Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני ואמין עד 15K

nhhbhdv
שימו לב! השרשור הזה בן 1104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

התייעצתי כאן חודש שעבר בנוגע לרכב במחצית מהתקציב ובהתייעצות עם מספר מכרים החלטתי שעדיף באמת להשקיע יותר,

אז אני מחפש רכב עד איזור ה15K

אני רואה כרגע 3 אופציות ריאליות:

פנדה ידנית איזור 2012-2014

פונטו גרנדה/איבו ידנית איזור 2012

סוזוקי אלטו ידנית איזור 2012

הדרישות שלי בגדול זה בראש ובראשונה אמינות וחסכוניות. לאחר מכן, אך בחשיבות פחותה מאוד:

בטיחות

מראה (פחות מדבר על הצורה, יותר הכוונה שייראה יחסית מודרני ולא עגלה ישנה לכן מעדיף לא לגעת בפנדה 2008 לדוגמא)

נוחות נהיגה (ישומש בעיקר בעיר אבל עדיין)

אשמח לשמוע דעות והצעות חדשות,

תודה לכולם ושתהיה שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שירדה מהכביש כטוטאל לוס, הייתה לנו כרכב שני בבית סוזוקי אלטו ידנית. מכונית מאד מאד אמינה ומאד חסכונית, עם מזגן מעולה. היא כל כך בסיסית, ששום דבר לא יכול להתקלקל...אבל היא מתוקה וזריזה בעיר ומאד קומפקטית לחנייה וגם מספיק קשוחה להתמודדות עם תחלואי מע"צ העירוניים (בכל זאת, מיועדת במקור להתניידות בהודו) ואתה יודע מה? בטוח ילכלכו עליה כאן רבים ויגידו שהיא לא נוחה, בעיקר לא לנסיעות בין-עירוניות. ואני אומר, אין שום בעיה פה ושם גם לקחת אותה לנסיעות ארוכות יותר. ההיפך, היא הייתה לי נוחה יותר מהספלאש שהחליפ אותה...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציות שלך טובות למחיר, הייתי מוסיף גם רנו קליאו דור 3, תהיה נוחה ובטיחותית מהאלטו ובעצם טובה בכול היבט.

המנוע נחשב לאמין ואחזקה ממוצעת.

לפיאטים יש אופציה מגניבה בשם city, ההגה הופך להיות קל מאוד עד 50 קמ״ש, מעולה לחניות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשובה לך בטיחות, לך על רכב קומפקטי. וכמה שיותר מודרני ואירופאי.

לטעמי ההגנה שרכב אירופאי נותן לנוסעים + מחיר הקנייה הנמוך, שווים את עלות התחזוקה הגבוהה יותר, אם בכלל.

נכון, צריך לדעת במה ממש לא לנגוע, וברכבים האלה יש חשיבות רבה להיסטוריה שלהם, ל איכות הטיפולים, ועדיין, שווה את זה.

אם אתה יכול ידני, חפש שילוב של מנוע ה- DCI של רנו עם גיר ידני (קנגו, דאצ'ות...)

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דיזל נורמלית הוא יקנה בתקציב הזה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין אותך ועדיין רלוונטי אז שכן בבניין מוכר יונדאי גטס . לפי מה שאני יודע הרכב עבר טסט חודש שעבר . אין לי עוד פרטים מלבד תמונות שצילמתי כשעברתי ברחוב . אם תרצה אוכל לשלוח לך ותמשיך מולו . 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...