Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם מוכרים רכב, האם אתם מסננים קונים פוטנציאלים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, yossy כתב:

נכון אנשים ששואלים על מחיר בתחילת השיחה לא ירכשו והם לא לקוחות רציניים.

יש אפשרות לפתור את העיניין או לפחות למזער אותו, אני הייתי רושם: מחיר מחירון 

(+1000) לא גמיש, כבר הם מבינים מראש שאין מה להתמקח רק ליקויים אחרי בדיקה

שאני מתקן ו / או מפחית במחיר.

אתה יוצא מנקודת הנחה שהפוטנציאלי טורח לקרוא. משהו. באופן כללי. מכל מה שכתבת.

מודעה: רכב X. שנת Y. קילומטר Z. מחיר $.

פוטנציאלי: "היי, בקשר לרכב. איזה שנה הוא? כמה קילומטרים? יש מה לדבר על המחיר?".

ומסתבר פה בשירשור שיש גם כוכבים שישאלו "איזה סוג רכב זה" :lol::roll:

לפני כשעה, colauti 9 כתב:

הזדקנות של יונדאי I30 2009,שנרכשה מליסינג עם 30000 ק"מ  ונמכרה עם 104,000 אחרי שהרגישה לימון סחוט לבין הזדקנות של סיוויק פרטית שנרכשה עם 71800 ק"מ והגיעה ל 120,700 זה שמיים וארץ) זה שמיים וארץ.

או לאנסר שנרכשה עם 74,000 ועברה לבית חדש עם 145,000 (טיפונת פחות מכפול:lol:).

יונדאי לא מזדקנות היטב לפי מה שראיתי. הן פופולריות מאד ברחבי הליסינג, אבל כמעט שלא רואים רכבים בני יותר מחמש שנים על הכביש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 דקות, ברווז כתב:

יונדאי לא מזדקנות היטב לפי מה שראיתי. הן פופולריות מאד ברחבי הליסינג, אבל כמעט שלא רואים רכבים בני יותר מחמש שנים על הכביש.

דווקא I35/I25 אני רואה בכמויות מסחריות (טוב,היו הרבה בליסינג).

יש הרבה גטסים ואקסנטים ישנות (מעפנות אבל עדיין קיימות).

לא יודע מה הסיבה,שרכב מגיע לגיל 8.5 ועבר בקצת את ה 100,000 ק"מ והוא עייף כאילו הוא בן 15-1 שעבר מינימום 300,000 ק"מ.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ברווז כתב:

ונדאי לא מזדקנות היטב לפי מה שראיתי. הן פופולריות מאד ברחבי הליסינג, אבל כמעט שלא רואים רכבים בני יותר מחמש שנים על הכביש.

כשמטפלים בהן כמו שמטפלים בטויוטה, שורודת יפה.

מה הבעיה? שיונדאי בת 12 עולה 10 אלף שקל, וקורולה 25, אז מלכתחילה רמת התחזוקה שלהן תואמת ביחס שלה למחיר ששילמו על הרכב.

גילוי נאות: החזקתי ומחזיק קוריאניות כבר עשור. טיפלתי בעשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, EliC25 כתב:

כשמטפלים בהן כמו שמטפלים בטויוטה, שורודת יפה.

מזמין אותך לעיין בקובץ האקסל של הסיכום שלי לגבי I30 2009-

אני אחד שמטפל בכל פיפס (אז לא טיפלתי בחברה אמנם) אבל עדיין, אתה תופתע לרעה באחריות.

ד"א יש לי חבר טוב שקנה כזו 2011, טיפל בחברה והחליף מנוע בדרך בגלל כשל במערכת השמן.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתייחס ברגע שכתוב "נקנה מאוטו סנטר אחרי ליסינג"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, EliC25 כתב:

לא מתייחס ברגע שכתוב "נקנה מאוטו סנטר אחרי ליסינג"

זה רכב שנקנה בן שנתיים וחודשיים עם 31,000 ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יותר גרוע. 

לפני כמה שנים בעבודה הקודמת, היה אצלנו קבלן בניה עם פיאט פנדה עם לוגו של חברת השכרה שהייתה משנעת בשטח בלוקים, מלט ושאר דברים לבניה. באמת רכב ז*נה מהסוג הגרוע ביותר. פעם נסעתי איתו טרמפ, הרכב היה להערכתי עד גיל 3 עם 45 אלף קילומטר. 

ובלי קשר אם היה לך קרייזלר, פיאט או מותג אחר שמוכר בכמויות קטנות, הייתי אומר ניחא, אבל להשוות אמינות של מקרים בודדים יחסית מיצרן שמוכר ביום מה שפיאט מוכרת בשנה, זו פשוט שגיאה בסטטיסטיקה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, davemustaine87 כתב:

בלי קשר אם היה לך קרייזלר, פיאט או מותג אחר שמוכר בכמויות קטנות, הייתי אומר ניחא, אבל להשוות אמינות של מקרים בודדים יחסית מיצרן שמוכר ביום מה שפיאט מוכרת בשנה, זו פשוט שגיאה בסטטיסטיקה.

