Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הגישה הזו הייתה מאומצת על ידי המדינה,

אז כן, אולי זה היה מוביל אותנו לאנשהו.

,,, להחיות את התהליך המדיני, ולכלול בו (מה לעשות) גם את החמאס.

לאן מונמי נאיבי מתוק שכמוך , לאן .

אני רוצה ואתה רוצה - אבל הם לא רוצים ,,

קראתה את האמנה שלהם , הם לא רוצים הסכם המכיר בזכותך גם על תל-אביב .

לאן תתקדם איתם אם הם טוענים לג'האד בכוח החרב וגרוש שלנו מכל חלקי ישראל .

הם טוענים כי אנו פחדנים - המקדשים את החיים ( גם שלהם ) אתה מבין איך אתה נראה בעינייהם .

הם הגיבורים , תנועת ההתנגדות - המקדשת את המוות ולא מפחדת למות - כמובן כי רצוי שלא הם ימותו .

מאוד רצוי כי אזרחי ישראל ימותו , ואזרחים מסכנים אצלהם ורצוי כי יהיו אלה ילדים ונשים , כנראה זה מצטלם יותר טוב .

לכן אחת מהשתיים / שלוש ( ואני באמת מתנצל על התשובה )

א - אתה באמת מפחד - וכנראה המדינה הזאת לא מתאימה לך .

ב - אתה נאיבי וכואב סבל של אחרים - השאר בכייף בארץ , ונסה לעזור בסבל העם שלך ( אומרים עניי עירך קודמים )

ובמקביל רחם ונסה לעזור למסכנים שם - אבל הכר בעובדה , הם מביאים זאת עלייהם .

ג - אתה שמאל קיצוני במכבסת מילים - המבקש לחסל את מדינת ישראל - מבחינת ישות כמדינה עצמאית .

ורוצה להקים בישראל מדינה בשלטון החמאס , עם אפשרות לאזרחי ישראל להשאר כאן כאזרחים/נתיני חסות של החמאס .

גש לעזה , אפשר גם למצריים יש שם פגישות עם נציגי החמאס - ובקש מהם להכיר בך יבגני אזרח מדינת ישראל .

על זכותך לבצע סיבוב במפגש בשישי בסינרמה .

ואז חזור אליינו עם התשובה ונמשיך בדיון - יהודה כתב לך תשובה מלאה - ואתה בכוח מנסה לרבע גלגל - בהצלחה .

אייל .

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסדר, אז חכה בסבלנות עד שהחמאס יתמוטט וספר לעצמך איך היית מגיעי להסכם עם המתונים, אם רק היו כאלו, ותופתע מזה שאין. אבל בסוף הערבים בטוח יבינו. הם, הרי, מבינים רק כח. בגלל זה הולך לנו כל כך טוב עם הגישה הזו כבר 70 שנה.

רק תזכור בדרך מי תרם לעליית החמאס.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הסיכוי היחיד הוא שיקום אצלהם המנהיג שיבין שאי אפשר לנצח אותנו בכוח סטייל סדאת עם מצרים, ורק שיקום מנהיג כזה יהיה אפשר לדבר על שלום (ולא, אבו מאזן הוא לא מנהיג כזה), עד אז לדעתי לא יהיה פיתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיקום כזה..? הוא יצטרך אשכרה לתעל את תקציבי העתק לטובת האוכלוסיה בעזה, במקום לבנות לעצמו ארמונות ולהזרים רעל בכל אלו שכפופים לו ועושים עבורו את עבודת הקודש. זה לא אירוני לצפות במנהיגי החמאס מדושני עונג ומעונבים אחד אחד, בשעה שכל הכפופים להם רעולי פנים ואוחזים ב ak47/rpg?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרם את הראש מהראיה הצרה .

בשנות ה 80 התחילו כלל התנועות הרדיקליות האיסלמיות

באפגניסטאן - נגד הרוסים .

בצ'צניה נגד הרוסים .

בלבנון - החיזבאללה - נגד ישראל וארה"ב וצרפת . (פיגועי ההתאבדות בבירות נגד הצרפתים והנחתים האמרקאיים - אשר הגיעו לעזור ללבנון).

בתימן - קבוצת גרילה של איסלמיסתיים , ומשם יצאה בשורת אל-קאעידה לכל המרחב ולאפריקה .

אפריקה - אתה מודע לשם הקבוצה , בוקו-חראם .

כלל התנועות הללו לא עלו בגלל ישראל ומדיניותה .

