Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלי ג'ורדן מקוריות, מאיפה להשיג לילד

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

לא יודע מה אתכם, אבל הילד שלי שיגע אותי וממש רוצה, וגם חסך כסף. אבל לא ניתן להשיג בחנויות, שלא לדבר על המחירים ההזויים. 

יש למישהו רעיון או טיפ מאיפה ניתן לקנות, מידה 36.5? 

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר/אפליקציה בשם StockX.

אמין מאוד והמחירים סבירים. יש גם אפשרות לשים Bid ואם אחד המוכרים מעוניין הוא ימכור לך במחיר שהצעת.

אין באמת טעם לחפש ג'ורדנס בחנויות בארץ ואישית אני לא חושב שהמסחר בפייסבוק זה רעיון טוב. (זיופים, חרטוטים, מחירים..)

אגב, בדיוק אתמול הזמנתי משם ג'ורדנס לעצמי. :) 

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, timur2008 כתב:

שלום, 

לא יודע מה אתכם, אבל הילד שלי שיגע אותי וממש רוצה, וגם חסך כסף. אבל לא ניתן להשיג בחנויות, שלא לדבר על המחירים ההזויים. 

יש למישהו רעיון או טיפ מאיפה ניתן לקנות, מידה 36.5? 

DREAM בנתניה

הוא  משיג דגמים מהדורה מוגבלת , צבעים מיוחדים, הכל מקורי

לפני 7 שעות, Adani כתב:

אתר/אפליקציה בשם StockX.

אמין מאוד והמחירים סבירים. יש גם אפשרות לשים Bid ואם אחד המוכרים מעוניין הוא ימכור לך במחיר שהצעת.

אין באמת טעם לחפש ג'ורדנס בחנויות בארץ ואישית אני לא חושב שהמסחר בפייסבוק זה רעיון טוב. (זיופים, חרטוטים, מחירים..)

אגב, בדיוק אתמול הזמנתי משם ג'ורדנס לעצמי. :) 

נעלי נייק אי אפשר למכור מזויף

יש ברקוד שאתה סורק ורואה שזה מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2021 בשעה 22:41, Transporter כתב:

DREAM בנתניה

הוא  משיג דגמים מהדורה מוגבלת , צבעים מיוחדים, הכל מקורי

נעלי נייק אי אפשר למכור מזויף

יש ברקוד שאתה סורק ורואה שזה מקורי

אכן נקנו היום ב dream נתניה. הוא ככל הנראה בין הבודדים שאפשר למצוא אצלו נעליים מקוריות. תודה עך ההמלצה. 

כל  עניין בטירוף אחרי הנעליים הללו לא ברור לי, אבל נקנו, הילד מבסוט עד השמיים, וזה בעצם הכי חשוב לי תכלס. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, timur2008 כתב:

אכן נקנו היום ב dream נתניה. הוא ככל הנראה בין הבודדים שאפשר למצוא אצלו נעליים מקוריות. תודה עך ההמלצה. 

כל  עניין בטירוף אחרי הנעליים הללו לא ברור לי, אבל נקנו, הילד מבסוט עד השמיים, וזה בעצם הכי חשוב לי תכלס. 

הוא הכי חזק בארץ בכל מה שקשור לסניקרס מיוחדות

עשה לכם סירטון לסטורי?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Transporter כתב:

הוא הכי חזק בארץ בכל מה שקשור לסניקרס מיוחדות

עשה לכם סירטון לסטורי?

האמת שכן, חחח

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה