Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקן לייבוש כלים מעל הכיור

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי למתקן ייבוש יש מגש מים למטה, הבעיה היא שצריך פעם בשבוע-שבועיים לקרצף אותו עם סבון וסקוטצ'

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אצלי יש ועל זה אני מדבר בדיוק. (היה בכל אופן)

מגש נרטב, מעלה צחנה, מטליות ששמים שם צריכות כל הזמן לעבור ייבוש, וכל כמה שבועות לשטוף את המגש. (מעבר לאבנית שמצטברת על המגש)

אגב, המתקן הגדול מתאים לשני כיורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שם מטליות, משתדל 5-10 דקות אחרי השטיפה לשלוף ולרוקן אותו לכיור, בגלל זה חשוב לי שהמגש יהיה נשלף ולא שכל המתקן יישב עליו.

אז זה לוקח 5 שניות בערך לשלוף לרוקן ולהחזיר.

מדי פעם צריך להחליף את כל המתקן (בד"כ כשהוא מתחיל להחליד בכל מיני חיבורים וכאלה), אולי בפעם הבאה אקנה את הגדול

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין מקום למתקן מעל הכיור -  מאחוריו יש חלון שהאדן הפנימי שלו משמש לכל מיני כלים.

מייבש על מתקן פלסטיק פשוט ממקס סטוק ודואג לשפוך את מי הטפטוף לכיור . הבעיה היא שגם השיש נרטב וצריך לתת לו פעם ביום - יומיים להתייבש באופן יסודי כדי שהמים לא ייספגו בשיש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא עדיף פשוט להוריד את המגש הזה ולתת למים לטפטף על השיש? אם מזיזים ומנגבים פעם בשבוע זה מספיק כדי למנוע נזקי מים לעומת המתכת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי לא, כי השיש נוטה לספוג את המים.

מכל מקום, היפה הוא שאחרי כל מיני מתקנים מתוחכמים ורבי קומות הגעתי למסקנה כי מתקן הפלסטיק ב-20 ש"ח מהסטוק הוא המוצלח ביותר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, SlowRide כתב:

לא עדיף פשוט להוריד את המגש הזה ולתת למים לטפטף על השיש? אם מזיזים ומנגבים פעם בשבוע זה מספיק כדי למנוע נזקי מים לעומת המתכת.

מים מצטברים על השיש גורמים לחלודה מהירה בהרבה ברגליים של המתקן

וגם הרבה יותר קשה לנגב כי צריך להזיז את כל המתקן והכלים שעליו.

מגש נשלף (שנמצא בתוך המתקן ולא שהמתקן יושב עליו) לא גורם לחלודה ברגליים של המתקן וריקון או שטיפה יסודית שלו נוח בהרבה כי אתה רק שולף אותו מהמתקן, מנקה ומחזיר.

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיבה להעדיף מתקן פלסטיק. במוצרים אלה יש נטיה לשחמוש בחומרים ובגימורים זולים ולא עמידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אפשר לשים למתקן מתכת גומי על הרגליים וזה פותר את הבעיה, למרות שאצלי זה מחזיק יפה. הבעיה עם מתקני הפלסטיק זה שהם מגודלים כאלה ומכוערים בד"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אוהב לעבוד קשה אה?

גם לקחת מתקן, לעבוד כדי לשים לו גומי על הרגליים, ואז לעבוד כל פעם כדי לנקות את השיש מתחתיו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אני לא צריך לקרצף את המגש עם סקוץ' כל שבוע. הרגלים של זה לא החלידו גם בלי גומי אבל יש אבנית שיורדת בקלות מהשיש אצלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיק לא מצריך טיפול מיוחד. ג'ל ארונומיקה פעם באף פעם.

ואם ממש רוצים אז מחליפים לכבוד פסח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם את הייעוד הראשוני כשחיפשתי את המתקן מעבר לניקוי מים מעל השיש (מרגיז) ומעל המגש

רטיבות כל הזמן, אבנית על המגש, ושיטות של מטליות כבדות שנהפכות לסמרטוטים.

מקום ענק  שהתפנה לי מעל השיש, שלא רק אסתטי למראה (שמתי שם אפילו עציץ קטן אתמול)

עכשיו אפשר לבשל ולאפות מעל השיש, במקום מרווח ונוח לעבודה. (זה היה יעוד הראשוני, בסוף יצא שהמתקן לא רק מרשים אלא גם איכותי)

מסכים שפלסטיק זה אחד הדברים שלא היו נכנסים  אצלי למטבח בשום שלב. (אולי בשנות ה -80)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

אבל אני לא צריך לקרצף את המגש עם סקוץ' כל שבוע. הרגלים של זה לא החלידו גם בלי גומי אבל יש אבנית שיורדת בקלות מהשיש אצלי. 

כן אבל אתה עובד יותר קשה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה פתאום, אני אפילו לא טורח לנקות את השיש שמתחת למתקן כל שבוע 😄

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...