Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רן, אפשר לעשות אחלה מסע פירסום וליין שיווקי חכם למועדון 5.

הוא יהיה להיט בקרב חברים פוטנציילים או צעירים בעלי רכבי אספנות .

"הצטרף היום למועדון ה5 כדי להחליף את הועד מחר..."

"הועד עייף או טיפה תשוש הצטרף היום! נחליף אותו מחר"

ובקשר לתגובה של אייל פלד, אני חושב שהיא ממש במקום, לכל אחד יש פה רקע מסויים ,

ונכון ומן הראוי שנדע פרטים ואת הלך הרוח של הנפשות שפועלות בשירשור.

משול הדבר לאדם שלא מרוצה מהמכולת שלו בשכונה ונקרא להיות חבר בהנהלה שלה.......

שהרי אם היה רוצה להיות בעל מכולת, היה עושה זאת בין כה וכו, ואם הוא לא מרוצה מזו השכונתית

יעבור את הכביש וילך ל"סופר".....

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שקרן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הלכת לטבול חלקים של אמבטיות בניקל ואבץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וגם בוגד!!!

היית צריך לבוא לרעננה!!!

הפסדת..:-)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אילן.

קודם כל, לא לצעוק... (זו המשמעות של פונט 4 באינטרנט...)

גם אני השקעתי מחשבה בשאלה "מדוע יש כל-כך הרבה צפיות בשירשור הזה". ובכן, סיבה אחת יכולה להיות בגלל שהנושא פשוט מעניין הרבה אנשים. יש עוד אפשרות - כאשר כמה אנשים רבים ברחוב, תמיד מתאסף קהל צופים קטן. יש קצת עלבונות באוויר, לפעמים הולכים קצת מכות ובכלל יש הרבה "אקשן". זהו בדיוק אותו האינסטינקט שגורם לכולנו להאיט רגע כדי לראות מה קרה בתאונה במסלול הנגדי (וככה אנחנו כמובן יוצרים עוד פקק). לצערי אני מניח שחלק לא קטן מהגולשים נכנס לשירשור הזה לא בגלל הנושא, אלא בגלל משהו כמו "בואו נראה מי הכניס קטנה למי הבוקר", או "בואו תראו איך הזקנים של מועדון החמש מתכסחים אחד עם השני" - כל זאת, מבלי לפגוע בכבודם של אלו שנכנסים לשירשור הזה בגלל שהנושא באמת מעניין אותם.

שורה תחתונה - בתור חבר בפורום, השירשור הזה קצת מיצה את עצמו לדעתי, ומוטב שידעך לו בשקט. בתור מנהל בפורום, אני חייב עדיין להתאפק ולא לנעול אותו...

קובי

קובי בקר טוב

יכול להיות שאתה צודק, וזה יסביר את ענין הכניסות, אבל אני לא חושב, שאתה יכול לשייך את זה לתגובות ההגיוניות שמוגבות כאן (יש כמה עוכרים-אבל הם מועטים), שכן תסכים איתי, וגם מספר לא מועט של מגיבים, טען זאת, שהתלונות מוצדקות והתשובות לא מספקות ו/או מתחמקות, וזה בעצם הסיבה להתארכות השירשור.

לגבי השורה התחתונה, הייתי רוצה לשנות את עמדתך, השירשור,אולי, נהיה שבלוני משהו, אך מה רע בזה, כל זמן שכולם נהנים להשתתף/לקרוא אותו ? אז תגיד לקובי, מנהל הפורום, שיתן לעסק לזרום, הוא צריך לשמור על הקורקטיות במובן הרחב, ולא לבנות מערכת חינוך. מה, חסר מקום במחשב ?

שוב בידידות

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי,

כמו רבים מאיתנו גם אני קורא מתוך עניין ואכפתיות את השרשור הארוך והחשוב הזה, וכך עשיתי גם הבוקר.

אולי אני בדעת יחיד אבל כשקוראים את הודעה 179 של אילן זלינגר שמגיבה ל-171 של בני הספל שמגיב ל... , היה נדמה לי (ואולי רק לי) שמתחת לפני השטח רוחשת אג'נדה שונה מנושא השרשור ומרוב תוכנו (שהוא חשוב מאוד, ולא בציניות, כפי שכבר אמרתי). להרגשה הזאת, שהלכה והתבססה במהלך ימי חייו של השרשור (בעיקר נוכח הסגנון של ציטוט פרטני ודיון מתנצח על כל שורה ומילה ובנסיונות להוכיחם או להפריכם), נוספו פריטי מידע לא שלמים שקיבלתי על אודות הסכסוך המשפטי. לכן ביקשתי מבעל העניין, ודווקא ממנו, גילוי נאות ואני שמח (ומודה לו) שעשה כך.

