Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים שעובדים בשמש - איזה חולצות אתם לובשים?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיץ, חם שמש מטורף

חולצה קצרה למשך זמן ארוך זה חובה - להשתזף זה נחמד יום יומיים.

איזה חולצה אתם לובשים?

התלבטות בין טי רגיל ל"מכופתרת" טיולים

אשמח לשמוע המלצות וכו'

חשוב אוורור בד נושם לא מחמם

דברים שמצאתי

https://www.amazon.com/gp/product/B072HT4NFJ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AUCI3SOXHH004&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B09WMFMWRD/ref=syn_sd_onsite_desktop_74?psc=1&pd_rd_plhdr=t&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUFFQlRPQU1HOEMzTTgmZW5jcnlwdGVkSWQ9QTA5MDU2MjkyWllTNVRRV0pRV0pNJmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTA5Njc3MjczUzI4RkxEU05FTDk1JndpZGdldE5hbWU9c2Rfb25zaXRlX2Rlc2t0b3AmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי היה חקלאי. 

הוא ושאר קולגות שלו תמיד לבשו חולצות מכופתרות ארוכות עבות בצבע כחול (כמו שיש לעובדי חברת חשמל כיום)

מניח שהצבע לא קריטי. וזה פשוט מה שהיו מספקים.

העיקר ביגוד ארוך ועבה שיגן מקרינת השמש

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף חולצות ארוכות מנדפות מהסוג שבקישור, בעיקר אם העבודה מאומצת. חולצות הטיולים המכופתרות הארוכות לא מנדפות משהו, ואני מזיע בהן כהוגן. הן טובות יותר למז"א קר.

מעבר לזה כמובן כובע עם "וילונות" שסוגר כמה שיותר, משקפי שמש וקרם הגנה טוב.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו השאלה אם הן באמת מנדפות ודקות.

יש גם חולצות טיולים - לא עבודה - שהן סופר דקות עם חורי אוורור במקומות הנכונים, וגם בד דק וסופר נושם הקטע שהמחירים שלהן בסביבות הכמה מאות וזה כבר פחות בשבילי.

מה לגבי שמשיות שטח? על איזה ציוד הייתם ממליצים? חשוב שהוא יהיה קטן יחסית ונייד ברכב פרטי רגיל, וגם שיוכל להיות מוקם בקלות במהירות ובכל סוג שטח-אדמה (לא דורש חפירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לימים שאני יודע מראש שהעבודה בחוץ על סולם/גג יש לי חולצות ארוכות under armour heatgear

הן מנדפות, מגנות uv ונותנות תחושת קרירות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הייתי הולך על הביוקר (נגיד, 50 דולר לחולצה) וקונה את הטופ של יצרן מוביל, כמו קולומביה (רק דוגמא). מוודא שמדובר בדגם חוסם UV.

יש לי כבר עשר שנים שתי חולצות מנדפות שלהן שמשמשות לרכיבות אופניים. קודם כל, הטכנולוגיה עובדת, החולצה הזו מנדפת הרבה יותר מהר, אתה לא שוחה בזיעה (היא לא מסריחה) ויש ממש תחושה של קרירות כשיש רוח. זה לא רק קטע שיווקי. דבר שני, זה כמו ללבוש משי, לא משפשף (רוכב עם תיק של כ-5 קילו על הגב). דבר אחרון, מחזיק עשר שנים. אין פרימות של חוטים, אין דפורמציה, אין שינוי בגודל.

אלא אם אתה משפשף את החולצות הרבה מול משטחים שייקרעו אותן, אז הייתי מחפש משהו גס ועמיד יותר.

• רעיון טוב! 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2022 בשעה 10:36, arik100 כתב:

חולצה קצרה למשך זמן ארוך זה חובה - להשתזף זה נחמד יום יומיים.

אני הייתי לוקח דוגמא מערבים, בדואים ושאר עמים שחיים במדבר.

רק בגדים ארוכים, בצבע בהיר, לא צמודים (כדי לאפשר זרימת אוויר).

