמצאתי את יורש העצר הגלגלי בבית! החשכה ירדה מהר ונאלצנו להפסיק, לא לפני שהפיקוד הורה לשיננו לנקות את המרפסת וללכת להתקלח אחרת אין ארוחת ערב...המשך ותמונות מובטחים-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו זמן איכות משפחתי... למה אבא שלי לא מכור לאופנועים? למה?!

any way. רן, מה נסגר עם ההונדה שלך? אני רוצה להזמין חלקים לסוזי מחו"ל, אתה רוצה להצטרף להזמנה?

הנה האתר: http://www.cmsnl.com/

תיהנה...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצאנו לסיבוב ענתיקות, ויש תמנות...יום יפה הרבה ענתיקות חלקם לא יפרסמו עד קבלת אישור ממבקשי הצילום!

DSCF1485.jpg

DSCF1501.jpg

DSCF1498.jpg

DSCF1496.jpg

DSCF1495.jpg

DSCF1508.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...