הקבוצות הללו החלו לפרוח לאחר המהפכה באיראן ב 1979- כאשר האייתוללה ח'ומייני עלה לשלטון

ו משמרות המהפכה החלו לתמוך בכסף בהדרכה ובציוד בקבוצות איסלאם קיצוניות

זה נקרא ליצא את המהפכה לכלל מדינות האיסלם ולעולם -

גם כאן ארה"ב בתחילה לא קראה נכון את המצב - והחלישה בתחילה את השאה .( בדיוק כמו לפני (3 ) שלוש שנים במצריים )

לחציו של נשיא ארצות הברית ג'ימי קרטר בנוגע להפרת זכויות האדם מצד המשטר, גרמו לשאה בתחילה , לא להורות על אמצעים אלימים

לפיזור ההפגנות. המחאות יצרו גל מחריף של אלימות קשה , ואז גם אמצעים אלימים לא עצרו אותה ,

ובסופם לבריחת השאה ועליית משמרות המהפכה -

ארה"ב צרפת וישראל טעו - לא קראו נכון את הקבוצות הללו בתחילה וחשבו כי המטרה שלהם הומנית - סעד להמונים .

לכן ארה"ב אפילו ציידה אותם בתחילת הדרך בציוד וסיוע כספי .

וכאשר מדינות המערב הבינו את הדרך של הקבוצות הללו ,אשר במסווה עזרה למקופחים וסעד הקימו קבוצות לחימה ל ג'האד ושחרור

זה היה מאוחר - הם כבר התחזקו ורקמו עצמם בתוך האוכלוסיה כמגיני העם המקופח .

יאמר לזכות הרוסים שהיו הראשונים לבדל את התנועות הללו ( וגם הזהירו את המערב )- אבל המערב היה אז כגוש נגדי לרוסיה .

ואפילו עזר למוג'אהדין / טאליבן באפגניסטאן נגד רוסיה .

וזו מהות הג'האד -

עבדאללה יוסף עזאםערבית: عبدالله يوسف عزام, 1941 - 24 בנובמבר 1989), המכונה "שייח' עזאם" או "אבי הג'יהאד", היה טרוריסט פלסטיני, אחד ממייסדי והוגי האידאולוגיה של הטרור האסלאמיסטי הסוני הבינלאומי במאה ה-20, מבכירי ארגון האחים המוסלמים ומייסד ארגון הטרור אל קאעידה. הגותו ורעיונותיו האידאולוגיים השפיעו רבות גם על ארגון הטרור הפלסטיני חמאס

• "אהבת הג'האד השתלטה על חיי, על נפשי, על תחושותיי, על ליבי ועל רגשותיי.
  • אם ההתכוננות [לג'האד] היא טרור - כי אז אנו טרוריסטים.
  • אם ההגנה על הכבוד היא קיצוניות - כי אז אנו קיצונים.
  • אם הג'האד [מלחמת הקודש] נגד האויבים הוא פונדמנטליזם - כי אז אנו פונדמנטליסטים".
  • "אנו סבורים שעלינו להתחיל באפגניסטן לפני פלסטין, לא משום שאפגניסטן חשובה יותר מפלסטין... אלא משום שישנן כמה סיבות דוחקות להפיכתה של אפגניסטן לנקודת פתיחה [עדיפה]. סיבות אלה הן: (1) הקרבות באפגניסטן מתנהלים עדיין במלוא עוזם, והגיעו לעוצמה חסרת תקדים; (2) הנפת דגל האסלאם באפגניסטן היא כבר עובדה מוגמרת; ו- (3) המטרה ברורה: 'לרומם את דברו של אללה'".
  • "השאהידים הם אלה שכותבים את ההיסטוריה של כל עם ועם כי ההיסטוריה של העמים ניתנת לכתיבה רק בדם ויזע".
  • "החובה לא צריכה להיעלם עם הניצחון באפגניסטן, והג'יהאד יישאר חובה אישית
  • עד שכל האדמות שהיו פעם אסלאמיות יחזרו אלינו והאסלאם ישלוט בהם שוב.
  • לפנינו עוד פלסטין ובוכרה, לבנון וצ'אד, אריתריאה וסומאליה, הפיליפינים, בורמה, דרום תימן, טשקנט, אנדלוסיה...".
  • "ג'יהאד ורובה בלבד, לא משא ומתן, דיונים ודו-שיח".
  • "הרי אני כבן תשע. 7 וחצי שנים בג'יהאד באפגניסטן ושנה וחצי בג'יהאד של פלסטין ושאר כל הזמן אינו בעל משמעות".

יבגני אתה סתם חופר לעצמך בפצעים שחרר , יש גם אנשים ודברים טובים בעולם .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, שתי הסתייגויות:

במלחמה או אפילו במבצע צבאי מוגבל, המטרה הראשונה אינה שמירת חיי החיילים, אחרת לא יוצאים לקרב.

למלחמה יש מטרות, צודקות יותר או פחות ויש לה מחיר.

