Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו עם שואב אבק Karcher WD3 עם הגוף פלסטיק?

פוסטים מומלצים

היי חברים,

רציתי לדעת אם יש פה מישהו עם שואב האבק Karcher WD3 עם הגוף פלסטיק?

איך הוא? עמיד? האם נשבר לכם?

הנירוסטה עדיף, אבל לא מוצא באף מקום, ואיפה שיש זה במחיר מופקע.

או שיש המלצה על שואב אבק רטוב/יבש אחר.

תודה רבה

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הWD2 כבר שנתיים- שלוש בערך, מבסוט עליו מאוד, עושה עבודה מצוינת ברכב וגם בבית אם עושים איזה תיקון או משהו כזה.

עלה לי גרושים והתמורה למחיר היא ענקית בעיניי(עלה סביב ה250+-)

קניתי לו כמה מברשות מעלי בשביל שטיחים ומושבי הרכב ואיתם בכלל נוח מאוד.

יש לו גם אופציה של מפוח- נחמד להעיף קצת המים מהרכב לפני יבוש שלו עם מגבת

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ik3 כתב:

יש לי את הWD2 כבר שנתיים- שלוש בערך, מבסוט עליו מאוד, עושה עבודה מצוינת ברכב וגם בבית אם עושים איזה תיקון או משהו כזה.

תודה על התגובה, מכיר את הדגמים,

העניין הוא ה״גימור״/גוף פלסטיק, האם הוא עמיד.

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מגדיר כעמיד, הפלסטיק קשיח, לא יודע איזה בעיה יכולה להיות עם זה

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כבר שנתיים. בעבר היה גם אחד עם גוף מניירוסטה. לטעמי אין שום הבדל בינהם, מלבד חזותית.

ולמה שישבר? זה שואב על גלגלים, אתה לא הולך לשחק איתו כדורגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ik3 כתב:

לא יודע מה אתה מגדיר כעמיד, הפלסטיק קשיח, לא יודע איזה בעיה יכולה להיות עם זה

לפני 4 שעות, yairw כתב:

אצלי הוא מחזיק מעמד וגם אצל אבא שלי שקנה בעקבות המלצתי, אם זאת, הוא לא עובד קשה מדי אצלי

לפני 4 שעות, yohai71 כתב:

לי יש כבר שנתיים. בעבר היה גם אחד עם גוף מניירוסטה. לטעמי אין שום הבדל בינהם, מלבד חזותית.

ולמה שישבר? זה שואב על גלגלים, אתה לא הולך לשחק איתו כדורגל.

לא זוכר היכן קראתי/ראיתי את זה, שמישהו שאב אבנים או משהו כזה (יכול להיות בגינה) וזה פשוט סדק לו את הפלסטיק, לכן אני שואל.

אישית אני לא מתכוון לשאוב אבנים בגינה או משהו, אבל לפעמים יש אבנים קטנות בבית (שנכנסות עם הנעליים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WD3 - שאבתי איתו עבודות שיפוץ של דירה , המון אבק, אבנים. גם נוזלים. גם DRAIN של ניקוז, שכלל גיפה, נוזלים ואבנים. כמה וכמה פעמים.

כמה אבנים קטנות של נעליים? לא ידגדג אותו.

הייתי שמח למברשת חובטת ממונעת.

נדמה לי שמה שעצבן אותי זה הגלגלים הקטנים ושהוא יכול ליפול בקלות על גבי הכבל. אם הוא נופל הוא לא מפסיק את המנוע אבל יש לו שם אלמנט שחוסם את השאיבה.

אם הוא  נופל כשהוא חצי מלא בגיפה נוזלית, זה מטנף את המסנן. ואז לשאוב רק אבק זה בעייתי.

באופן כללי זה בעייתי לעבור משאיבת נוזלים לשאיבת אבק - צריך לרוקן את הנוזלים, לייבש את הגוף, להתקין את שקית השאיבה ואם המסנן (שאמור להישאר גם בשאיבת נוזלים) נרטב, יש מצב שהוא ישאב פחות טוב אבק.

שמעתי המלצה גם על האנטר מחנות שאני מעריך.

לדעתי אם הוא נסדק, זה בגלל שאולי הוא עמד בשמש והפלסטיק התייבש. לא חושב שזה יסדק משימוש סביר ומאחסנה ראויה.

זה מוצר שאני לא מבין איך כל שיפוצניק ובעל מקצוע שמכבד את עצמו משתמש בו. יש דגמים שאתה מחבר אליהם כלי עבודה לחשמל ואז שואב את הלכלוך שתה מייצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, KipodYam כתב:

WD3 - שאבתי איתו עבודות שיפוץ של דירה , המון אבק, אבנים. גם נוזלים. גם DRAIN של ניקוז, שכלל גיפה, נוזלים ואבנים. כמה וכמה פעמים.

כמה אבנים קטנות של נעליים? לא ידגדג אותו.

הייתי שמח למברשת חובטת ממונעת.

נדמה לי שמה שעצבן אותי זה הגלגלים הקטנים ושהוא יכול ליפול בקלות על גבי הכבל. אם הוא נופל הוא לא מפסיק את המנוע אבל יש לו שם אלמנט שחוסם את השאיבה.

אם הוא  נופל כשהוא חצי מלא בגיפה נוזלית, זה מטנף את המסנן. ואז לשאוב רק אבק זה בעייתי.

באופן כללי זה בעייתי לעבור משאיבת נוזלים לשאיבת אבק - צריך לרוקן את הנוזלים, לייבש את הגוף, להתקין את שקית השאיבה ואם המסנן (שאמור להישאר גם בשאיבת נוזלים) נרטב, יש מצב שהוא ישאב פחות טוב אבק.