בדיעבד,היו פה לא מעט תלונות גם של פרטיים שהיו זהות לשלי- בוצה במנוע/כבל ידית פתיחת דלת נהג,חיישן קראנק (אצלי לא הלך),ברז חימום חשמלי של מזגן- לא יודע מה הקשר בין תקלות כאלו לזה שהרכב היה ליסינג לשעבר ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, colauti 9 כתב:

מזמין אותך לעיין בקובץ האקסל של הסיכום שלי לגבי I30 2009-

אני אחד שמטפל בכל פיפס (אז לא טיפלתי בחברה אמנם) אבל עדיין, אתה תופתע לרעה באחריות.

ד"א יש לי חבר טוב שקנה כזו 2011, טיפל בחברה והחליף מנוע בדרך בגלל כשל במערכת השמן.

לשלושת האחיות שלי יש רכבים של יונדאי\קיה משנים 2012, 2013, 2016 (i30 CW, אקסנט וספורטאג' בהתאמה) בינתיים לא נשמע ציוץ מאף אחת לגבי אמינות. טיפולים וזהו. ולשכנה של ההורים שלי יש אקסנט 2008 שעוד נוסעת מצוין. הזמן הרע של יונדאי היה בדגמים הבאמת ישנים (הלנטרה והאקסנט הראשונות שהיו בארץ) עם בעיות גיר ועוד כל מיני, מאז הם השתפרו משמעותית מבחינת אמינות.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו בדיוק התקלות של רכב עם המון שעות מנוע בעמידה או נסיעות קצרות עם מזגן דולק, ופתחו וסגרו דלתות 200 פעמים ביום. 

זה בדיוק הבעיה, שאנשים מסתכלים רק על הקילומטראז, אבל אין להם שמץ מה עבר על הרכב בזמן הקילומטראז הזה. 

אני בעצמי הייתי עד לרכב השכרה שנסע 30 קילומטר ביום אבל היה מעביר כול יום 5-6 שעות עומד עם מנוע מונע ומזגן דולק. יום יום. 

ואגב, אני מחזיק יונדאי I30 בת 8 שעברה בשנה וחצי 50 אלף קילומטר(מ-95 עד 145 אלף). וחוץ ממסרק הגה(שהכריחו אותי להחליף בלי סיבה אמיתית בטסט, אבל זה כבר נושא אחר) לא היה לי שום תקלה חוץ מטיפולים שוטפים. 

זה ההבדל כניראה כשהרכב פרטי ואכפת לך ממנו לבין רכב שפתחו לו את התחת בליסינג. 

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
  • אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל @Mr.Hybrid יש אקסנט בליסינג. תשאל אותו כמה פודרה הרכב אוכל לליטר, וכמה שעות המנוע עובד בסרק כדי שיהיה לו נעים עם המזגן...

אם אתה באמת חושב ש30 אלף קמ בשנתיים זו ערובה לרכב שלא השתמשו בו כמעט, אתה תמים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים מסננים בגלל שאלות שכבר כתובות

כמה פעמים התלוננו כאן על זה שאנשים כתבו ק"מ X ובסוף מתברר שזה X+Y או תלונות שכתבו יד 1 וזה יד 2 או רמת גימור נמוכה יותר ממש שיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור קונה אני שואל את השאלות הכי "מטומטמות" כדי לראות שלא מדובר בסוחר, והבחור מבין מה הוא מוכר. מעיד לעדתי על רצינול ורמת טיפול באוטו

בתור מוכר לא סיננתי אף אחד, האזנתי בסבלנות והשתדלתי לענות על הכל, כמו שאני שואל. בסוף מי שלא רציני לא הגיע לקנות, אני לא אוריד את המחיר רכב כי אחותו רכשה רכב דומה "מיוסי ובניו"

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.7.2021 בשעה 01:51, daniel.asu כתב:

אני חושב שהדרך הכי טובה להימנע מהמשך הסיפור (שבאו לחפש אותך), היא פשוט להיפגש במקום שנוח לשני הצדדים, אבל לא בבית, בעבודה או במקום שאפשר למצוא אותך בקלות בו. נניח מרכז מסחרי קרוב.

המקום הכי טוב למפגשים עם אנשים שאתה לא יודע מי הם לצורך קנייה/מכירה של רכב הוא ליד תחנת משטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול גנבו ניידת משטרה, עם כלי נשק בפנים, מהכניסה לתחנת משטרה בפתח תקווה.

אגב בכניסה לאותה תחנה ממש, הש.ג. הוא... אזרח.

אז לא הייתי סומך על תחנת משטרה בתור אבטחה היקפית, לפחות לא בישראל של 2021 🤣

• אהבתי 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...