אגב, כשחבר מועדון מגיע לסכסוך משפטי פורמלי עם המועדון בו הוא חבר יש בכך להעיד משהו על אודות תפקוד המועדון ועל מידת שביעות הרצון של (לפחות אחד) החברים בו, ולכן העניין בהחלט שייך (לעניות דעתי הלא קובעת) לכאן. ואני רואה חובה לשוב ולהדגיש את שכבר כתבתי כי אין בכך, ולו כזית, להעיד על מידת הלגיטימיות של הבעת דעה או על מידת הנכונות והתקפות של הדעה עצמה.

איל

טריומף TR3A שנת 1958

וולוו P1800 "המלאך" 1965

ותמיד מחפש עוד רודסטארים/מכוניות ספורט אירופאיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אייל

לדעתי צודק ארנון בתגובתו הקודמת לגבי דרישתך/בקשתך לברר פרטים על אילן ותביעתו את המועדון.

בפירוש, זה איננו נושא השירשור, כפי שנאמר בעבר (ראה בשירשור האבטומוביל...:lol: ) ניתן לפתוח שירשור חדש בנושא שלא קשור לכותרת השירשור.

הגם שאני בטוח שלא התכוונת, הרי שישנה איזו שהיא רמיזה לכך שאילן היה בסיכסוך עם ההנהלה או חלק מחבריה, ולכן תגובותיו הן כפי שמופיעות בפורום.

בכותבי "יש רמיזה" אני מתכוון כי הקורא הממוצע - אני למשל - מבין זאת כך.

זו הסטה ברורה של הנושא. כפי שרואים בשרשור הארוך, אילן איננו יחיד בדיעותיו.

עריכה: לאחר שתשובתי עלתה לאויר העולם, ראיתי שאילן כבר ענה על שאלתך.

בברכה - אבי.

אבי בקר טוב

מעבר למה שעניתי לאיל, הייתי גם רוצה להוסיף, בהקשר לתגובתך, שיש קשר הדוק לשרשור, שכן מה שעמד לדיון במשפט הנ"ל, בשורה התחתונה, כפי שציינתי, למרות שנגרם לי נזק כספי, לא הכסף היה העיקר, אלא תיפקודו, הלקוי, לדעתי, של המועדון (וזה הנושא, לא ?)

בידידות

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, אפשר לעשות אחלה מסע פירסום וליין שיווקי חכם למועדון 5.

הוא יהיה להיט בקרב חברים פוטנציילים או צעירים בעלי רכבי אספנות .

"הצטרף היום למועדון ה5 כדי להחליף את הועד מחר..."

"הועד עייף או טיפה תשוש הצטרף היום! נחליף אותו מחר"

ובקשר לתגובה של אייל פלד, אני חושב שהיא ממש במקום, לכל אחד יש פה רקע מסויים ,

ונכון ומן הראוי שנדע פרטים ואת הלך הרוח של הנפשות שפועלות בשירשור.[/quote]

מה כוונתך במשפט המודגש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון בקר טוב

אילן חבל שאתה משמיץ ללא צורך.אינני משמיץ, מה שאני אומר מגובה במסמכיםאו בהגיון אוביקטיבי...למרות שאני מסכים עם חלק מטענותיך בדבר התנהלותו של הפורום/מועדון אני מרגיש צורך לספר את שקרה מנקודת מבט אחרת.

אני הייתי חבר בוועדת הביקורת בזמן קרות האירועים (שרשרת מכתביך למועדון החמש שהפכו יותר ויותר תקיפים). היות ובמקצועי אני מתעסק גם במכתבי איום והטרדות - אני נתתי לנחום ייעוץ גם בנקודה זו (ולכן השמצותיך בדבר סוללת עורכי דין נו באמת, זה מושג אינה במקומה) - אני הייתי בין האנשים שנתנו ייעוץ במקרה דנן - וראיתי כיצד נחום נדרש להשקיע מזמנו לענות למכתביך - שלמיטב זכרוני דרשו פיצוי מן המועדון (להזכירך מדובר במלכ"ר) בגין טענות שווא - לטענתך מגיע לך פיצוי בגין דיון שהתקיים בפורום ובין היתר אחד המשתתפים בדיון (שאינו חבר מועדון כלל) ומסתתר מאחורי כינוי) נתן את חוות דעתו על רכב שהסתבר שהיה שלך... ויעידו הקוראים אם חוות דעת פומבית בדיון שנסב על רכישת רכב בפורום פומבי אינה במקומה (ולדעתי הפורום נועד גם בעבור זה).

אני שמח שהעלית נקודה זו ואשמח לענות לך עליה, אתה טועה בטיעונך, ומכך, אני מניח שהצעותיך לנחום, שללא ספק ניתנו בתום לב, וברצון כנה לעזור, היו שגויות ואולי גרמו לכל הסמטוכה ההיא.

להמשיך הלאה ע"מ להבהיר לך את טעותך, יש שתי אפשרויות:

1. לעשות זאת בפורום ולתפוס את עשרת העמודים הבאים, שכן, כל טענותי מגובות במסמכים ויהיה צורך לפרסמם,

2. שאנחנו ניפגש, ואני אפרוש לפניך את דעתי, ומסמכי ואתה תשפוט לבד.