גם מבחינה טקטית שמירה על חיי החיילים בכל מחיר, איני בטוח שתביא לתתוצאה זו, ודאי לא לתוצאות מבוקשות אחרות.

עניין שני: כמובן אין זאת אומרת שאין לשמור על חיי אדם ככל שניתן[להבדיל מבכל מחיר- אין דבר כזה"בכל מחיר"]

לגבי טיעוניך ל"גנרלים". אתה טוען ובצדק שאתה רוצה שישתפרו בפעם הבאה.

מן הסתם, הם אינם קוראים את ביקורתך בפורום, אך לצורך העניין, נניח שכן, נניח שלביקורתך יש השפעה כלשהי.

האם לא רצוי לדבר ענינית? הרי אתה חוזר שוב ושוב על המנטרה הצינית של "הגנרלים החכמים".

אם אתה רוצה לשכנע מישהו במשהו, אתה בטוח שהדרך הרצוייה היא לעג חוזר ויצירת אנטגוניזם?

טוב, בוא נניח שהם אינם קוראים כאן. אני קורא את דבריך ומעריך בד"כ את הידע ויכולת הניתוח שלך, את דבריך הענייניים והמלומדים. נראה לך שמנטרת הגנרלים החכמים מוסיפה לדבריך או גורעת מהם?

ליין מן, אתה צריך להבחין בין העמדות הפוליטיות של יבגני שאיני מכיר במדויק לבין העניין הכללי שלו בהבנת תהליכים היסטוריים.

עריכה אחרונה על ידי [פנדוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מתנדב לעשות טבלת סיכום מי הרוויח יותר ומי הפסיד במיבצע הזה?

כי בינתיים אני רואה שהחמאס קיבלו את כל מה שהיו זקוקים לו וישראל קיבלה HOT DOG.

לפני המבצע:

החמאס על סף התמוטטות כי אין לו אפילו כיצד לשלם משכורות לפעיליו, מעבר רפיח סגור, אין הזרמת כספים מאסיבית לעזה.

אחרי המבצע:

יש כסף למשכורות, פתיחת מעבר רפיח, הזרמת כספים רבה מהעולם, יצירת הרתעה נגד ישראל(לפחות בעיני עמו)-כל איום שלהם מומש בפועל כפי שאיימו, פגיעה בחיילים רבים כולל דרגות גבוהות ושיבוש חיי אזרחי מדינת ישראל והורדתם למקלטים בכל רגע שיחפצו, סגירת המרחב האווירי לטיסות למס' ימים.

ומה עם ישראל?

מעל 60 חיילים ואזרחים הרוגים שהצרטפו למשפחות השכול, מאות פצועים-חלק קשה מאוד שחייהם כבר לא יהיו מה שהיו, נזק כלכלי של מעל 7 מיליארד שקל ופגיעה אנושה בעסקים קטנים בדרום שעוד מוקדם להעריך את ההיקף, פגיעה חלקית במינהרות שבכל זאת תוך שנה שנתיים ישוקמו לכן זה דיי מיתבטל, איבוד הרתעה מול אירגון טרור קטן בעוד שהאירגונים הגדולים מסביב רואים ולומדים-שום איום של ממשלת ישראל לא מומש(כלב נובח), איבוד האמון של אזרחי ישראל בממשלה שלא יכולה לספק ביטחון לכלל אזרחיה, הגברת השינאה של העולם כלפי ישראל והגברת האנטישמיות ובטח עוד דברים ששכחתי.

תגידו מה שתגידו- חמאס מבחינתו ניצח-הוא עמד לפני התמוטטות כלכלית ופוליטית וכעת ביזכות ישראל הוא יקבל את כל מה שהיה זקוק לו במחיר של בקושי כמה מאות לוחמי ג'יהאד שנהרגו בקרבות מול צה"ל, לאזרחים הוא יגיד שהכנת כל התשתיות נגד פלישת צה"ל הייתה מוצדקת ואפקטיבית ואפילו יש להם מצגת של הצבא שמאשר שלא ניתן ליכבוש את עזה כי ממשלת ישראל לא יכולה לשלם את המחיר.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמר לזכות הרוסים שהיו הראשונים לבדל את התנועות הללו ( וגם הזהירו את המערב )- אבל המערב היה אז כגוש נגדי לרוסיה .

ואפילו עזר למוג'אהדין / טאליבן באפגניסטאן נגד רוסיה.

מאוד נהניתי לקרוא תגובתך. תודה. היה לי חבר בצבא, אמריקאי מתנדב בן כמעט 30. היה לו תואר בלימודי מזרח תיכון בדגש על מדינות האסלאם. תמיד נהניתי לשמוע ממנו על המהפכה ועל גלגלי הפוליטיקה באותה תקופה.

