Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה מומלצת לטויוטה קורולה 2014

Elad.a
שימו לב! השרשור הזה בן 585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי רציתי לשמוע אם יש מישהו שהזמין והתקין ובעקבות כך ממליץ, על מערכת מולטימדיה לרכב עם CarPlay ומה משמעות הגרסאות? Ram וכו? 

אשמח גם לקישורים או מדריכים להתקנה אם רלוונטי

עריכה אחרונה על ידי Elad.a
טעות באיות הנושא
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כזה דבר "טאץ מהיר".

מנסיון נפלתי על מערכת חרא, הגיע עם פלסטיק שלא חתכו במפעל ושאני הייתי צריך לחתוך כי הפלסטיקה לא ישבה 1 ל1 כמו שהייתה צריכה לשבת.

הסנכרון של כפתורי ההגה למסך מולטימדיה לא עובד לי למרות שעשיתי את כל מה שהמוכר אמר.

ויש לי כפתור אחד שלפעמים נתקע ולא יוצא בחוץ כשלוחצים עליו, למזלי זה הכפתור של הדיפרוסטר שמשתמשים בו פעם ב..

גם קיבלתי החזר 180 שקל מאלי אקספרס ולא מהמוכר כי שקל הוא לא רצה להחזיר על כל הפגמים האלה.

אם הייתי חוזר אחורה בזמן הייתי משלם במקום 950, 1500 שקל בארץ  על מערכת שמישהו יתקין לי וישבור את הראש שהכל יעבור כמו שצריך..

כי כל ההתעסקות עם החרא הזה תעלה לי עכשיו עוד כמה מאות שקלים, וזמן.

*גם חבל שהקשבתי לחבר כי הוא מתקין מערכות והמליץ לי על המוכר הזה מנסיון שלו, לפחות הייתי צריך ללכת על המוכר עם הכי הרבה הזמנות למולטימדיה לסוג רכב שלי.

מטעויות לומדים.

עריכה אחרונה על ידי Sqwaden
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...