Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עד 35 אלף.

אביחי לב
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקצרה, מחפש מכונית סופר מיני ידנית בתקציב של עד 35k. חשוב שתהיה אמינה, יעילה בדלק, עם יכולת נסיעה בינעירונית סבירה. 

יותר בפירוט:

אני מחפש את הרכב השני שלי. עד 2019 הסתובבתי עם קליאו 2001. אהבתי אותה אהבת נפש אבל הגיל עשה את שלו והיא מסרה את נשמתה לגורט. 

בימיה האחרונים הייתה מגיעה למוסך כל שנתיים, החלפים היו יקרים ואני די מצולק מהחוויה. אני יודע שלא רואה מוסך זו סיסמה חרושה, אבל תראו מה התקציב שלי. מעדיף שהמכונית החדשה לא תראה, אבל אם רואה אז אני מעדיף שוק חלפים מוצף.

בעוונותי אני תל אביבי, לא אשתמש ברכב בתוך העיר אם יש לי ברירה. אני צריך את מכונית יותר בשביל נסיעות מזדמנות למשפחה בחיפה, ירושלים וב"ש. לכן יש דגש גדול יותר על נסיעות ארוכות. אבל אני גם צריך להחנות אותה בתל אביב אחר כך, אז סופר מיני. חוץ מזה אני נמוך (1.65) אז אם דאשבורד לא מתאים אשמח לדעת, והדבר האחרון, ידנית. פשוט אוהב יותר.

מכל מה שראיתי בלוחות וקראתי, יש כמה דגמים שאפשר להשיג במצב יחסית טוב בקילומטראז' נמוך ושנתון גבוה, כמו הסיאט מי. מהצד השני יש דגמים קצת יותר ישנים ויותר רציניים, כמו האיביזות, במצב לא רע. 

הלב רוצה פיאט פנדה, אבל לפיאט פנדה יש 65 כ"ס והחלפים שלה בטח יקרים מהממוצע אז המוח קורא לו אידיוט. בכל זאת, אם מישהו יודע אחרת ומוכן להישבע בשם הפנדה, הלב ישמח לשמוע.

אשמח לשמוע המלצות ועצות, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנדה אין חלפים יקרים,

אישית אם ידנית הייתי בודק רנו קליאו עם מנוע 0.9 טורבו, גם נראית טוב, ביצועים לא רעים, וגם האבזור.

או דאציה סנדרו סטוופאי, מנוע דומה, אבל נוחה יותר, איכות חומרים פחות טובה ומרגישה זולה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...