שמעתי המלצה גם על האנטר מחנות שאני מעריך.

לדעתי אם הוא נסדק, זה בגלל שאולי הוא עמד בשמש והפלסטיק התייבש. לא חושב שזה יסדק משימוש סביר ומאחסנה ראויה.

זה מוצר שאני לא מבין איך כל שיפוצניק ובעל מקצוע שמכבד את עצמו משתמש בו. יש דגמים שאתה מחבר אליהם כלי עבודה לחשמל ואז שואב את הלכלוך שתה מייצר.

תודה רבה על התגובה!

לגבי האנטר, יש מצב שהם טובים, אבל קרצר מובילים בשוק ובחלקי חילוף אצל הדוד אלי (תקן אותי אם אני טועה).

בדגמים המתקדמים באמת יש חיבור למוצר חשמלי, אבל מי שלא בעל מקצוע לא יודע עד כמה רלוונטי לו, בלי קשר הם יותר חזקים אבל לא משמעותית לפחות ככה אני רואה את זה.

לגבי שאיבה של יבש ורטוב, למה לא להחזיק 2 מסננים? אחד לרטוב ואחד ליבש.

לא יודע אם צריך את השקית הזו, אפשר פשוט לשאוב לבפנים ולנקות אחרי זה.

אני חושב שגם ראיתי שקיות רב פעמיות ולא קרטון כמו שהם מספקים.

אבל רציתי רק לוודא שהפלסטיק באמת סבבה.

היה לי את הנירוסטה ומכרתי אותו, היום בדיעבד מצטער שמכרתי חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מסננים, אתה צודק, שווה להחזיק 2 אחד לרטוב ואחד ליבש אם צריך אחד אחרי השני.

אם מישהו יכול לשתף לינק עם חלקים בסבבה מעלי, במיוחד איזה מברשת נחמדה לספות, שלא שורטת או קשה מדי. יעזור לי גם לשאוב את הרכב.

יש לי עוד זכרונות מחלקים עלובים של IROBOT שאפילו מאמזון קיבלתי חיקוי (כי בטעות לא הזמנתי דרך אמזון כי המוכר של החיקוי היה יותר זול מאמזון).

אני כבר אנצל את השרשור - שקית - מה אתם עושים? קניתם שקיות חלופיות? אתם מנסים לרוקן אותה לאיזה פח?

רוקתי אותה פעמיים לאיזה פח וזה היה די נוראי. התלכלתי כולי. זה החסרון של שקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה wd3  שלי כבר למעלה מעשור ! , אמנם גוף נירוסטה, אבל עובד קבוע בבית ובחצר, השבר היחיד שנגרם לו הוא בכניסת הפיית היניקה לשקית. במקור יש שם זוית פלסטיק שנועדה להטות את האויר והאבק הנשאב כלפי מטה ולא ״לירות״ אותו בקו ישר אל מול הפילטר. אצלי הזוית נשברה כתוצאה משיבת גולת זכוכוית גדולה מבלי משים. אבל מאז עברו לא מעט שנים והכל טוב. אני לא תמיד מקפיד על שימוש בשקיות ( 20 שקיות מעליאקספרס ב 30 שקל בזמנו) ואין כל בעיה לשאוב אבק ישירות למיכל. החיסרון , צריך לנקות את הפילטר לעיתים תכופות יותר. 

בשאיבת נוזלים, אני מחליף את הפילטר בשרוול ספוג ש כזה באתרים השונים) אבל הכי נוח זה גרב ספורט שמולבשת על הפילטר. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, KipodYam כתב:

לגבי מסננים, אתה צודק, שווה להחזיק 2 אחד לרטוב ואחד ליבש אם צריך אחד אחרי השני.

אם מישהו יכול לשתף לינק עם חלקים בסבבה מעלי, במיוחד איזה מברשת נחמדה לספות, שלא שורטת או קשה מדי. יעזור לי גם לשאוב את הרכב.

יש לי עוד זכרונות מחלקים עלובים של IROBOT שאפילו מאמזון קיבלתי חיקוי (כי בטעות לא הזמנתי דרך אמזון כי המוכר של החיקוי היה יותר זול מאמזון).

אני כבר אנצל את השרשור - שקית - מה אתם עושים? קניתם שקיות חלופיות? אתם מנסים לרוקן אותה לאיזה פח?

רוקתי אותה פעמיים לאיזה פח וזה היה די נוראי. התלכלתי כולי. זה החסרון של שקית.

מברשת חובטת לספות, יעניין אותך?

https://ksp.co.il/web/item/243329

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את wd3 גוף פלסטיק 

שואב פצצה אך באמת החיבורי פלסטיק שלו קצת עדינים, אצלי החיבורים בין המאריכים נשברו בעקבות הפעלת לחץ מתון ואני לא אדם אגרסיבי

אבל מבחינת שאר  הפרמטרים שואב מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 8.11.2023 בשעה 14:37, ik3 כתב:

יכול להעביר קישור של למברשות מעלי?

ולפותח האשכול -

אני רכשתי WD3 עם הקוף פלסטיק הצהוב - סוס עבודה. כשנכנסתי לדירה החדשה (לפני 4 שנים) הוא עבד קשה ושאב אבנים, חול, מים ושרד. עד היום הוא איתי ואמנם עובד פחות אבל כשצריך הוא נותן תפוקה. אישית כרגע שמתי לו שקית שקניתי מ-AE וככה מצמצם את הסיכון לשבר בפלסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...