Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בעיית הנעה כנראה קודנית מאזדה 2 2014

YarYar
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם!

אשמח לשמוע את חוות דעתכם וגם לקבל המלצה על בעל מקצוע שיוכל לטפל.

לאחרונה יש לי בעיה בהנעת הרכב. ** מאזדה 2 2014.

לפעמים, בזמן ניסיון הנעה הרכב אינו מגיב, יש אורות, צליל הקודנית כרגיל, אין קול של הנעה של המנוע.

הדבר קרה שוב היום לאחר שהחלפתי מצבר לפני יומיים

במוסך בדקו שהמצבר מלא, והטעינה תקינה, וטענו כי מדובר בבעיה בקודנית

ה״פתרון״ הזמני ליום שישי כדי שאוכל להמשיך בדרכי היה לנתק את המצבר ולחבר מחדש בטענה כי דבר זה עושה ריסט לקודנית (דבר שאכן עבד לי גם במוסך וגם בנסיעה נוספת היום)

רציתי להתייעץ איתכם, האם הדיאגנוזה נכונה? 

יש עוד כיוונים שכדאי לבדוק?

יש לכם המלצה על חשמלאי טוב שיוכל לאתר את הבעיה?

תודה ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות שיכולה להיות בנוסף לקודנית תקולה -  כנראה צריכת זרם גבוהה כשהרכב במנוחה (מה שנקרא זרם פרזיטי).

איני יודע אם זה מכוון הקודנית (היא גם יכולה להפריע להנעה תקינה במידה ואינה תקינה והייתי בודק עם בכלל צריך אותה מבחינת הביטוח).

כמובן צריך לגשת לחשמלאי.

חשמלאי באילת או ראש פינה אתה צריך? (איזור מגורים...?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב חשמלאי-אפשר לגשת למתקין טוב לאביזרי רכב,להסיר את הקודנית הזו ולהתקין חדשה-חבל על כל השקעה בטיפול בקודנית הנוכחית אם אכן הבעיה בה (אלא אם יתגלה שזה משהו שולי).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם זה בטוח הקודנית...? את זה מתקין יכול לבדוק?

או שאתה אומר שמבחינת עלות תועלת פשוט כדאי לנסות קודם להחליף קודנית כי סיכוי טוב שזאת היא...?

בכל מקרה אין כוונה לתקן את הקודנית אם היא פגומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לאחר ניתוק המצבר וחיבורו מחדש הקודנית אופסה ועדיין התקלה חוזרת אז כנראה,שהמוסך לא טעה באבחון.

כמובן,שמתקין לאביזרי רכב יוכל לגלות אם התקלה מהקודן עצמו ואם כן,יוכל להחליף אותה במקום לחדשה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...