Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי רכב איכותי - למישהו יש ניסיון?

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטט תגובה שלי בנושא שעולה מדי פעם בקבוצות סגורות ואז התגובה שלי מובילה לויכוח

רכשתי אנדר קאבר לפני משהו כמו 5 שנים, אחלה כיסוי. כבד, עמיד ברוח, יש לו יותר משכבה אחת והוא מגן טוב. עלותו סביב ה850 שקל אם אני זוכר נכון.

עבור מה הוא טוב לדעתי? עבור רכב שלא נוסע הרבה ורוב הזמן עומד מכוסה, ובנוסף לא עומד באיזור בו עוברים רכבי ניקוי עירוני (אלו שמעיפים מלא לכלוך לכל עבר), וגם שאין הרבה עצים.

למה?

כי לכלוך שמגיע מתחת לרכב (עלים יבשים, אבק, ובמיוחד כשגם יורד גשם והלכלוך הזה נהיה רטוב) עולה ונתפס לחלק הפנימי של הכיסוי, ולא משנה מה ניסיתי לעשות - זה לא עוזר.

עם הזמן גם חתולים עולים על הכיסוי או שהוא סתם מתחיל להתייבש מהמזג אוויר ונוצרים בו קרעים ממש קטנים, ככה שהוא כבר לא חסין ללחות (ואז זה סיפור אחר - שיש לך כיסוי עם לחות שכלואה בינו לבין הצבע)

אז מה הפתרון שלי?

הבנתי שגם ככה צריך לנקות את הכיסוי הזה, או להחליף אותו די מהר (אחרי שנתיים שלוש של שימוש סביר). הדר רוזן לאחרונה התחילו למכור כיסויים קצת פחות כבדים אבל גם דו שכבתיים, נקרא דגם SUPREME. הם נמכרים בחנויות שונות סביב ה250 שקל, כלומר פחות משליש מהמחיר של אנדר קאבר, ושניהם עושים את אותה העבודה ויתלכלכו ויהרסו באותו קצב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כיסוי קאסטם של coverking ארה"ב, מרוצה מאוד. הוא תפור בדיוק למידות הרכב וכולל גומי בחלק התחתון - ככה שגם בסופות רציניות הוא לא עף, בלי להוסיף רצועת אבטחה אפילו.

לגבי גניבות - עם איך שהכיסוי יושב על הרכב (צמוד ממש לפח), לדעתי לא תהיה מוטיבציה לגנוב אלא אם יש לגנב בדיוק אותו דגם...

יש להם כמה בדים, אני לקחתי את ה triguard שמצד אחד לא יקר לכיסוי כזה אבל מצד שני לא עמיד כמו בדים אחרים, לדעתי אחרי 3 שנים בשמש הוא מתחיל להתעייף. בדים עמידים יותר יעלו גם יותר, כמובן.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

מצטט תגובה שלי בנושא שעולה מדי פעם בקבוצות סגורות ואז התגובה שלי מובילה לויכוח

רכשתי אנדר קאבר לפני משהו כמו 5 שנים, אחלה כיסוי. כבד, עמיד ברוח, יש לו יותר משכבה אחת והוא מגן טוב. עלותו סביב ה850 שקל אם אני זוכר נכון.

עבור מה הוא טוב לדעתי? עבור רכב שלא נוסע הרבה ורוב הזמן עומד מכוסה, ובנוסף לא עומד באיזור בו עוברים רכבי ניקוי עירוני (אלו שמעיפים מלא לכלוך לכל עבר), וגם שאין הרבה עצים.

למה?

כי לכלוך שמגיע מתחת לרכב (עלים יבשים, אבק, ובמיוחד כשגם יורד גשם והלכלוך הזה נהיה רטוב) עולה ונתפס לחלק הפנימי של הכיסוי, ולא משנה מה ניסיתי לעשות - זה לא עוזר.

עם הזמן גם חתולים עולים על הכיסוי או שהוא סתם מתחיל להתייבש מהמזג אוויר ונוצרים בו קרעים ממש קטנים, ככה שהוא כבר לא חסין ללחות (ואז זה סיפור אחר - שיש לך כיסוי עם לחות שכלואה בינו לבין הצבע)

אז מה הפתרון שלי?

הבנתי שגם ככה צריך לנקות את הכיסוי הזה, או להחליף אותו די מהר (אחרי שנתיים שלוש של שימוש סביר). הדר רוזן לאחרונה התחילו למכור כיסויים קצת פחות כבדים אבל גם דו שכבתיים, נקרא דגם SUPREME. הם נמכרים בחנויות שונות סביב ה250 שקל, כלומר פחות משליש מהמחיר של אנדר קאבר, ושניהם עושים את אותה העבודה ויתלכלכו ויהרסו באותו קצב.

מניסיון של שנתיים ו 2 כיסווים עם ההדר רוזן סופרים, הוא מחזיק קיץ אחד בשמש ומתחיל ולהיסדק ולהתפורר, ברגע שסדק קטן יתחיל להופיע ולחות נלכדת בצבע זה חתיכת סיפור. אגב איפה ראית ב250? 350 מחיר מינימום. בשנתיים הלכו לי 700 ש''ח, עדיף להשקיע.