מכיוון שכבר אמרתי, שאין מקום בפורום לנפח מידע כזה, אני ממליץ על מס. 2 ומשאיר זאת לשיקול דעתך

אשמח לשמוע ממך

בברכה

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב לכולם

אני מקווה שכולם קיבלו את המידע שביקשו לגבי המשפט שלי, וגם הבעתי את נכונותי ושמחתי לפתח נושא זה, ואני מקווה שבקשותי השונות, להמשך, תענינה. אך הייתי רוצה להפסיק להיות נושא השרשור הזה, לפחות בהקשר הזה, לא בגלל שאיני אוהב פירסום, אלא אני חושב שזה לא הגון כלפי שאר הגולשים מחד, וינוצל ע"י כל מיני "עוכרי פורום" לניגוח לא הגון מאידך.מצד שני, אם למישהו יש, בכל אופן שאלו, אשמח לענות בה"פ.

בברכה

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאה רצינית ומעמיקה של הודעתו הראשונה של איל פלד ותגובותיו של אילן זלינגר, עמדנו למחוק מן השירשור הזה את כל ההודעות שקשורות לתביעה שהגיש אילן. לפי שיקולנו יש להשאיר את השירשור הזה ממוקד בנושא תפקוד מועדון החמש, ולא באנשים ספציפיים ובמחלוקת משפטית או אחרת שהיתה להם עם המועדון.

יחד עם זאת, בשעה האחרונה נוספו תגובות נוספות וענייניות, ולכן לא מחקנו - אבל - אנחנו מצטרפים לפניתו של אילן זלינגר ומבקשים שהשירשור הזה יפסיק לעסוק בנושא התביעה שהגיש.

כל הודעה נוספת בעניין הזה תימחק לאלתר.

נא לחזור לנושא המקורי של השירשור.

קובי מילוא ובני הספל

מנהלי הפורום

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אותו רואים במפגשי שישי................
הבנתי את הרמז..אם תזמין אותי לעשן את מקטרת השלום, אבוא...(ככה קשה לי לחזור למקום העבודה בימי ששי...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העדפתי לא להגיב לשרשור הזה למרות שהוא ממלא אותי זעם.

הגישה של מספר אנשים פה שתקיפותם לא מובנת להם עצמם ומסתתרת למעשה מתחת למעטה של נאורות, פשוט מגעילה אותי.

אתמול מאוד נהנתי במפגש ועובדה שנשארתי עד 21:00 והדבר היחידי שיש לי לומר לגביי עצמי שאני מחכה שתעבור כבר חצי שנה מיום הצטרפותי כי כרגע לא בא לי בכלל להיכנס לכל מיני ריבים עם אנשים. כי אני לא רואה כאן וויכוח אחד בריא.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן השרשור הזה.

נקעה נפשי.

מה לא יאומן?

זו סך הכל עוד גרסא לשרשור המערכון הקלאסי:

- שלום, יש לי מכונת תפירה ישנה ואני מחפש חלקים לתיקונה.

- הגעת למקום הנכון ידידי! חלקים יש אצל פרוייקה הג'ינג'י בפסאז'. עכשיו, למה שלא תצטרף למועדון?

- למועדון אספני מכונות התפירה? שמעתי עליו. מה עושים שם?

- נפגשים כל יום שישי בבית קפה, ולפעמים באים עם המכונות בשבת יפה לאיזה פיקניק ותופרים יחד.

- נחמד. אבל מה נותנת לי החברות?

- הנחה בחניה בבית הקפה. אה, כן. וגם עותק דו שנתי של "מבעד לקוף המחט", מגזין המועדון.

- ננננננחמד.... וזהו? אז בת'כלס שווה להיות חבר מועדון רק בשביל החניה?

- בוודאי, חברות זה 100 שקל וחניה זה 2 ש"ח כפול 52 שבועות אז יוצא שאתה חוסך 4 שקלים.

- ת'כלס לא נראה לי כל כך שווה.

- אבל אל תשכח שאם לא פעילות המועדון המבורכת משנת תשכ"א לביטול מס הקניה על מחטים היית רואה בול מס קניה על המחטים שלך היום! זו לא סיבה מספיק טובה?

- בטח טובה. תבוא עליכם הברכה. אבל המכונה שלי בכלל לא חייבת במס קניה. וזה היה בתשכ"א, מה אתם עושים היום?

- התחלת עם הגישה השלילית? תיכנס ותשנה מבפנים! ואם לא, תשתוק. חצוף!

אין חדש תחת השמש, והשרשור לעולם חוזר. אבל לפעמים יש מצטרפים חדשים בזכותו...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז יקר

אתה יכול לתפוס את עמדת הפינשמקר ולזלזל באנשים שמעלים בעיות שכואבות להם, צודקות או לא.

בכך אתה בטח מעלה את רמת הדיון... וממש, אבל ממש מדבר לעניין

בני (כמשתמש בפורום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...