Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חנויות להתקנות באיזור הצפון

viper_k
שימו לב! השרשור הזה בן 6579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ננסח את זה כךחנויות בחיפה יש מעל ומעבר,

השאלה היא מי יתן לך שירות ויחס גם כאשר אתה לא תוכל לשלם על כך.

לא הבנתי...(או שאני XXXX או שאתה קצת מגזים ..:wink: )

אורנג' , סלקום, פלאפון, קופת חולים מכבי/כללית, מסעדה, בית קפה, דירה שאתה שוכר, בגדים/נעלים שאתה קונה, סוף שבוע במלון או בצימר , קניות בסופר,

מישהו מהם יתן לך שירות או רבע ממנו...אם לא תשלם ????

לגבי התחום שלי:

יש גבול כמה ניתן להשקיע בלקוח "פוטנציאלי", זה שבסוף לא קונה אף פעם כלום...

מצד שני, לקוח שהיה לקוח טוב, והוא בתקופה כלכלית שאינה מאפשרת לו פעולות גם אם היא ארוכה,אצלי הוא נשאר חשוב ורצוי ומועדף תוך ניסיון לדאוג לו ככל שניתן במגבלת המצב,

ויש עובדות בשטח . אז צריך לשים דברים בפרופורציה--

בנוגע לחוו"ד של בעלי החנויות, אני אישית ראשית כל מתייעץ אם מהנדסי החברה בחו"ל, רק אח"כ אם היבואן בארץ ואחרי זה חוו"ד של בעלי חנויות.

אני חושב שהפורום נותן תשובה לצרכי הבדיקות והבירורים למינהם ולא רק,

עובדה , אתה יכול לייעץ את מה שאתה ביררת, וכל אחד יכול לרשום את דעתו, ואת נסיונו, כל אחד יכול להגיע למפגשים ולשמוע רכבים שהותקנו עם מרכיבים כאלה ואחרים ואצל מתקינים כאלה ואחרים..

ודרך אגב, הבנייה שעשית אצלך, יצאה בסוף יפיפיה

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני לא יודע למה רשמת הכל באדום אבל ממש לא התכוונתי אליך ואתה יודע גם למה כשה תיקנת את הרכב של המשפחה!

אבל אכן יש לי דעה מנסיון אישי על בעלי חנויות שאחרי שאתה משלם להם החשבון אתה יכול לנשק להם את ה**** והם כאילו שום דבר לא קרה לא יתייחסו אליך.

כמו שאמרתי ואני מבקש כי הנושא יהיה ברור אני לא מתכוון לפגוע פה בשמו של אף אחד ולכן גם לא נתתי דוגמאות לחנויות הנ"ל.

לגבי הפורום, צודק באמת לא רשמתי. אכן אני מקבל חוו"ד מקצועיות מכם החברים אבל ישנם רכיבים אשר למעטים יש נסיון איתם כגון המגבר החדש שהזמנתי ועובדה כי החוו"ד עליו שLEVA שאל עליו היו מאד מצומצמות.

חייב להוסיף: דני אתה יודע בדיוק מה אני חושב עליך. איך יכול להיות כי באמת חשבת שרשמתי והתכוונתי אליך. זה פוגע בי, אם הייתי רוצה או מתכוון אליך הייתי פשוט רושם זאת. אגב במקום העבודה שלי ושל אבי אתה אחד המומלצים בתחום חשמל הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...