Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה פרטית בשימוש מצומצם מאוד - איך להתנהל נכון?

Buki

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה אתה צריך להיות יותר צודק מהאפיפיור?
אם יש שם מערב פרוע וכל אחד עושה מה שבראש שלו, כולל שימוש בחניות שלא שלהם בהסכמה אז תתקין שער/מחסום
אם בהסכמה זה שלך, אז זה שלך... גם אם "חוקית" לא לגמרי מותר לך, אני בספק אם במערב הפרוע מישהו פונה ללשון החוק

• אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנייה בהסכמה ואתה רוצה להיות רגוע תצטרך להחתים רוב מהדיירים לפני התקנת המחסום. אני לא עו"ד.

אגב שים לב היכן אתה מתקין את המחסום (בתוך השטח שלך) ולוודא מחזירי אור ושיהיה מסומן היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שגם אם החניה בטאבו בשביל מחסום צריך הסכמת הדיירים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Buki כתב:

זה בניין שנבנה בשנות ה 80, אז חולקו החניות האלו בהסכמה ומאז כל דירה יודעת מה מספר החניה שלה. אבל איפה מחפשים את הפרוטוקול הזה שנחתם לפני 40 שנה?

אין לך יותר מדי אפשרויות , או למצוא את הפרוטוקול הישן , ואו לקחת יוזמה ולהציע לועד הבית לבצע הסדר סופי ושיוך חניה לכל דירה בהתאם.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

אני חושב שגם אם החניה בטאבו בשביל מחסום צריך הסכמת הדיירים.

למה ?

חניה בטאבו משמע שילמת בעבורה לקבלן כמו ששילמת על כל מ"ר עבור הדירה שלך. החניה רכושך הפרטי. זכותך להתקין מחסום בתוך החלק הפרטי שלך. 

עריכה אחרונה על ידי פאר האורה
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השכנה שלי בנתה גגון זעיר מעל החלק הפתוח של החניה שלה ועו"ד אמר לה שהיא חייבת הסכמת הדיירים לזה. משער שעם מחסום זה אותו סיפור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין.

מי שיש לו בעיה, שיקום. זה שטח שלך, גם אם בהסכמה

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

השכנה שלי בנתה גגון זעיר מעל החלק הפתוח של החניה שלה ועו"ד אמר לה שהיא חייבת הסכמת הדיירים לזה. משער שעם מחסום זה אותו סיפור.

גגון זה בניה, גם אם קלה/ ניידת.

מחסום לא

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פאר האורה כתב:

חניה בטאבו משמע שילמת בעבורה לקבלן

גם במקרה של חניה בהסכמה שילמת לקבלן. מגרש חניה רשום כרכוש משותף לצורך העניין, זה לא שטח ציבורי. יש שם שילוט של העירייה שאומר שזו חניה פרטית. 

אני לא יודע מה הסיבה שלא בוצע שיוך חניות לדירות. בכל מקרה כל דירה יודעת הייטב איפה החניה שלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת לי, לא ידעתי. הכרתי רק את המושג "חנייה בטאבו". בכדי לא לגנוב את השרשור, אלמד לבד על הנושא, כי מעניין אותי מה זה חנייה בהסכמה (במה היא שונה מחנייה בטאבו, כשאני מבין שהיא בדיוק אותו הדבר רק בלי הרישום - חדש לי, לא הכרתי)

בכל מקרה, עם מה שאתה אומר, אני אישית הייתי מתקין

בתוספת - לא מוותר על החתמת רוב הדיירים , בכך גם מעביר להם מסר שבקרוב הולך להיות מחסום בחנייה שלי

עריכה אחרונה על ידי פאר האורה
תוספת: להחתים את רוב הדיירים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תתחיל בבדיקה מי פולש לחנייה המוסכמת, דייר חצוף עם שתי מכוניות או אורח או שכן מהבנין ממול.

בהתאם לתוצאות הבדיקה יעיפו עליך אין סוף רעיונות איך ממשיכים, גם אני. עדכן.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, ד ו ד כתב:

אולי תתחיל בבדיקה מי פולש לחנייה המוסכמת

אני לא גר שם, זה בית של ההורים ולכן אין לי מעקב צמוד. 

ממה שיוצא לי לראות זה לא מישהו אחד קבוע. לפעמים רכב של אחד הדיירים בבניין, לפעמים רכב לא מוכר שאין לי מושג שם מי הוא.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיהיה יותר טוב למצוא איזה גרוטאה ב2000 שקל ולהשים אותה בחנייה לפחות שתתפוס את החנייה עד שתמצא את הפתרון ההולם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...