אני לא אשכח את האנקדוטה שסופרה לי על טיל "סטינגר" שהפיל מסוק אמריקאי באפגניסטן. איך הגיע הטיל אל החבר'ה האפגנים? מתנה מארה"ב, שניתנה בזמן המלחמה עם הרוסים. איך אומר השיר? "אוו אוו איך שגלגל מסתובב לו".

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלך רחוק כ"כ, בלבנון נלחמו בנו עם גלילונים שמכרנו לאירן במלחמת עירק אירן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואאל"ט גם פצ"מרים של 120מ"מ עם כיתוב בעברית.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מממ3

כתבת ליבגני בין היתר:

"מה שעשית עכשיו זה לאמץ את ההגדרה שלי לסובלנות ולטעון שהיא שלך! אתה עד עכשיו טענת שהרומאים סובלניים דתית כי הם הוסיפו אלים של דתות אחרות לאלים שלהם!"

אין לי מושג אם אתה צודק,

לקוח מהודעה #987 שלי:

3. קראת את הלינק הזה? אין כאן שום התייחסות לשום סובלנות דתית, מה כן יש פה? שהרומאים באופן כללי נטו להוסיף לעצמם אלילים של העמים שהם כבשו, למשל אלים מצריים או איראניים. אבל רגע, הרומאים הפגאניים לא אימצו את האל היהודי נכון? אז נתת פה לינק עם תוכן לא רלוונטי בכלל.

לקוח מהודעה #989 של יבגני:

אם כתוב שחור על גבי לבן שהרומאים אימצו אלים מהפנתאון של עמים אחרים, זה אומר שלא רק שהם לא רדפו בני דתות אחרות, הם אפילו אמצו את אותן הדתות, כלומר שהייתה סובלנות דתית. יש לך דרך אחרת להפגין סבלנות דתית?

אבל השקר שלך, הפעם, אפילו יותר עלוב. טענת שגיור בעולם הקדום לא היה אפשרי כי לא הייתה סבלנות דתית. על זה היה הויכוח וטענת שזה היה הכלל. אז הנה, מסתבר שהרומאים, שאותם הבאת כדוגמא, היו מוכנים לקבל אלים של עמים אחרים. אז למה לא יכול להיות שהערבים קיבלו את זה היהודי?

לקוח מהודעה #995 של יבגני:

נייר הלקמוס שלי, כלשונך המדעית, הוא לא "האם מאמצים אלים אחרים". הסברתי לך. נייר הלקמוס שלי לסבלנות דתית הוא האם רודפים. וגם שלך. כי כתבת את זה:

כלומר הגדרת חוסר סבלנות דתית כרדיפה. אני טוען שמי שמאמץ בדרך כלל לא רודף. מי שלא רודף הוא סובלני, גם לפי השיטהשלך. יש לך לוגיקה אחרת שסותרת את זה? יש לך אולי הגדרה אחרת לסבלנות דתית שאני מפספס?

אז מי השקרן כאן?

מי טען שאימוץ האלים הוא-הוא הלכה למעשה סובלנות דתית?

ולא רק זאת, אלא שזו הדרך היחידה להפגין סובלנות דתית!

אז אני מראש טענתי שאימוץ אלים לא קשור לסובלנות דתית, יבגני טען שזה המדד היחיד לסובלנות דתית.

עכשיו יבגני טוען שמעולם לא טען כך, מזל שיש ציטוטים.

ותודה לפנדוב שדירבן אותי לצאת למסע חיפוש ברחבי השרשור כדי לאסוף את הציטטות המקוריות.

אבל זה מעניין: מתישהו בשרשור כתבת שהשמאל מעודד פיגועים וכשיבגני התייחס לטיעונך זה' date=' טענת שהוא זה שאומר זאת. לכן הוא גם זה שצריך להתנער מטענה זו [שכלל לא טען'].

כן כן.. הוא צריך להוכיח שאיש אינו מחזיק בטענה שאותה אתה טענת...

לא הבנת נכון, יבגני טען שאני כתבתי שהשמאל הקיצוני מעודד פיגועים, אני אמרתי שלא כתבתי זאת וההסקה שלו הייתה לא נכונה.

ולכן אלו הם דבריו ולא טענתו (נו באמת? שיבגני יטען שהשמאל הקיצוני מעודד פיגועים? יכול לטעון זאת רק מי שלא מכיר אותו).

אחזור על דבריי - לא טענתי בשום מקום שהשמאל הקיצוני מעודד פיגועים, יותר מזה כתבתי במפורש כמה פעמים שמה שהם עושים זה למיטב ידיעתי ברשלנות ולא בכוונה.

עידוד פעולה כלשהי חייב להיות בכוונה, אי אפשר לעודד ברשלנות.