לאחרונה התחדשתי בדגם ההכי יקר שלהם ''בוגארט'' יש הבדל גדול באיכות ובמשקל.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה:

לפני כמה שנים חבר שהיה נוהג לכסות את האוטו באופן קבוע קם בבוקר, נכנס לאוטו שלו וגילה שגנב מוכשר נכנס בלילה לאוטו מתחת לכיסוי, ובחסות הפרטיות והשקט כשהוא מוגן מגילוי על ידי עובר אורח הוא פשוט פירק מהאוטו בפנים את כל מה שיכל, מערכת מולטימדיה, חלקי פלסטיקה, הגה כולל כרית אויר כמובן, ידית הילוכים וקונסטולה מרכזית וכו וכו...

השאיר לו פחות או יותר את המושב האחורי ואפילו את הרמקולים מהדלתות הוא לקח, עשה עבודה יסודית כאילו מדובר באיזו תכנית רכב בערוץ דיסקברי...

• מצחיק 2
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Roycohen1979 כתב:

נקודה למחשבה:

לפני כמה שנים חבר שהיה נוהג לכסות את האוטו באופן קבוע קם בבוקר, נכנס לאוטו שלו וגילה שגנב מוכשר נכנס בלילה לאוטו מתחת לכיסוי, ובחסות הפרטיות והשקט כשהוא מוגן מגילוי על ידי עובר אורח הוא פשוט פירק מהאוטו בפנים את כל מה שיכל, מערכת מולטימדיה, חלקי פלסטיקה, הגה כולל כרית אויר כמובן, ידית הילוכים וקונסטולה מרכזית וכו וכו...

השאיר לו פחות או יותר את המושב האחורי ואפילו את הרמקולים מהדלתות הוא לקח, עשה עבודה יסודית כאילו מדובר באיזו תכנית רכב בערוץ דיסקברי...

היום פשוט לוקחים את הרכב קומפלט ועובדים עליו בשקט בחברון או טול כרם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני מספר שנים כיסוי ממשה חלפים בפתח תקווה שכולל את כל מה שרצית רק ללא מנגנון

מאוד מאוד מאוד מרוצה ומאז ממליץ לכל מי ששואל על כיסוי לרכב

עריכה אחרונה על ידי אלעדיקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הכיסוי של סולריס - גם כן נרכש לפני 3 שנים ממשה חלפים

https://www.mosheparts.co.il/product/כיסוי-רכב-חיצוני-פרימיום

הגומיות מחזיקות מצויין בחזית ומאחור ואני משתמש גם במיתר צניחה שקושר במרכז, תחת הרכב בין שני הצדדים, מחובר דרך חורים מובנים ומוגנים על ידי טבעת פלסטיק שמונעת קריעה של הבד במתיחה. 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של תקציב וכמה עמיד אתה רוצה שיהיה, מול כמה חשוב לך להימנע ככל האפשר מסווירלים וכמה אתה מוכן לטרוח בשימוש בו.

• נוחות שימוש ושמירה על הצבע - כנראה כיסוי קאסטם כלשהו. המחירים תלויים בסוג הבד שבוחרים ובגודל הרכב,ונעים בין 700-800 שקלים כולל מיסים ומשלוח, ועד מעל ל2000 לכיסויים היקרים או הגדולים במיוחד. יש שתי חברות אמריקאיות שאני מכיר ומייצרות כיסויים כאלה באיכות טובה - coverking, covercraft, לחלקם גם יש אחריות של שנתיים-שלוש.
  • מחיר - מה שיש בהום סנטר/עליאקספרס. כנראה יחזיק הכי מעט, על אחת כמה וכמה אם חשוף לפגעי מזג האוויר.
  • עמידות במחיר סביר - נשמע שאנדר קאבר לוקח. המחיר לא רע בכלל.
עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ניראל ג כתב:

מי זה?

אנדרקובר זה שם של כיסוי רכב איכותי תוצרת איטליה שספק ישראלי מייבא משם ומוכר בארץ, יש להם שני דגמים אחד עבה וכבד שהרוב מעדיפים ואחד דק יותר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ניראל ג כתב:

מי זה?

https://www.undercover.co.il/

אני משתמש בכיסוי של "פוגל". מחזיק כשלוש שנים, לא אטום לגמרי למים, אבל נותן תמורה טובה לכסף.

מניעת סווירלים - לא מניח כיסוי על רכב לא שטוף.

עריכה אחרונה על ידי pasat04
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2024 בשעה 14:20, pasat04 כתב:

אני משתמש בכיסוי של "פוגל". מחזיק כשלוש שנים, לא אטום לגמרי למים, אבל נותן תמורה טובה לכסף.

תודה, זה זה או משהו אחר?

https://fogelshop.com/חנות/כיסויים-חיצוניים/כיסוי-חיצוני-לוואנים-וגיפים-silver

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...