Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת במוו M3 בחו"ל

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני ומשפחתי מתכננים טיול לכבוד יום הולדתו ה-50 של אבי, ואנחנו רוצים לשכור במוו M3 לכמה ימים..

אנחנו רוצים לנסוע אולי לצ'כיה, אבל אנחנו עדיין לא כ"כ בטוחים לאן לנסוע, אנחנו רוצים לבסס את הנסיעה שלנו על השכרת הרכב, אז הייתי רוצה לשאול כמה שאלות:

א) באיזה ארץ יצא הכי זול לשכור כזה רכב, אבל שיהיה לאן ללכת (כבישים טובים :-)).

ב)כמה זה יוצא בערך ליומיים לשכור כזה רכב, בסביבות ה.. ,לא צריך מדע מדויק!

ג) מאיפה אנחנו שוכרים כזה רכב, לא חייב להיות M3 אפשר גם אודי S4 או איזה מרצדס מחטיבת AMG.

תודה רבה לעונים.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. גרמניה. כבישים טובים. אפשר למצוא דילים לא רעים.

ב. הערכה גסה, כ-500 יורו ליום.

ג. מכוניות כמו M3 ו-AMG לא תמצא בסוכנויות השכרת הרכב הגדולות. תן חיפוש בגוגל, אני מאמין שתמצא.

וזה מה שחיפוש של 10 שניות נתן לי:

http://www.eliterent.com/rent-luxury-car/BMW.htm

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מכוניות החברה הזו , הגיל המינימלי הוא 30 ככה שזה לא פתוח לכל אחד.

אבל מה שנחמד שבעבור 2034 יורו אתה יכול לשכור למבורגיני מרצ'יליאגו ליום. :screwy::bugeyed:

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איטליה גם מאוד מעניינת ו147GTA תעשה את העבודה נהדר. אלא אם כן M3 זאת הבחירה היחידה, פשוט אלפא זולים יותר באיטליה אני מניח.

בכל מקרה אזור הדולימיטים ועוד אזורים הררים באיטליה הם כבישי נהיגה מהטובים בעולם.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מעדיף איזו פורשה או את הבייבי לימבו (שהמחירים עוד סבירים לעומת המרצ'לייגו או הפרארי) - וקורע את האוטובאן..

בדרך חזרה הייתי מכוון את הGPS לכבישים צדדים ואז נהנה מהסיבובים והכבישים הנידחים :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם...שכחתי לציין שחובה 4 מושבים, למה אנחנו ניסע 4 באוטו, אלפא 147/156 GTA הן גם

כן אופציות מעולות, M3 היא לא האופציה היחידה, אנחנו מחפשים אוטו משפחתי עטור כ"ס.

וגם כן אבי יהיה היחיד שינהג באוטו, אולי גם אימא שלי (הרי הליאון שלה) שהיא בת בסביבות 50.

אם לא היה חובה 4 מושבים היינו בוחרים למבורגיני או פרארי לפחות זמן קצת אבל אולי יותר הנאה.

איטליה וצכ'יה לדעתי, הם אחד האתרים המועדפים עלינו בגלל שהכבישים והנופים שם יפיפיים, אפילו

שהיינו כבר באיטליה מספר פעמים.

השכרת רכב באיטליה נחשבת יקרה יחסית (רכב אקזוטי כמובן)?

ותחת אילו מילוץ מפתח כדי לי לחפש בגוגל, ניסיתי תחת "exotic car rental europe" ולא מצאתי

כ"כ.

תודה רבה

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכרו אוטו בגרמניה, וסעו ל"פאסים" באלפים השוויצרים. מומלץ להסתכל באתר הבא: פאסים מומלצים בכל אירופה, גם באיטליה.

http://www.alpineroads.com/uri.php#susten

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלון, אני מעיין באתר עכשיו :-).

הCL, SL הם 2 מושבים לא?

SL אני יודע שכן, CL אני לא בטוח ואני לא יודע מה זה DTM.

תודה

יונתן

sl היא שני מושבים

cl היא קופה עם 4 מושבים ו-2 דלתות אבל תאמין לי שאין בעיה לשבת במושבים האחוריים

בקשר ל-dtm הוא כנראה מתכוון ל clk dtm ואני לא רואה שום סיכוי שאפשר יהיה לשכור אותה (היא בעצם מכונית מירוץ).

אבל ה-cl עושה רושם אופציה טובה מאוד והחווייה (לפחות בגרסאות החזקות שלה ה-600 ואיי.אמ.ג'י) היא לחלוטין מדהימה.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...