Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדידת לחץ אויר בצמיג בעזרת טמפרטורה?

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לא ממש מדידה, אבל אומדן... לפני כמה זמן חזרתי הביתה בשעת לילה מאוחרת, בשלב מסויים נראה היה לי שהרכב קצת לא מאוזן. רציתי לבדוק אם זה לחץ אויר, או משהו יותר גרוע. עצרתי בצד, וניסיתי להסתכל על הצמיגים - היה חשוך מדי בשביל להבחין במשהו, אבל כשנגעתי בצמיגים הרגשתי שאחד מהם חם יותר.

מכיוון שאני יודע שצמיג עם לחץ אויר נמוך מדי מתחמם יותר, שיערתי שחסר אויר באותו צמיג, ובבוקר התברר שאכן כך. מאז אימצתי מין שיטה כזאת, מפני שלא כל יום יש לי סבלנות למדוד לחץ אויר בתחנה אז אני מעביר יד על הצמיגים אחרי נסיעה בינעירונית לראות אם יש הבדלים בטמפרטורה.

מה אתם אומרים, זו שיטה טובה? משהו ששווה להמליץ עליו?

:roll:

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאוויר לא בורח כל יום, אבל עדיין שווה לבדוק לחץ אויר כמה שיותר - כי מניסיון, אם תעלה על מסמר קטן או משהו כזה, יעבור זמן עד שתגלה את זה בנסיעה רגילה, אבל בנהיגה קצת יותר "קיצונית" זה יכול לבוא בהפתעה לא נעימה. לא מזיק לבדוק - ובמיוחד אם אפשר לעשות את זה בצורה פשוטה, כמו שאני מציע.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מד דיגיטאלי זה עולה עשרות שקלים בודדים, פחות מלכלך והרבה יותר מדויק.

רוצה להיות צדיק ? תקנה גם קומפרסור קטן ותוכל לדחוס/למדוד אוויר בחניה כשהצמיג קר.

חום עם היד בודקים לתינוקות :wink:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חום עם היד בודקים לתינוקות :wink:

אז אתה רומז שאמא שלי שיקרה לי וסתם דחפה לי מדחום לתחת להנאתה???? :?

איפה הטלפון של המועצה לשלום הילד?

.

פייר קניג 38 תלפיות תל אזרה, ירושלים.

6780606 - 02

מקוה שעזרתי!

אם אתה צריך עזרה בנוגע לתביעה ייצוגית תרים אליי טלפון!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הסטייק על המנגל מוכן כשיש ריח טוב של סטייק ?

או שכדאי לבדוק אם הוא מוכן גם בפנים ?

כנ"ל לגבי הצמיגים,

צמיג מסויים יכול להיות חם יותר מפני שהוא עבד קשה יותר סמוך לעצירה. כמו כן, הצמיג עלול להתחמם יותר בשל תקלה ברכב / כיוון פרונט לא טוב.

לכן, במקום למדוד חום תוך 5 שניות, כדאי למדוד לחץ תוך 15 שניות ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שהדרך הכי טובה זה באמת ע"פ חום הצמיג, אבל זה צריך להיות תוך כדי נסיעה על דיינו.

שים את האצבע, על הגלגל (אפשר ללחוץ קלות) -->ספר לנו אם זה באמת עובד.

לגבי נושא של איזון, אפשר לעשות את אותו הדבר, אבל לדחוף את האצבע בין החישורים של הג'נטים. אם זה לא עובד, לתת כמה דפיקות על האצבע.

זה מה שנקרא כללי אצבע.... משם הביטוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...