Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי בעיה עם הטורים בts50w ?

sg1
שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה עם הטורים בts50w

הטורים מאוד נמוכים ובעצירה אני חייב לשחק בגז שלא יכבה,

הבורג טורים בקרבורטור לא עזר וזה גם לא הפלג או המדחס אויר או משהו כזה.

אשמח אם מישהו יעזור לי לפטור את הבעיה . תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם הטורים בts50w

הטורים מאוד נמוכים ובעצירה אני חייב לשחק בגז שלא יכבה,

הבורג טורים בקרבורטור לא עזר וזה גם לא הפלג או המדחס אויר או משהו כזה.

אשמח אם מישהו יעזור לי לפטור את הבעיה . תודה רבה מראש.

שלום רב וברוך בואך לפורום!

אם רצונך בעזרת חברי הפורום, שלא מקצועים כמוך, וטפשים כמוני, יעזור מ, אם תפרט ותסביר, מה זה

W50TS?!

אני מכיר רק W-40!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אופנוע שטח די ישן 50 סמ"ק.
צר לי כראן זה לא פורום אופנועים ואם כל הכבוד , אני מרשה לעצמי לשלוח אןותך לפורום אופנועים שם יש מומחים גדולים יותר לסוזוקי!

בהצלחה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tsw אופנוע סוזוקי 50 סמ"ק

טוב נתחיל בבורג הטורים תבדוק שהוא לא ניפתח לבד כי פעם קרה לי ששכחתי לשים את הקפיץ שמחזיק אותו במצב שאתה סוגר או פותח תסגור אותו עד הסוף (אני מדבר על הבורג של טוריי הסרק)

תניע ותראה מה קורה עכשיו עם אתה מניע והוא על טורים גבוהים והוא מאבד לאט לאט אז תבין זה מנוע 2 פעימות חדש בוכנתי ומנוע עם בוכנה אחת אינו יכול לפעול סדיר ב 100 %

עכשיו השאלה שלי היא תוך כמה זמן הוא נכבה??

ועוד משהו עם הוא ניכבה אחרי שניסיתה מה שאמרתי אז תיפתח את הבורג של האויר יש שניים תיסתכל על דופן הקרבורטור ותראה שיש לך שם שני ברגים אני מיתכוון לבורג השקוע מבין השניים סגור אותו מעט ממש מעט רבע סיבוב בכל פעם ו תראה עם יש שינוי עם השינוי לטובה סגור עד שתגיע לתוצאה הרצויה עם עם השינו לרעה פתח מעט ותראה מתי זה מגיע לתוצאה שתרצה.

אבל הכי חשוב אל תצפה שהאופנוע יעמוד במשך כמה דקות בלי להעלות ולהוריד טורים.

עם כל בעיה או שעם אתה סתם צריך חלקים לטי אס אז יש לי שניים אתה מוזמן.

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, ישנם פורומים שיוכלו לעזור לך יותר מאשר בפורום הזה.

אל תנסה להיכנס לפורומים של פולגז כי משם יגרשו אותך תוך עשר דקות(נמאס להם מילדי החמישים סמ"ק שבאים להטריד אותם).

כנס לאתר מועדון החמישים סמ"ק וכו', חיפוש קטן בגוגל ימצא לך הכל.

ולאסף,

אין לי מושג בן כמה אתה, ואיפה למדת לשון, אבל תעשה טובה, יש כזה דבר שנקרא סימני פיסוק, כלי מאוד יעיל בהבנת הנקרא, תשתמש בו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בן 17

ו כן יש לי בעיה גדולה עם ניקוד

ועם אני כבר מנקד אז אני אל עושה את זה כמו שצריך והמורה שלי ללשון מתה בכיתה ד במקומה באה מורה ללשון מסוג אחר איך נפלו גיבורים אה?

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה:

כשאתה עומד ברמזור הוא נכבה כשאתה ב1 או שאתה מוציא לניוטרל?

הטורים נמוכים בניוטרל?

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, ישנם פורומים שיוכלו לעזור לך יותר מאשר בפורום הזה.

אל תנסה להיכנס לפורומים של פולגז כי משם יגרשו אותך תוך עשר דקות(נמאס להם מילדי החמישים סמ"ק שבאים להטריד אותם).

כנס לאתר מועדון החמישים סמ"ק וכו', חיפוש קטן בגוגל ימצא לך הכל.

ולאסף,

אין לי מושג בן כמה אתה, ואיפה למדת לשון, אבל תעשה טובה, יש כזה דבר שנקרא סימני פיסוק, כלי מאוד יעיל בהבנת הנקרא, תשתמש בו!

שלד תודה בשמי ובשם רוב חברי הפורום!

הערותייך במקום,וכולי תקווה שיעשה משהו בנידון, לתיקון המצב!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...