Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגע וברח עם פגיעה ברכוש, נהגת שברחה. מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מקרה שהיה כך היה:

אני וחברי עומדים בסמוך לרכבו ברחוב ראשי, בבעלותו רכב חדש יחסית משנת 2019, מתקרבת לחניה מלפניו נהגת ברכב חדש גם כן, ותוך כדי הפניה שורטת לו אנושות את הכנף+טמבון+פנס קדמי.

הגברת לוקחת רוורס, מבלי להתנצל אפילו מאשימה את הנהג שמאחוריה שהלחיץ אותה, ולאחר מכן מבטלת את הנזק כאילו מדובר בדבר מינורי לחלוטין.

חבר שלי שאוהב מאוד את הרכוש שלו מבקש ממנה את הפרטים ומצלם את הנזק ברכבו, ראוי לציין שהוא מאוד מתוסכל ועצבני בשלב זה, ולכן לא יכל להתנהל בצלילות. היא הביאה לו את מספר הטלפון שלה ואת שמה, כל זה נעשה תוך כדי שהיא חוסמת ציר ראשי בעיר ועשרות נהגים צופרים לה.

אמרתי להם שצריך לצלם גם את רישיון הרכב ופרטי הביטוח ושתחנה רגע במפרץ הקרוב ונחליף פרטים. 

הנהגת מתקדמת לחניה הקרובה מרחק 5 מטר משם, בזמן שאנחנו מתקרבים לרכב שלה היא שוברת הגה שמאלה ודוהרת אל הלא נודע (שיתברר כנודע כמה דק' לאחר מכן)

מאחר ואנחנו עובדים סמוך לפיצריה, אחד השליחים שרואה את המתרחש מתחיל לנסוע אחריה ומעביר אלינו את הכתובת.

כלומר כרגע יש בידינו כתובת+שם+טלפון.

מגיעים לכתובת, מצלמים את הרכב שלה ואת הנזק המינורי שנגרם (כנראה את השפשוף עשתה באמצעות הג'אנט שלה)

היא לא עונה לטלפון זמן רב, עד שלבסוף עונה.

בשיחה היא אומרת כי יש לו טעות והיא לא יודעת על מה מדובר, ולאחר מכן חוסמת אותו.

כלומר כרגע אנחנו נמצאים במין מצב בעייתי:

א. מלבד מספר עדים (3) לאירוע, אין לו צילום של הרכב שלה ליד רכבו בשעת הנזק.

ב.בהנחה והמספר שנתנה הוא 'טעות', כיצד הוא שייך לאותה גברת עם אותו שם, שבמקרה גרה 2 רחובות ממקום האירוע? מי שטוב בהסתברות יכול בבקשה לשער מה הסבירות שדבר כזה יקרה? תודה.

ג. בהתחשב בנסיבות, היא יכולה לטעון כרגע שהיא לא יודעת מי הוא ועל מה מדובר, ושהיא מעולם לא פגשה אותו, ויותר מזה לתקוף בחזרה ולהגיד שהוא מטריד אותה ומשקר.

מה עושים במצב כזה? האם העובדה כי אנחנו עדים (שמכירים אותו, לכן נחשבים כלא אובייקטיבים) לאירוע מספיקה כדי להוכיח את אשמתה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרכו לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה במטרה לקבל את פרטי הביטוח של הפוגעת. מה שיש לכם ביד ( מספר הרכב ) מספיק .
הפרוצדורה לוקחת כשבועיים.
לאחר מכן תמסרו את כל הפרטים לסוכן הביטוח של החבר - משם זה עובר לטיפול של חברת הביטוח.
הגברת לא תסכים להודות? יהיה משפט, ושם כבר כנראה תצטרכו את העדויות.

אולי באיזור הארוע יש מצלמות וניתן לקבל סרטון של מה שהתרחש.
אפשר כבר עכשיו להודיע לחברת הביטוח על התאונה ולקבל הכוונה איך לפעול האלה.
בשלב הזה הייתי מפסיק לנסות להגיע למגעים ישירים עם הנהגת הפוגעת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבועיים? אני קיבלתי פרטים באופן מיידי תוך כדי שאני יושב בתוך התחנה בחדר של החוקרת.

הולכים לתחנת המשטרה, ממלאים טופס תאונה, עם הפרטים שיש בידיכם, ממתינים לכניסה לחוקר התורן, שישאל שאלו, יקבל תשובות, ולפעמים אפילו ייתן את פרטי בעל הרכב השני במקום.

אחרי זה הם שולחים את זה לבדיקה וסיווג תאונה וכו', אבל זה כבר לא מעניין אותך.

עם הפרטים הללו פונים לחברת הביטוח, ומגישים תביעה, או שמנסחים מכתב דרישה לתשלום, שולחים אותו עם אישור מסירה אליה, עם חלון זמן לתשלום, ומיד אחריו מגישים תביעה קטנה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אותך, את חבר שלך ואת השליח של הפיצה.

אלו 3 עדים שונים. השליח של הפיצה הוא העד הכי חשוב, כי אם אין ביניכם הכרות הוא נחשב אובייקטיבי. שמור את הפרטים שלו.

זה אמור לשכנע כל שופט סביר מי אשם בתאונה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפירוש תלוי האם היו נפגעים או לא , גם אם הנהג הפוגע לא ראה נפגעים ולא בדק/ נשאר, והיה סיכוי סביר לנפגעים לפי סוג או חומרת התאונה - גם נחשב פגע וברח.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת עבירה "אי מסירת פרטים", אבל הענישה בגין העבירה הזאת קלה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה נכונה חלקית, כי ז התלוי בחקיקה. בארץ אכן המונח מוגדר רק כשיש פגיעה בנפש ואז אין עצירה לצורך דיווח ומתן עזרה, פה העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגע וברח קיים גם כשיש נפגע בגוף וגם כשיש פגיעה ברכוש

לכו ותקראו תקנה 145 ותחכימו מה צריך לעשות נהג שפגע ברכב שנגרם לו רק נזק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שמצאנו צילום מהפיצריה, ככה שהיא יכולה להמשיך ולקשקש ולהגיע עם הקשוקים האלו לבית משפט. אמשיך לעדכן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכתוב לה מכתב בדואר רשום ובו הצעת מחיר לתיקון הנזקים.

תציינו כי בידיכם צילומים המוכיחים כי גרמה לנזק.

ותנו לה זמן של 10 ימים לשלם שאם לא כן תגישו תביעה והנזקים עבורה רק יגדלו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הוגשה תביעה לביטוח ושהם ישברו את הראש מןלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...