Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד, סיפור רכישה מלא הגיון - Hyundai accent sport

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שקראו לי בכל שמות הגנאי האפשריים, כמו סופר אפונים, מפצח האגוזים, מכבה דודים ומשבית שמחות, החלטתי להתאפס על עצמי ולהוכיח לציבור הנאור שיש בי הרבה מעבר למחשבון פיננסי...

הפוסט הבא הוא ה-living proof שחלומות נועדו להתגשם ולמרות שזה אולי נשמע קשה, זה לא ממש ככה.

כל חיי אהבתי מכוניות... מהירות, פתוחות, סגורות ואפילו איטלקיות. מכוניות שבדרך כלל נמצאות במגזינים על נייר כרומו משובח או במוסכים סגורים של אספנים עשירים.
אז התחלתי לחסוך שקל לשקל... דולר לדולר. זה אומר לקחת את הצי'קן רייז הכי זול בהוקר סנטר (גם אם רמת ההיגיינה היא D), לא להגדיל בשקל תשעים ארוחות במקדונלד, לא לשדרג לתיירים פלוס באייר מולדובה ולשבת בחושך כמו כל פולני טוב.

בסוף השקל שחסכתי על הבגדים המשומשים שקניתי בליטל אינדיה והשבעים סנט ששמרתי כי שתיתי מים ממטרה של מי קולחין בפארק ולא קניתי בקבוק מים ראויים לשתייה, הצטבר לדי הרבה כסף.

אז זה לא שאני רוצה להשוויץ או להוציא לכם את העיניים, אבל היא פה... אצלי בחניה, הכי יפה בשכונה.
בהתחלה היתה התלבטות לגבי רמת הגימור, המנוע והצבע, אבל זאת האחרונה שהיתה במלאי של הסוכנות המלאזית לרכבים לפני השמדה, אז לקחתי בורדו מטאלי.

אל תתנו לקנאה לאכול אתכם, תפרגנו!   

a5e6cca7699e9aa250b03adf0f7cd6f1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • אהבתי 3
  • מצחיק 12
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איייי. אתה וקאררה.

תתחדש, תהנה והמשך עם חוויות מצולמות.

מי יוכל להחזיר את @edan82

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, sperial כתב:

איייי. אתה וקאררה.

תתחדש, תהנה והמשך עם חוויות מצולמות.

מי יוכל להחזיר את @edan82

פספסת את המצחיק,

היונדאי חונה מצד ימין בחניה מול המרצדס.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. זה המנוע הישן 12V שבולע דלק כמו האמר צבאי או הצורה החדשה 16V, שם שיפרו את זה והיא לא נוגעת בדלק? ממלא 100 רינגיט ונוסע חודש? 

כמו כן אני רואה שזה הדגם המפואר, איך זה הולך אצלכם במלאזיה? 

כזה? 

CCBws9njmc.jpg.8aab61687c4cfab0f8f3dcae80d0ccdf.jpg

או כזה? 

Screenshot_20210130-133059_(1).thumb.png.48148a3d50b495278c4ac1cdaf1f3950.png

• מצחיק 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייס, תתחדש

לפני 3 שעות, Buki כתב:

או כזה? 

Screenshot_20210130-133059_(1).thumb.png.48148a3d50b495278c4ac1cdaf1f3950.png

יש לזה בכלל מנוע וגלגלים? או שאלה אופציות בתוספת תשלום?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, אבל אם לדייק האוטו הורוד בתמונה זה לא יונדאי אקסנט אלא toyota vios.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ריגשתם!
המון שאלות ללא מענה, מסרים ששלחתם במסנגר, אינסטה, וואטסאפ, טינדר וגרינדר.

הכנתי טבלת אקסל עם כל התדלוקים שעשיתי עד עכשיו וללא ספק מחשב הדרך מזייף, למרות שלא תדלקתי ולא נסעתי עם האוטו ויתרה לכך... אין לי כזה אוטו.
בוקי הגשר כרגע בין מלאזיה לסינגפור סגור, אז באמת נתקעתי עם מלא רינגטים שחסכתי למשכנתא ודלק, בינתיים אני ממלא לנבלה אוקטן 56 שזה סולר מהול באפטייר-שייב ברוט. זה גורם למנוע קצת לצלצל, אבל אני לא עונה...אז זה נסבל.

