Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת עצור +סמל של מנוע באדום פיג'ו 208 2016

Aviv79
שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, KipodYam כתב:

מעבר לכך - צריך לנסות לדרוש השתתפות של היצרן. לדרוש מלאה,  אפשר להתפשר על 50-70%. מי זה המוסך הגרוע הזה שלא שומר על האינטרס של הלקוחות שלו?

רכב בן 6 שנים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ראית מוסך שמחליף בלמים כשיש תקלה כזאת חמורה וכותב לבוא עוד 5k להחליף בלמים אחוריים? נו באמת.

אם זה אמיתי היו מזהירים את פות''ש טוב טוב לגבי זה שהברקסים נגמרים לו, מי זוכר להיכנס למוסך עוד 5אלף כשעכשיו עשה טיפול לא מתוכנן? 

למה לא הוחלף פילטר מזגן אויר? אמור להיות מוחלף כל שנה. ואיפה מוזכר החלפת שמן? זה מתומחר בתוך העבודה? אם כן למה לא מוזכר הכמות שמן וללא חיוב? מוזר מאוד.

אני אשמח לשמוע מפות''ש מתי הרכב נכנס למוסך ותוך כמה זמן נתנו לו חשבון מרגע שחיברו מחשב.

אני בטוח שלא הרימו טלפון או פתחו בקשה ליבואן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה להגיד תודה לכל החברים באמת עזרתם  המון   גם לעתיד  זה פעם ראשונה שאני כותב  בפורום  כלשהו. וזה מחמם את הלב תודה .

תשובות לשאלות ששאלתי את הבחור 

1 למה פירקו את אגן השמן לפי מה שהבנתי ממנו בשביל לבדוק אם משאבת השמן תקינה והוא טוען שהיא תקנה

2 אם  מילו בחזרה שמן אחרי הפירוק  כן מילו בחזרה  

3  עם  המנוע תקין הוא אומר לי שהמנוע תקין ואין שום בעיה והכל בסדר שאני יכול להיות רגוע 

4 משום מה הוא הבין שאני חשדן ושואל שאלות הוא הביא לי מתנה חבר מועדון בחינם

5 אני שולח לכם גם את הטיפול האחרון שעשית היום כנראה   שהם שינו קצת +היסטוריית רכב פלוס קודים  סימנתי את הריקול  ממה שאני הבנתי אין משהו חריג  הכל פיקס  

6 לגבי עלויות ויצרן וכל הדברים האלו מה שהבנתי ממנו  היה בעיה ב סולנואיד  שזה דבר שיכול פשוט לא לעבוד ואז צריך פשוט להחליף

196327065_IMG_20220130_1649182.jpg

IMG_20220130_164853_001__01.jpg

IMG_20220130_164918__01.jpg

IMG_20220130_164833__01.jpg

IMG_20220130_164956__01.jpg

IMG_20220130_165009__01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע -זה ידני או טורבו אוטומט?

בידני יש םחות בעיות. בטורבו אוטומט - התקלה הזאת לא מאפיינת מנוע תקין שבעברו אין בעיות. היא מאפיינת מנוע בעייתי.

זה רכב שטופל בצורה שוטפת ומתוקתקת במוסך יבואן מורשה.

יש כמה אפשרויות -

1. הרכב שלך יוצר בשנת 2016 והמנוע שלו יוצר מספר חודשים לפני שעלה על הכביש ולכן מכיל רצועת מדור2 לפי התכנון החדש. סיכוי נמוך.

שאלות לשאול את המוסך- האם הרצועת טיימינג היא מהסוג החדש?

2. האם הוחלף שמן מנוע? לא ברור בכלל. מבחינת הקמ כבר עדיף להחליף.

3. איפה התייחסות המוסך לכך שיש חוסר שמן??  מה זה אומר שסולנואיד מזייף בויסות? יש יותר מדי שמן באגן ופחות במנוע? הפוך?

אולי חוסר שמן בגלל בעית מנוע? ולא בעית סולנאויד? נראה שזה שתי שניות להחליף את הסולנאויד הזה. האם אתה ביקשת סולנאויד משומש?

