Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימת תוכנה המנהלת עדכונים למחשבי PC?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר הייתה כזו, לא זוכר את שמה.

אני מחפש אחת שתדע לשאול ולא לעדכן אוטומטית, לאחר שסרקה את התוכנות המותקנות ומצאה עדכונים זמינים. 

תודה לעונים\ממליצים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחשב שלך מבוסס על לוח/מעבד או שאר רכיבים של אינטל , יש את הדרייבר אנד סופורט אסיסטנט שלהם, מוצא לי עדכונים ללפטופ אחרי שלנובו הפסיקו מזמן להוציא. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yoav911gt2 כתב:

דרייבר אנד סופורט אסיסטנט

איפה אני מוצא את הדבר הזה? חיפוש בסטארט העלה חרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת pc אז אני מרשה לעצמי להטריל קצת: מדהים כמה לינוקס כל כך יותר טובה באספקט הזה: כל דבר מותקן מריפו (דרך snap או apt, לא משנה), אתה יכול להוסיף איזה ריפו שתרצה למה שהגיע עם המערכת והכל מתעדכן ביחד. כל כך פשוט, כל כך הרבה יותר מוצלח. 

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, pooh-bear כתב:

מדהים כמה לינוקס כל כך יותר טובה

קיצרתי לך :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, yoav911gt2 כתב:

אם המחשב שלך מבוסס על לוח/מעבד או שאר רכיבים של אינטל , יש את הדרייבר אנד סופורט אסיסטנט שלהם, מוצא לי עדכונים ללפטופ אחרי שלנובו הפסיקו מזמן להוציא. 

אני ממליץ לך להיזהר עם זה.

לי זה הוריד עדכון שאחריו הבלוטוט' לא עבד והייתי צריך לשבור את הראש איך להסיר אותו ולהתקין את העדכון הרשמי של דל.

מאז אני מעדכן את החומרה רק דרך האפליקציה של דל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר PC, אתה מתכוון windows.

בגלל שמאז ומתמיד כל מפתח תוכנת צד שלישי היה צריך לדאוג בעצמו לערוצי הפצה, אין package manager מרוכז (או חנות מרוכזת), כמו שיש בלינוקס/מק/אנדרואיד.

יצרן המחשב שם לך support assistant שבודק עדכונים לדרייברים ולאפליקציות שהוא דחף, למייקרוסופט יש windows update שיכול גם להוריד עדכונים למוצרי מייקרוסופט אחרים (לא מאופשר בדיפולט), ובתוכנות צד שלישי קופצת מדי פעם הודעה "קיימת גרסה חדשה, האם לעדכן?".

באירגונים גדולים דוחפים עדכוני מע"ה ואפליקציות למחשבי האירגון באמצעות SCCM ואולי איזשהו agent מפיתוח עצמי.

מייקרוסופט מנסים לעשות מנגנון עדכון אחיד ומסודר עם microsoft store, אבל לא מי יודע מה הולך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להרוג אותו, צריך לשבור הכל ולבנות מערכת הפעלה חדשה מאפס, שלא תהיה לה תאימות לאחור, ואז להרים אקוסיסטם מאפס.

אחרי windows phone, לא נראה לי שמייקרוסופט מתלהבים מהרעיון.

וגם לא נראה שיש נהירת לקוחות מאסיבית לטובת מק ולינוקס (אם כבר, אז יש דעיכה איטית של x86 או מחשבים אישיים בכללי), אז לא סביר שנראה בזמן הקרוב פיתוח בסדר גודל של Windows NT.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2020 בשעה 18:39, Benor כתב:

באופן כללי הייתי נזהר מכל מיני אפליקציות שמוחקות דברים מהרג'יסטרי ומתיימרות לתקן/להאיץ את המחשב.

וזו עצה מצויינת, באופן כללי. אם כי היה לי ניסיון מעולה בעבר עם 2 תוכנות כאלו- REGCLEANER ו-CCLEANER (ב CCLEANER אני משתמש גם היום). לגבי האצה, אני לא משתמש בפונקציות האלו כלל, אבל לניקוי כללי אחת לכמה זמן, זה לא רע בכלל. בעבר הסיקלינר הייתה יותר טובה, ועשתה יותר. אבל הם השתכללו, ושמו חלק מהפונקציות שלה בגרסה בתשלום (פורמט מנוי שנתי). לא רואה צורך במנוי הזה...

הרג'קלינר זו תוכנה ישנה מאד, ואני בספק אם מתאימה לחלונות של היום- וגם לא רואה צורך לאתר את התוכנה ולהתקין אותה כשהסיקלינר עושה עבודה סבירה. 

בתאריך 26.9.2020 בשעה 19:58, guya72 כתב:

בתוכנת   IOBIT DRIVER BOOSTER

תודה רבה על ההמלצה!

הורדתי, ניסיתי, לא הגעתי לתוצאה הרצוייה לצערי. כן מצאתי בדיעבד איפה אני בודק עדכונים לתוכנות הספציפיות שעושות לי צרות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...