Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה העונש שמקבלים על נהיגה ללא ביטוח ?

hypertrex
שימו לב! השרשור הזה בן 6062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ציינת איזה סוג ביטוח, אני יענה לך לגבי ביטוח חובה.

ביטוח חובה, כפי ששמו אומר חובה על כל רכב, תפדיקו לפצות נפגעי גוף ונפש במקרה תאונה

הנוסע ללא ביטוח חובה, מקבל הורדת הרכב מהכביש, ומשפט, ואף צפוי למאסר, כחומרת החוק.

הכל תלוי בנסיבות, ומידת הרחמים של השופט, שבתקווה לא ירחם על כאלו.

אם זה לגבי צד ג', ביטוח שמכסה רק את הצד השלישי, זאת אומרת רכב או כל דבר אחר שפגעת בו, אז אתה נושא בכל הנזקים, במידה ואתה אשם.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שתידרוס מישהו חס וחלילה אתה מקבלת קופסת קרטון לחיות בתוכה.

(סתם, יש איזו עמותה שמשלמת את הנזק במיקרה שאין לך ביטוח חובה, אבל הם דואגים לקחת ממך כל שקל על הנשמה-וצודקים).

אסור על פי החוק לנסוע ללא ביטוח חובה. כל שאר הביטוחים (צד ג' או מקיף) הם על אחריותך. צריך להיות טיפש לנהוג בלי צד ג'.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לכל נהג יש ביטוח חובה על כל רכב, אין שום סיבה לעשות ביטוח חובה לנהג חדש אלא אם הוא נהג קבוע ברכב.

מה שאני מנסה להגיד זה שאם עשית תאונה ואין לך סעיף של נהג צעיר בביטוח חובה אז אתה יכול להגיד שאתה נוהג פעם בהרבה מאוד זמן, אם יחקרו ויגלו שאתה נהג קבוע אז נראה לי שזו הונאת ביטוח אבל לא נראה לי שמישהו יחשוב בכלל לחקור כי בכל זאת יש מלא תאונות של נהגים חדשים.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי מנסיון רע מאוד תעשה צד ג' שווה כל שקל!!! אין לדעת מה יקרה ואל תחשוב שלי זה לא יכול לקרות

תמיד תזכור שיש משהו שנקרא חוק מרפי (ימח שמו) בקיצור לא שווה לקחת סיכון ולצאת מהבית בלי ג' או חובה.

לגבי המשטרה עצרו אותי ללא ביטוח פעם אחת והם יכולים לבדוק במסוף אם יש או אין לך חובה, במקרה שלי

זה היה ליד בית של חבר טוב שהוא במקרה מג"בניק אז הוא שיכנע אותם לוותר לי

205 4EVER 1.4 בציר 95 3 דלתות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני הייתי מפגר מספיק, נסעתי חצי שנה ללא ביטוח וטסט.

בכל פעם שעוצרת מאוחרייך ניידת אתה רועד, כשעוברת לידך ניידת אתה רועד.

לנסוע מול תחנת המשטרה הייתה ריגוש של ממש.

עצרו אותי בערך 4 פעמים ובעזרת המילים הנכונות המשכתי עם ברכת דרך צלחה, פעם אחת בדרך לאילת אפילו קיבלתי דו"ח. והשוטרים לא ביקשו כלום חוץ מרישיון נהיגה.

בקיצור הייתי מפגר, לא קרה לי כלום וזה בגדר נס.

בד"כ מרפי לא מקל ראש.

מסקנה: לא להיות חכם בלילה, הרישיון בשבילי הוא רגליים, נהיגה היא פסיכאטר. עדיף לשים את ה3.5K בשנה על ביטוח מאשר להסתכל על מכוניות מחלון האוטובוס ולהיזכר בימים שבהם גם לך היה רישיון....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תאמינו ,אבל מדיניות המשטרה הנוכחית הינה לא להתעסק עם עניין הביטוח. אלא אם לשוטר בא לחפש אותך - לא תקבל דו"ח. (שלא יהיו אי-הבנות. נסיעה ללא ביטוח חובה תקף עדיין בניגוד לחוק ,אבל דו"ח לא תקבלו).