יבגני טורח להסביר לי מה אני חושב, ומה אני טוען, ושאני בעצם מחזיק בטענה שהוא יגיד, וזה לא משנה שלא טענתי זאת, וזה לא משנה שכדי להפיג כל חשש טרחתי והסברתי שוב ושוב את דבריי.

יבגני בשלו - אני טענתי שהשמאל הקיצוני מעודד פיגועים, רוצה פיגועים ועושה זאת במזיד, ושילכו לעזאזל כל אלה שמתעסקים בזה שהבנת הנקרא שלו לוקה בחסר והוא הלכה למעשה מבין דברים שונים ממה שכתוב.

מוזר.

קודם בשרשור הדבקת ליבגני בכוח טענה שהיא בעצם שלך, כעת אתה לוקח טענה שלו ואומר שהיא בעצם שלך.[אגב, את החלק הזה- השני לא בדקתי]

למי שאינו מבין: זה דיון שכמעט בלתי אפשרי לעקוב אחריו, אבל הוא רב תהפוכות ומשעשע בדרכו המוזרה.

מממ3, תהנה בסופ"ש וטען מצברים. אני הולך לקנות פופקורן לשבוע הבא- הולך טוב עם קריאת השרשור.

נ.ב אני עדיין מנסח תשובה שתעמוד בקריטריונים הנוקשים. בטח יקח לפחות יום יומיים, סליחה.

הקלתי עליך, קבל ציטוטים ולינקים בתחילת התגובה.

נ.ב. מסתבר שאני זה שבודקים שתי וערב כל מילה בתגובה שלו, אני לא חושב שאתה צריך להתאמץ כמוני.

נ.נ.ב בעצם אולי זה היה נסיון לעקיצה מצידך?

חשוב להזכיר שאין דבר כזה קבוצת שמאל קיצוני עם דעות אחידות, כפי שלא לכל החרדים יש אותם הדיעות . יש שמאלנים שהם נגד צה"ל ויש כאלה שהם בעד צה"ל ואפילו שירתו בקרבי. יש שמאלנים שעבורם לערבים יש דרך חשיבה שניתן להשפיע עליה, ויש כאלה שלא מתימרים להשפיע אלא פשוט לתת להם ולפצות אותם , כמובן לא בשכונה בה הם גרים. כדאי שתקרא (למשל בויקיפדיה )על המגוון העצום של דיעות בקרבם. הפתרון המדיני אליו הם שואפים אינו רק מדינת כל אזרחיה כפי שצינת, אלא גם "המצדדים בתפישה הראשונה לרוב תומכים בגישת שתי מדינות לשני עמים או במדינה דו-לאומית, שני פתרונות המכירים בזכויות הלאומיות של הישראלים (אם כי לא בהכרח של היהודים) לצד אלה של הפלסטינים. בעלי הגישה השנייה, שהם מיעוט קטן מתוך השמאל הרדיקלי, תומכים בהקמת מדינת לאום פלסטינית דמוקרטית וחילונית."

כנראה שהקיצונים האמיתים הם מיעוט קטן שבקטנים , חסר יכולת השפעה, וחבל לבזבז זמן ומרץ להילחם בהם. גדעון לוי שכותב ב"הארץ" כל כך מרגיז בשקרים ובסילופים שלו, עד שהוא מקומם רוב גדול מאוד של הקוראים, ועושה שירות רע לענין שהוא מאמין בו.

כמובן שאין דעות אחידות, אבל מה שמאחד את כל השמאל הפוסט-ציוני נמצא בשם - הם פוסט ציונים, הם מאמינים בכך שהציונות צריכה לבוא לקיצה, ומכיוון שתשתית המדינה הדמוקרטית והיהודית היא הציונות מבחינת כולם מדובר על חיסול החלק היהודי של המדינה, והפיכתה למדינת כל אזרחיה.

מסכים איתך שמדובר על מיעוט קטן שבקטנים מתוך האוכלוסיה היהודית, אבל צריך לקחת בחשבון גם את האוכלוסיה הערבית ישראלית.

צריך גם לקחת בחשבון שנכון להיום יש להם 11 מנדטים (בערך 9%) למפלגות האנטי ציוניות באופן מובהק (כלומר רע"מ, בל"ד וחד"ש).

האם הם חסרי יכולת השפעה? לא לגמרי, יש להם ארגונים ממומנים היטב (בעיקר ממדינות אירופה), יש להם מפלגות בכנסת, יש להם ח"כים שמוכנים גם להסתכן בכלא (בשארה למשל) כדי לממש את מטרותיהם.