4. אתה מבין שיש פער בין התחושה שבה יצאה מהמוסך לבין מה שרשום שחור על לבן בכרטיס ובהיסטוריה?

למנוע יש נורת מפלס שמן נמוך, האם היא דלקה? לפי מה שאומרים היא נדלקת כשחסר אפילו קצת שמן במדיד.

5. האם עבדו לפי tsb? 

6. איפה פירוט קודי התקלה? למה לא כתוב בכרטיס את הקודי תקלה? זה צריך להיות כתוב !

7. אין החלפת ברקסים מתועדת בהחלט יתכן שהם שחוקים ב90 אלף. אז פה יתכן שהיה צריך להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1לגבי קוד תקלה ביקשתי ממנו את הקוד תקלה ואת הפירוט של ההיסטורית תיקונים הוא אמר שאין בעיה הוציא לי ולא שמתי לב שאין קודים  לתקלות

2 לגבי הסולונואיד. הוא טוען הוא טוען שהחלק פשוט מקולקל

3 לגבי השמן הבנתי שהוסיפו /החליפו שמן שביצעו את זה שזה חלק מהטיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי  הרשום הרשתית נקיה, כלומר הרצועה  לא התפוררה וגרמה נזק, רצועת דןר שני נכנסה רק במרץ 2017, אבל כיוון שהרכב בן 6 הרצועה אמורה להיות מוחלפת לפי שיגרת טיפולים, 6 שנים או 105 אלף ק״מ.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רכבים יש בקמ של 88 עם רצועה נקייה ומקורית מהמפעל??

ברור שזה אפשרי, אבל זה נדיר.

אני לא מצליח להבין - יש צריכת שמן? כי נעלם שמן מהמדיד? וכן או לא נדלקה נורת לחץ שמן?  כי הסולנאויד לחץ שמן דפוק? למיטב הבנתי חיישן כמות שמן והסולנאויד הם אותו אחד? או שהסולנאויד הוא זה שמופקד על הפעלת משאבת השמן?

לא קונה את זה בלי הסבר מעמיק יותר. 

@מלטבשי אשמח להסבר...

למה מוסך לא רושם מה הקודי תקלה??? האם זה נמצא במחשב של PSA בדיווח על הרכב? כי מי יזכור את זה?אצלי ברכב שהיה אצלי היו כתובים קודי תקלה בכל כניסה למוסך בשל תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין קוד תקלה, קשה לדעת מה יש לרכב

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם

המשך הסיפור של הרכב 

.  

באמצע  הנסיעה  המנוע הפסיק לעבוד נדלקה נורת מנוע  צהובה 

גררתי את הרכב למוסך  לפי המוסך  הרצועה טיימינג  נקרעה  ויש צורך להחליף את המנוע 

לפי מה שאני מבין ממנו קשה מאוד להשיג מנוע כזה המנוע  דגם hn01 

הרכב היום על 98 אלף קמ 

אשמח להמלצות מה לעשות? בוצע ריקול  ב 77 קמ  נמצא תקין.

תודה  ושבת שלום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משלם על המנוע? כמה מבקשים ממך?

מה המחיר הריאלי לרכב כמו שלך ביד2 כאשר כביכול תקין?

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריקול שבוצע הוחלפה רצועה או הרצועה הקיימת נמצאה תקינה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם 

1 הרצועה נמצאה תקינה

2 מי משלם על המנוע? חח אני כמובן .במוסך המורשה  שבוצע הריקול.     ב.000 70 ומשהו   קמ ואחרי זה תיקון במנוע  ב 86 קמ. לא רואים סיבה לעזור יותר מזה. ביקשתי רק להכניס את הרכב לאמת את מה  שהמוסך אומר לי(הרכב במוסך   פרטי )  ביקשו ממני 2000 של על בדיקה  +שאלתי כמה מנוע 15000 אלף 

3  מה. הוחלף? מה שאמרו לי הסולונואיד +בדקו משאבת שמן 

יש מקום בחולון אני חושב קול מנוע משהו שאמרו לי שאפשר להביא קיט חלקים מהיצרן  ולתקן את המנוע הכל מחיר 7500 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...