Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקות pvc לרצפה.

topop

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

בשעה טובה עברנו דירה ואנחנו ממש שמחים בדירה וביישוב החדש. 

אממה, הדירה מאוד ישנה. שירותים, מקלחת ומטבח שופצו כך שהם פחות מפריעים, הקירות צבועים אז גם הם לא מהווים בעיה. אבל הריצוף עתיק עתיק ומכוער נורא. 

אישתי נורא רוצה להדביק מדבקות pvc מאלי אקספרס על הריצוף. אני לא כ"כ מתלהב מהרעיון.

הדירה שכורה, השאלה בגדול היא האם ההדבקה עושה נזק לריצוף מתחת? אפשר פשוט להוריד את המדבקות בתום התקופה והריצוף יהיה כמו שהיה לפני? 

אשמח אם למישהו יש ניסיון ויכול לשפוך אור. וגם אם יש חסרונות נוספים.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על קרמיקה (אפילו ישנה) זו לא אמורה להיות בעיה, מקסימום ישאר קצת דבק שאפשר להוריד עם אלכוהול או אקדח חום. על קירות בטון או גבס הייתי נמנע מלהדביק חומרים זולים, למרות שזה מאד פופולרי בימינו (במיוחד כל מיני 'אריחים' מזויפים עם טקסטורה). יש גם בתי דפוס שיכינו לכם תמונות או ציורים בהתאמה אישית על PVC יעודי שנדבק ויורד בקלות.

כמו תמיד, מומלץ לרכוש חתיכה קטנה ולנסות במקום נסתר לפני שמתחרעים על כל החדר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Derish כתב:

על קרמיקה (אפילו ישנה) זו לא אמורה להיות בעיה, מקסימום ישאר קצת דבק שאפשר להוריד עם אלכוהול או אקדח חום. על קירות בטון או גבס הייתי נמנע מלהדביק חומרים זולים, למרות שזה מאד פופולרי בימינו (במיוחד כל מיני 'אריחים' מזויפים עם טקסטורה). יש גם בתי דפוס שיכינו לכם תמונות או ציורים בהתאמה אישית על PVC יעודי שנדבק ויורד בקלות.

כמו תמיד, מומלץ לרכוש חתיכה קטנה ולנסות במקום נסתר לפני שמתחרעים על כל החדר.

תודה רבה!

לפני 19 דקות, Michazzz כתב:

תעשה פרקט

לא כל כך מעוניין להשקיע סכומים גדולים בדירה, סה"כ היא לא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של המדבקות מעלי זה שהעמידות שלהן לדריכה היא איומה. You get what you pay for ומהר מאוד תתגעגעו לריצוף הישן, שלא לדבר על ההתעסקות עם שאריות הדבק.

כן מתאים לאלמנטים שלא דורכים עליהם, כגון קישוט לקיר וכדומה.

פרקט זה כמובן ה-פיתרון, אני יכול להציע לך פיתרון ביניים שנקרא שטיח, היום יש אלף ואחת סוגים של שטיחים מכל סוג וגודל וסגנון שתרצה, בטח אפשר למצוא משהן נעים לעין שיקלע לטעם.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקט אפשר לקנות בזול, שווה לבדוק. שנה וחצי זה די הרבה זמן, תבקש מבעל הבית להשתתף

• מעניין 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, topop כתב:

יש לי משהו נגד שטיחים

איזה קליבר? :lol:

לדעתי הכנה, ההתעסקות  בבוא העת עם הסרת הדבק לא שווה את זה.

אני גם גר בדירה עם ריצוף שאני לא יכול לסבול, אבל לא מתחיל לפנטז על לשים מדבקות עליו בגלל "היום שאחרי".

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, topop כתב:

לא כל כך מעוניין להשקיע סכומים גדולים בדירה, סה"כ היא לא שלי.

איזה סכום כן תהיה מוכן להשקיע?

אם אלה מרצפות של פעם אתה יכול להשקיע בפוליש ואם אתה מוכן לשים כמה אלפי שקלים אז פרקט (ואולי תזכה להשתתפות מבעל הבית. זה גם אינטרס שלו).

הדירה לא שלך אבל אתה זה שחי בה. אני מניח שתגור בה יותר משנה אז חלק את ההשקעה על התקופה ותחשוב אם היית מוכן לשלם את ההפרש עבור דירה זהה אבל עם  הריצוף המשודרג.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ אפשר לחיות עם הרצפה הנוכחית. בעל הבית ככה"נ לא ירצה להשקיע, הוא די אדיש לכל נושא הדירה. 

לא כל כך מתחשק לי להוציא אלפי שקלים על פרקט וכו'. לפחות לא כרגע.

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

אם אלה מרצפות של פעם אתה יכול להשקיע בפוליש

זה יכול להיות רעיון לא רע. אבדוק את זה. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Night Driver כתב:

אם אלה מרצפות של פעם אתה יכול להשקיע בפוליש 

לפני 17 שעות, topop כתב:

זה יכול להיות רעיון לא רע. אבדוק את זה. תודה!

לאמריקאים יש ביטוי שמאד רלוונטי למה שמדובר כאן: 

you can`t polish a turd.

גם אם יבוצע פוליש לטרצו המגעילים האלו, זה עדיין יישאר הטרצו המגעילים האלו... המרצפות רק ייראו נקיות יותר :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...