לגבי כלל איני יודע אבל היו לא מעט מנהיגים שהדת של נתיניהם לא הפריעה להם, כמו אלכסנדר מוקדון או ג'ינג'יס חאן. גם הרומאים במאות השנים הראשונות שלהם לא התענינו בדת של הנתינים. קודמיו של אנטיוכוס (חנוכה) היו סובלנים ויש גם טענות שגזירות אנטיוכוס החלו ללא קשר לדת.

הבעיה לא מתחילה כשלמשטר אכפת מהדת שלך, אלא כשעל הדת שלך מוטלות הגבלות, ראה פירוט שלי לגבי מדינות ערב למטה יותר.

אל תדאג, אני פורש בשיא. שקרנים עלובים ברמה כזו הם לא כוס התה שלי.

גם אתה לא כוס התה שלי, אבל אם נתדיין רק עם אנשים שמסכימים עם דעתנו מהלך השיחה יהיה "ביבי עשה ככה", "כן נכון זה גרוע", כמאמר המשורר פילוס "מצ'עמם".

חשפתי שני שקרים שלו לפחות.

זה יפה שאתה בטוח שאני משקר, במיוחד שיש למעלה הוכחה חד משמעית מי משקר.

אני אקל עליך, אני אצטט את זה שוב, הקלתי עוד יותר, שמתי קו תחתון בדיוק על מילות הויכוח.

לקוח מהודעה #987 שלי:

3. קראת את הלינק הזה? אין כאן שום התייחסות לשום סובלנות דתית, מה כן יש פה? שהרומאים באופן כללי נטו להוסיף לעצמם אלילים של העמים שהם כבשו, למשל אלים מצריים או איראניים. אבל רגע, הרומאים הפגאניים לא אימצו את האל היהודי נכון? אז נתת פה לינק עם תוכן לא רלוונטי בכלל.

לקוח מהודעה #989 של יבגני:

אם כתוב שחור על גבי לבן שהרומאים אימצו אלים מהפנתאון של עמים אחרים, זה אומר שלא רק שהם לא רדפו בני דתות אחרות, הם אפילו אמצו את אותן הדתות, כלומר שהייתה סובלנות דתית. יש לך דרך אחרת להפגין סבלנות דתית?

אבל השקר שלך, הפעם, אפילו יותר עלוב. טענת שגיור בעולם הקדום לא היה אפשרי כי לא הייתה סבלנות דתית. על זה היה הויכוח וטענת שזה היה הכלל. אז הנה, מסתבר שהרומאים, שאותם הבאת כדוגמא, היו מוכנים לקבל אלים של עמים אחרים. אז למה לא יכול להיות שהערבים קיבלו את זה היהודי?

לקוח מהודעה #995 של יבגני:

נייר הלקמוס שלי, כלשונך המדעית, הוא לא "האם מאמצים אלים אחרים". הסברתי לך. נייר הלקמוס שלי לסבלנות דתית הוא האם רודפים. וגם שלך. כי כתבת את זה:

כלומר הגדרת חוסר סבלנות דתית כרדיפה. אני טוען שמי שמאמץ בדרך כלל לא רודף. מי שלא רודף הוא סובלני, גם לפי השיטהשלך. יש לך לוגיקה אחרת שסותרת את זה? יש לך אולי הגדרה אחרת לסבלנות דתית שאני מפספס?

אין לי גם היכולת לגרום לו להודות בזה שהוא משקר.

האם עכשיו שיש הוכחה חד משמעית לכך שאתה זה ששיקרת אתה תתנצל ותודה בכך?

מספיק שכל מי שיודע לקרוא עברית, יכול לראות איך במסגרת של עמוד אחד בודד בפורום האיש טען שאני מביא קישורים שלא רלוונטים לטענות שלי ואז הודה שמאחד מהם הוא קרא עמוד (מתוך 20),

קראתי 3 עמודים, החל מהעמוד (ותחילת הפרק יש לציין) שאליו אתה קישרת.

אם אתה מקשר ישירות לעמוד 196 (אתה מוזמן לבחון את הלינק שלך, הוא פותח את הספר בדיוק בעמוד 196), אז אני מצפה ששם יהיה תוכן רלוונטי, כמו שאמרתי, אין לך שמץ של הבנה איך עובדים דיונים נכון? זה לא התפקיד שלי לבסס את הטענות שלך, ולא התפקיד שלי לבצע בשבילך חיפושים בתוך ספרים של 400 עמוד, זה התפקיד שלך.

המינימום זה לצטט דברים רלוונטיים, המינימום של המינימום זה לקשר לעמוד הנכון.

לא עשית אף אחד מהם.

קודם כל, לא קישרתי אותך ל"עמוד 196".