לעומת זאת - לא הייתי ממליץ על נסיעה ללא ביטוח. פגיעות גוף עשויות להיות עסק יקר מאוד, יקר ממה שאתם מסוגלים לשלם. לא הייתם רוצים לראות את עסמכם משועבדים לכל חייכם בגלל שניסיתם לחסוך עם הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שתידרוס מישהו חס וחלילה אתה מקבלת קופסת קרטון לחיות בתוכה.

(סתם, יש איזו עמותה שמשלמת את הנזק במיקרה שאין לך ביטוח חובה, אבל הם דואגים לקחת ממך כל שקל על הנשמה-וצודקים).

אסור על פי החוק לנסוע ללא ביטוח חובה. כל שאר הביטוחים (צד ג' או מקיף) הם על אחריותך. צריך להיות טיפש לנהוג בלי צד ג'.

עמותת "קרנית"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

*** עריכה - הקפצת שרשור מלפני שנה וחצי ***

עוד לא קרה לי המקרה, אבל דיברתי עם שוטר, והגעתי לזה..

שלא מעניין אותם אם יש לי ביטוח או לא... לא מקיף וגם חובה לא מעניין אותם..

רישיון רכב ונהיגה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959&postcount=11

על ביטוח הם לא עושים הרבה.. וגם השוטר בעצמו אמר לי שלא אכפת להם..

עשית פדיחה?! אתה בצרה...

ועם מזל כמו שלי, עשיתי תאונה בזמן שההיתי בלי ביטוח, מישהו נכנס בי מימין, מיצובישי לאנסר נכנסה לי בדלת קידמית ימנית.. נמעכה לה הצורה, היה לי מזל... יצאתי בנזק של "רק" 1200 שקל

לא מאחל לאף אחד כזה דבר, אם אתה בלי ביטוח, או שתרוץ לעשות ביטוח, או שממש ממש תזהר על הכביש..

הנזק שנגרם לי זה כלום ולעומת מה שיכול היה לקרות אם זה היה רכב יותר יוקרתי או בנאדם...

*** עריכה - הקפצת שרשור מלפני שנה וחצי ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת - לא הייתי ממליץ על נסיעה ללא ביטוח. פגיעות גוף עשויות להיות עסק יקר מאוד, יקר ממה שאתם מסוגלים לשלם. לא הייתם רוצים לראות את עסמכם משועבדים לכל חייכם בגלל שניסיתם לחסוך עם הביטוח.

שמר - לדעתי אתה טועה, חוק הפלת"ד (פיצוי לנפגעי תאונות דרכים), קובע שכל אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים יקבל פיצוי.

מי יוצא מהכלל הזה? נהג שנסע ברכב ושאין ברשותו ביטוח חובה.

הוא הפך לנכה? זבש"ו

איבד כושר עבוד והשתכרות? אין פיצוי.

כראיה לטענתי אציין שבמקרה של תאונת פגע וברח הנפגע יפוצה. ברור שבמקרה כזה לא ידוע מי הפוגע והאם יש ברשותו ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki , שמר - שניכם צודקים.

בכל המקרים שצוינו (רכב ללא ביטוח חובה מעורב בתאונה, או תאונת פגע-וברח) עמותת קרנית תשלם את כל הפיצויים לנפגעים (למעט נהג שנוהג ללא ביטוח) ואת כל ההוצאות הרפואיות (אפילו לנהג ללא ביטוח)

אבל - מה שקורה אחר כך, זה ש"קרנית" תובעת את הנהג חסר-הביטוח תביעה כספית להחזרת כל העלויות.

הסכומים עשויים להיות כאלו שיגרמו לפשיטת רגל גם לתושבי העשירון העליון. (במיוחד אם יש נכות רצינית)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...