מכנסיים ארוכים, חולצה מכופתרת ארוכה מבד כותנה נושם, ונעליים גבוהות דוגמת בלנדסטון. רצוי גם כובע דוגמת כאפיה.

דוגמא לבגדים כאלה - מדי ב' של צה"ל, או מדי צבא אמריקאי בצבעי מדבר. לדעתי זה מושלם לשהיה ארוכה בשמש וחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחורף אפשר לשים פרוות של דוב קוטב ולמרוח את העור בשומן כלבי ים. הטכנולחוגיה התקדמה, אין שום סיבה לא להשתמש בבדים מודרניים.

• אהבתי 2
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק.

זקוק בדחיפות לאוהל צל, לאדם אחד, לישיבה של כמה שעות בשטח, מהיר וקל הקמה, לא משהו מסובך, אבל גם לא הסמרטוטים האלה מלייקרה עם המוטות - מניסיון זה שווה לתחת. כמובן מייד נכנסתי לאתר של דקתלון אבל לא מצאתי משהו מתאים (האוהל קווצ'ואה הסטנדרטי העגול שלהם סגור מדי ולא מאוורר מספיק למטרה הזו).

אודה לכיוון מתאים. הזמנה באינטרנט לא על הפרק - חייב מקום פיזי, לבוא ולקחת.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2022 בשעה 10:36, arik100 כתב:

יש לי 2 כאלה, לטובת ללכת לים וטיולים. במקביל, יש לי כמה חולצות קצרות של קולומביה בטכנולוגיית omni freeze zero. החולצות של baleaf לגמרי עושות את העבודה לשימושים שלי, אבל יש פער איכות מובהק מול הקולומביה גם מבחינת המגע של הבד וגם מבחינת יכולת קירור ונידוף. לא ברמה של אחד טוב ואחד רע אלא ה- baleaf סבבה, הקולומביה מדהימות. אם ללבוש משהו יום שלם כמעט כל יום, הייתי הולך על האיכות. אם לפעם בשבוע במקרה הטוב כמו אצלי, Baleaf יעשו את העבודה. בכל מקרה, בשביל ה- 18 דולר שהן עולות, תזמין אחת לניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nev כתב:

ובחורף אפשר לשים פרוות של דוב קוטב ולמרוח את העור בשומן כלבי ים. הטכנולחוגיה התקדמה, אין שום סיבה לא להשתמש בבדים מודרניים.

אפשר להשתמש בבדים מודרניים, אבל עדיין צריך להיות כיסוי מלא של הגוף מצד אחד, ואיוורור טוב מצד שני.

והשאלה אם אותם הבדים הסינטטיים הם נעימים למגע כמו כותנה, ככה שלא יהיה סיוט לעבוד בזה הרבה שעות בשמש.

מה שמתאים לפעילות ספורטיבית לא בטוח שמתאים לעבודה פיזית לאורך זמן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם חולצה קצרה וספריי הגנה. כשאתה עובד בסביבה ררטובה ארוך פחות נוח.

מה שכן, כובע שמגן גם על העורף חובה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, קורן בן אשר כתב:

מתעלק.

זקוק בדחיפות לאוהל צל, לאדם אחד, לישיבה של כמה שעות בשטח, מהיר וקל הקמה, לא משהו מסובך, אבל גם לא הסמרטוטים האלה מלייקרה עם המוטות - מניסיון זה שווה לתחת. כמובן מייד נכנסתי לאתר של דקתלון אבל לא מצאתי משהו מתאים (האוהל קווצ'ואה הסטנדרטי העגול שלהם סגור מדי ולא מאוורר מספיק למטרה הזו).

אודה לכיוון מתאים. הזמנה באינטרנט לא על הפרק - חייב מקום פיזי, לבוא ולקחת.

לי יש אוהל צל guro nirvana שמשמש אותנו כשהולכים לים. קל להקמה וקיפול ועושה את העבודה הרבה יותר טוב מכל הציליות האלו עם המוטות שטובות רק בשעה 12 בצהריים. לאדם אחד הוא כנראה מוגזם, אבל יש להם דגמים קטנים יותר. תגגל אוהל צל Guro ותראה מה זמין ואיפה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...