לחיצה על הלינק הזה מביאה תוכן שהכותרת שלו היא:

The Attitude of Ancient Rome toward Religion and Religious Cults

Elmer Truesdell Merrill

Page 196 of 196-215

מה עכשיו תטען? שאני שוב מסלף דברים? שאני ממציא לינקים? שאני בלילה מתגנב לעמוס השרת ומשנה את ההודעות שלך?

את האחר הוא לא קרא (אבל הוא עדיין יודע שאין שם דבר רלוונטי)

שוב עניין הבנת הנקרא.

בוא נתעכב לרגע על העניין הזה, איפה אתה רואה שכתבתי שאין בספר הזה שום דבר רלוונטי?

אני כתבתי באופן מפורש שאני לא מתכוון לקרוא 400 עמודים כדי למצוא את החומר הרלוונטי לטענה שלך.

לא כתבתי בשום מקום (ועצוב שצריך לכתוב את זה במפורש, אבל מסתבר שהבנת הנקרא לא זורמת אצלך) שאין שם מידע רלוונטי!

עכשיו גם תקרא לי שקרן? קרא מה כתוב בתגובה #987, קישרתי ישירות אליה, ושם כתוב במפורש:

2. שוב חזרת להפנות לספר של 400 עמודים (לא כולל ביבליוגרפיה!) בלי אפילו לתת ציטוט? אני לא מתכוון לקרוא את כל הספר כדי להגיב לך.

והשלישי הוא קרא ( בכל זאת, הדגשתי שזה לגיל הרך, אבל הקישורהזה לא מחזק את מה שאני אומר, כי ליאור לא מסכים עם מה שאני אומר, על סמך מה שהוא לא קרא ולא יקרא אף פעם).

לא, הקישור הזה לא מחזק את הטענה שלך כי הוא לא קשור לטענה שלך.

אתה צריך להחליט, או שלדעתך הדרך היחידה להפגין סובלנות דתית היא אימוץ אלים (כמו בהודעה #989 שלך ובציטוט למעלה), ואז לדעתך הלינק הזה באמת תומך בדעה שלך, או שלדעתך אין קשר בין אימוץ אלים ובין סובלנות דתית (כפי הודעותיך המאוחרות יותר), ואז בלינק הזה אין תוכן רלוונטי.

אתה לא יכול להחזיק המקל משני קצוותיו.

מעבר לכך, במקרה הספציפי הזה יש גם ציטוט מאוד מדויק המראה שהבחור שקרן, והסיבות האמת, גם לא ככ מעניינות.

בקיצור, הכל רשלנות, ואני לא פאנורג מספרו של ראבלה, יש גבול גם ליכולת שלי (גם אם זה לא נראה ככה עד עכשיו).

בינתיים אני רואה פה רק ציטוט מדויק שמראה שאתה משקר.

האמת אפילו שניים.

וספר לעצמך איך היית מגיעי להסכם עם המתונים, אם רק היו כאלו, ותופתע מזה שאין.

טקסט מעניין, לא חשבתי שייצא משהו דומה לזה מהמקלדת שלך.

--------------------------------------------------------------

זה משהו באופן כללי, ולא מיועד למישהו ספציפי.

יצא לי לדבר עם סבא שלי בנושא היהדות במדינות ערב, הוא עלה לישראל ב-1948 במסגרת גח"ל, לפני כן הוא חי בקזבלנקה ולמד לימודי רבנות.

אז ככה: במדינות צפון אפריקה לא היו יהודים עד גירוש ספרד (1492, הרבה אחרי הקמת האיסלאם).

היחס ליהודים השתנה בין כמעט דמוקרטיה ועד לרדיפה מוחלטת, כתלות בעומד בראש המשטר, ולפעמים גם אצל אותו מלך היחס היה שונה בתקופות שונות.

בכל מקרה, לעולם היה אסור על היהודים (אולי גם על הנוצרים, הוא לא בטוח) לבצע המרות דת למוסלמי, המרות דת בין שבטים ברבריים, יהדות, ונצרות היה מותר בתקופות מסוימות בתנאים מסוימים.

המרות דת מכל אחת מהדתות לאיסלאם היה מותר ורצוי.

מי שטוען שתחת שלטונות אלה יכלו לבצע גיור במספרים גדולים משלה את עצמו וחי בעולם מקביל.

מי שטוען שהגיור התבצע לפני הקמת המשטרים הללו שוכח שלפני 1492 לא היו יהודים באיזורים הללו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הגלגל מסתובב ולכן כדאי שנהיה חזקים - גם אירן ומשמרות המהפכה אוכלים היום חצץ מהמהפכה .

איראן היא איסלמית שיעית וגרורתה היא החיזבאללה .

אבל שאר התנועות הקיצוניות אשר בתחילה היא תמכה בהם - החמאס אל-קאעידה , והמלחמה בסוריה עי" ארגון חזית א-נוסרה,

המהווה למעשה שלוחת אל-קאעידה בסוריה‏ .