אני לא חושש מעלויות חלפים, המנוע אומנם צנום אך חולק מכלולים משותפים עם טנק לאופרד ככה שחלקים יש בשפע באתרים של NATO וגם בדאע"ש דוט קום דוט עירק יש אפילו משלוח חינם של חלפים ריפרב (שלל) אם מסמנים יהודי או כופר בצ'ק אוט.

אני מתכנן להזמין מערכת תואמת מקור מדוד אלי(אקספרס), למרות שלא ברור לנו מה ה"מקור". אם יש המלצה על משהו שמנגן מאקו בנהיגה או פורן האב, אשמח ללינק. בינתיים פרצתי את הרדיו המקורי שהגיע דרך "דוד קאר" זה רדיו תדיראן AM אבל עם הקושחה של הסיני, אחרי שנתתי לו את הפרטים של חשבון הבנק שלי אפשר עכשיו גם להאזין ל AM בסטראו שזה ואחד שידרוג.

בלי קשר חשבתי לעשות איזה איטום קטן. בעיקר בתא המטען. אם אנשים שחטפתי יתחילו לצרוח ואפשר יהיה לשמוע אותם בחוץ, זה יהיה לא יהיה נעים (לשנינו). יש חומר איטום מצוין שמוכרים אצלנו בשכונות המלאזיות וגם עמיד לריחות של גופה (למי שלא שרד), זה נראה לי הכיוון.

הצמיגים הסינים כבר די ישנים וחשבתי לעלות מידה ואולי אפילו לעבור לזחל... ראיתי בדיל אקסטרים קיט של 4X4 ליונדאי או טיוטה (מתאים לרוב סוגי הרכב), אני מקווה שלא יתקע במכס. אומנם זחל יפגע באיכות הנסיעה אבל לדעתי יושב פצצה על הרכב.

הגיר בדגם הזה לא כל-כך אמין. זה גיר ידני-מאלזי. ז"א שיש מלאזי קטן שמעביר לך את ההילוכים. זה לא ממש אמין כי הם לא תמיד מגיעים לעבודה ולפעמים הם מושכים הילוכים או שההילוך מחליק (כי הם נרדמים על הקלאצ בפקקים), אפשר לשפץ את המלאזי או להחליף בחדש מקורי... נראה! בינתיים אני אנסה למשוך עם מה שיש.

אחרון חביב – טיפול לצבע דיטיילינג. כמו שראיתם הצבע במצב נהדר. הלשלשת של העטלפים פה לא השפיעה בכלל. אני שוקל לעשות איטום לצבע ולחורים עם
RTV אפור, זה קומפאונד נהדר שיש לי נסיון איתו בטילים בליסטים וזה עובד פגז. אם ישאר מרקם תפוז, נעשה שלייף עם סקוטש ונוזל כלים.

מקווה שהכל טוב אצלכם בארץ הקודש

אל תשכחו שהמעז (לא כבשה! תעוזה) מנצח.

• אהבתי 2
  • מצחיק 3
  • מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא כתב קמצן... כתבו סופרי אפונים. זה מעליב!
אני אפילו לא אוהב אפונים

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, סולל הדרך כתב:

אחרון חביב – טיפול לצבע דיטיילינג. כמו שראיתם הצבע במצב נהדר. הלשלשת של העטלפים פה לא השפיעה בכלל. אני שוקל לעשות איטום לצבע ולחורים עם RTV אפור, זה קומפאונד נהדר שיש לי נסיון איתו בטילים בליסטים וזה עובד פגז. אם ישאר מרקם תפוז, נעשה שלייף עם סקוטש ונוזל כלים.

בהחלט ראיתי, הוקסמתי, ואפילו הופתעתי שלא ידעתי על ציפוי לטילים בליסטים שמתאים לרכב. 

תמיד חיפשתי את הציפוי האולטימטיבי לרכב, הנה מצאתי.

ללא ספק רואים שהרכב שמור באהבה. טיפול חיצוני עושה הבדל גדול, בכל רכב - אפילו הישן ביותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לגבי הרדיו - התדיראן 5 לחצנים אכן קשוח. אני לא מבין למה לשנמך אותו עם קושחה סינית רכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...