Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אקספרס

husky

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, סולל הדרך כתב:

מצד שני המוצר הדראק הזה עדיין נמכר שם, ככה שבקרה אמיתית אין

תוכל לפרסם בבקשה את דף המוצר? בכדי שנדע ממי לא לקנות

אני דווקא נוטה לבדוק את הביקורות השליליות קודם ובודק את מהותן,

הרבה בוכים על אי קבלת המוצר, שלרוב זה פחות רלוונטי לעניין, אבל אם יש בעיה מהותית, לרוב לפחות אחד ישקיע לכתוב ארוכות עם תמונות.

הייתה תקופה שכל הזמן קפץ לי דיסק און קי של 2GB בעשר שקל, אין סיכוי שזה אמיתי,

אלפי קניות ו5 כוכבים (או 4.9, אל תתפסו אותי במילה),

בביקורות השליליות יש את הרגילים שלא קיבלו את המשלוח אבל אחד בלט מעל כולם, עם הרבה תמונות מצורפות,

איזה גאון מחשבים שניתח את המוצר לגמרי, מראה כיצד הוא עובד על המחשב לכתוב לך 2GB כאשר אתה בודק אותו, אבל בפועל זה64MG וייסתם אחרי כמה תמונות.

אותו הדבר בערך עם מצלמת צעצוע לילדים, מצלמת באמת, עם מסך, אלפי רכישות וביקורות גבוהות,

נכנס לביקורות השליליות, מרביתם טוענים שזה לא עובד, או שעובד עד שנגמרת הבטריה ולא מצליחים להטעין,

עם הרבה מתלוננים על אותה הבעיה, כנראה היא קיימת באמת וירדתי מהמוצר.

חצי מהאנשים שקנה את הדיסק און קי המזויף, נתנו 5 כוכבים עוד לפני שפתחו את האריזה, העיקר שהגיע

השאר, טרחו לפתוח את החבילה, אולי אפילו החמירו והכניסו למחשב, לחצו על המחשב שלי וראו 2GB - באנג - 5 כוכבים

כשבפועל, 90% היו חוזרים לתת כוכב 1 אחרי שהיו מגלים את הבלוף, אם זה היה קל לביצוע וזה לא, בשביל 10 שקל לא יתאמצו לכתוב כמה מילים.

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 30 דקות, yairw כתב:

תוכל לפרסם בבקשה את דף המוצר? בכדי שנדע ממי לא לקנות

image.thumb.png.bd1c6192c855182d4e9d4606cce461cb.png

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Markm4 כתב:

לא מזמן קניתי בסביבות 15 מתאמי טעינה עם נקבת Type c, והזכר לפי סוג הלפטופ. 

מגניב! חבל שלא ידעתי שמוצר כזה קיים. היה עוזר לי המון בעבר. היום כבר כל הניידים שלי TYPE-C.

לגבי choise - עד כמה שאני רואה זו הדרך של ALI להכריח אותך לקנות בסכום מסויים.

אם פעם ל99% מהמוצרים היה שילוח חינם או אפסי, היום זה כמעט ולא קיים ובמקום זה יש את קנה כמה מוצרים בסכום של 10$ כדי לקבל משלוח "חינם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...