ובעירק - דאעש המדינה האסלאמית ( אלדולה אלאסלאמיה) הם תנועות סוניות - אשר היום נלחמות גם נגד אירן .

כך כי הגלגל מתהפך לכולם - וחיזבאללה השיעי נפגע קשות בסוריה מתנועות איסלם סוניות .

והחמאס הוא סוני - התומך בתנועות הסוניות כנגד חיזבאללה סוריה ואירן , אשר בעבר אימנו אותו ותמכו בו .

מצריים התעשתה - הצבא הדיח את האחים המוסלמים מהממשלה - והיום נלחם בהם קשות -

והמצרים סופגים אבדות קשות גם בסיני .

אבל מצרים בראשות סיסי לא מוותרת ונלחמת בהם מלחמה אכזרית - ולכן מצריים נלחמת גם בחמאס .

משמידה מהאויר כפרים כולל אזרחים בלתי מעורבים של תומכי הג'האד הסלפי בסיני

( הסלפים בשיתוף החמאס הם היורים רקטות על אילת מסיני )

שהם גרורה של האחים המוסלמים אשר החמאס הוא גרורה שלהם .

אבל כולם מסתכלים מה ישראל כגבול הראשוני למערב תעשה ותפעל .

ארה"ב מכירה בכך אבל לא מסוגלת לפעול - כל עוד אין את האקדח המעשן .

לכן היום היא תוקפת את דאעש בעירק , כאילו כדי למנוע רצח עם - והגנה על אינטרסים אמריקיים בצפון עירק בארביל .

יש לארה"ב קונסוליה באיזור ואינטרסים מול הכורדים והעירקים .

ארה"ב היום נלחמת בהם עם ידיים קשורות מאחור - לא עם כל הכוח - מפחד מה יגיד העולם .

הבריטים נלחמו בתנועות הנ'יהאד בתחילת המאה ה 20 בירדן בישראל בתימן ובערב הסעודית .( 1918 ++ )

מתאבדים שרצחו - ( זה לא חדש נגדנו ) נקברו ע"י הצבא הבריטי בתוך עור של חזיר .

מנהיגים שנתפסו - הוצאו להורג באותו הרגע - ללא משפט .

ואם היה משפט צבאי - הוצאו להורג בתליה ונקברו ארוזים בעור חזיר .

אבל הצביעות חוגגת כלפי ישראל - גם בישראל יש לארה"ב אינטרסים .

יש אזרחים יהודים אמריקאיים הנרצחים ע"י החמאס .

בת"א וירושליים יש נציגויות אמריקאיות , שגרירות וקונסוליות - המותקפות ברקטות ע"י החמאס

והן נסגרו חלקית בזמן התקפות הרקטות על ישראל .

אם כך - מדוע ארה"ב לא תוקפת גם את החמאס -

מה עוד כי ארה"ב בריטניה וצרפת חתומות בהסכם אוסלו כערבות לפירוז השטחים

אשר ינתנו ע"י ישראל לפלסטיניים .

אם ישראל תנצח ותשבור את החמאס - זה יהיה סימן למערב כי אפשר להילחם בג'יהאד .

זה יהיה גם סימן למדינות המתונות במרחב - מצריים ירדן ערב הסעודית כי אפשר .

והעיקר - זה יהיה סימן לקבוצות האיסלם כי הג'יהאד ההרס והרצח - נענה בחזרה בכוח רב ומושמד כולו כולל ראשי התנועה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראוי להזכיר גם את מיודענו צאדם חוסיין שהיה כוח נגד סוני מול אירן השיעית וגם גורם אכזרי אך חזק ושולט בעירק כמיעוט סוני על רוב שיעי. דבר שהשתנה עם כניסת האמריקאים לעירק והפלתו של צאדם, הרכבת ממשלה שיעית המדכעת את המיעוט הסוני הגדול, שעד אז היה בעמדות השלטון ועורר את אותו גל ששוטף את אזורנו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאבדים שרצחו - ( זה לא חדש נגדנו ) נקברו ע"י הצבא הבריטי בתוך עור של חזיר .

ואם היה משפט צבאי - הוצאו להורג בתליה ונקברו ארוזים בעור חזיר.

רק למען הדיוק ההיסטורי, העניין עם עור החזיר הוא מיתוס.

ככל הזכור לי, העניין הוצע ע"י איזה לורד בבית הלורדים בלונדון כנגד בכלל בעיה שהייתה להם בארץ אחרת.

בכל זאת ההלכה המוסלמית נגעה בעניין וקבעה שלאחר המוות, הגופה היא כלי ריק ואין שום משמעות לחזיר שבקבר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...