Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חיישני TPMS *אמינים* בחיבור BT

Haim_gds

פוסטים מומלצים

יום רביעי, יוצא מהעבודה ובאמצע הדרך מופיעה הודעת האזהרה של חוסר אוויר. עוצר בצד, מסתכל והכל נראה בסדר אבל רק כדי לוודא אני מודד לחץ אוויר וכולם ביותר מ 30 PSI

יום חמישי, יוצא מהבית ובדיוק ביציאה מהישוב מופיעה שוב הודעת האזהרה של חוסר אוויר. ידעתי שיש תחנת דלק עוד 2-3 קילומטרים אז המשכתי לשם. עוצר בעמדה של מילוי האוויר והצמיג על הג'אנט😬 הלך לי עוד פיילוט ספורט פרו 4 תוך שנה.

פשוט נשבר לי מזה, אחרי הסיפור הקודם של החיישנים התקולים ירדתי מהרעיון של חיישנים חיצוניים וסמכתי על מערכת ה ABS של הרכב שתתריע על חוסר האוויר אבל זה כנראה לא טוב מספיק.

מה שאני מחפש הוא חיישנים אמינים התומכים בחיבור BT ושייגיעו עם תוכנת אנדרואיד שתקפיץ אזעקה במקרה כזה.

אכלתי אותה קשות עם הקשקשת הסינית מעלי, כבר כתבתי על זה שירשור (החיישן הראה 36 PSI כשהצמיג היה על הג'אנט...) כך שמאוד חשוב לי נושא האמינות. החיישן הדפוק היה חיישן שהתחבר למקלט מקומי שהציג את הסטטוס שכנראה שבמקרה של איבוד תקשורת המשיך להראות את הערך האחרון. אני מעדיף חיישני BT כי בהם בדיקת תקשורת היא חלק מובנה בפרוטוקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עבר שבוע ועדיין כלום.

חיפשתי באמזון חיישנים חיצוניים ולמרבה הפלא ישנם מעט חיישני BT חיצוניים והמחיר שלהם מטורף (500-800 ש"ח). רוב החיישנים שראיתי שם מתחברים דרך מקלט מקומי (כמו הזבל שהיה לי כבר)

אז חזרתי לעלי😪 וראיתי את הדף הזה: https://www.aliexpress.com/w/wholesale-tpms-android.html

מישהו התנסה עם החיישנים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...