Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד אוטו במערכת הפעלה אנדרואיד 10.0

mottis
שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב אחליף את הטלפון הנייד לטלפון עם מערכת הפעלה Android 10.0.

ב-4 השנים האחרונות ה- Galaxy S7 Edge שירת אותי נאמנה, אך מסיבה שאיננה מובנת לי Android Auto איננה פעילה באופן רשמי בארץ ולכן הייתי צריך להוריד את האפליקציה באמצעות APK כך שהיא לא מתעדכנת באופן אוטומטי כאשר יש עדכוני גרסה.
באופן שאינו מובן לי (ובניגוד לרכבים אחרים עם קישוריות Android Auto בהם נהגתי) האוקטביה שלי דאגה להתריע לי על הופעת גרסה חדשה באמצעות אי יכולת לשקף את הטלפון... (כרגע אני עם הגרסה מ- 2/8/2020).
קראתי שהחל מגרסת 10.0, Android Auto מוטמע במערכת ההפעלה של Android ואין צורך להוריד אותה.
האם גם בישראל, Android auto מוטמעת במערכת ההפעלה? או עדיין צריך להוריד אותה עם APK?

תודה מראש לכל המסייעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היא מותקנת ופעילה על מכשר סמסונג עם אנדרואיד 10. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, mottis כתב:

האם גם בישראל, Android auto מוטמעת במערכת ההפעלה?

כן.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פבל ו- @sperial, תודה.

זה יהיה ממש נחמד סופסוף להנות משיקוף הטלפון בלי קומבינות...

מהתנסות קצרה במכשיר בחנות לא מאתי את ה- Android Auto, קראתי באיזה פורום שהוא כלול בתפרית הקישוריות או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מופיע בתפריט האפליקציות. אפשר לראות אם הוא קיים או לא דרך הגדרות->אפליקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסמסונג נכנסים למגירת האפליקציות, שבראשה יש תיבת חיפוש - ושם מחפשים. אומפשוט מחברים למערכת ברכב בכבל או מצמדים ב-BT והכל מסתדר. מן הסתן אצל יצרנים אחרים יש מנגנון דומה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

בסמסונג נכנסים למגירת האפליקציות, שבראשה יש תיבת חיפוש - ושם מחפשים. אומפשוט מחברים למערכת ברכב בכבל או מצמדים ב-BT והכל מסתדר. מן הסתן אצל יצרנים אחרים יש מנגנון דומה.

אני מתכוון לרכוש סמסונג... תודה רבה

לפני 29 דקות, פבל כתב:

הוא לא מופיע בתפריט האפליקציות. אפשר לראות אם הוא קיים או לא דרך הגדרות->אפליקציות.

כנראה שבגלל שבחנות לא מוגדר חשבון לטלפון לא הצלחתי למצוא את ה- Android auto.
שוב,תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

בסמסונג נכנסים למגירת האפליקציות, שבראשה יש תיבת חיפוש - ושם מחפשים.

הוא לא קיים שם. זה חיפוש של אפליקציות בלבד, ו-AA הפך יותר לפיצ'ר של מערכת ההפעלה. 

מצ"ב צילום מסך (סמסונג גלקסי S10+, על אנדרואיד 10):

uAejnKlfu9hJR9dEujUF95xNlcNAV-CT67cThwVwmmhUzJv96AtTgocvTAKkHPZxBguqdDyWnz6k9gBJaFboToJaV1m2tQLKosVuMM_mo3PcsjUa_UQeCNJl2IbcuTvaKja8nqZkzTcnxGYT_tAzFJ4Uh0Ijvlk0kmSUV7Ed6gZat2QiAHuLFi-t-Gr0hVyMmI4Yv_T-L9Gv6MCIsianhT_l8ahh0PYtIxWf-gqlyQwJfnrW71JYlfIwdp_80HxqlPooUQswvuO_b3MY3Q5O_Rz6uNKDksvAvrW94TXeoZnqWyd8XAaqTdz10pNKJJ70GssfUn35GYfz4mxcjKGBQ00V0Yu0OGeh-e6aWMRwM_rwoviFdFLx8V2hauM3MmZRanbu9zVhVNIT1e9Ug9btVSXVzB0AJoINg-PkF4oR3Lqn_FTrGJy3_7nntb41LglO1WXA6D1Uzfa_PTYnjLbAOumb7Tkqm8SOwq5_rFD18RhwV2Rav5wJtY7jOt4KJ6e1F4jvPAMv4CGUyn1uDhbqd_hN2xJrkil6bLwYfKMI1KL8Qa-e_szhTfoiaqRJVGNj7VDuv0onxbbeOcdMa7V5XdjvECIUhpkcJdzxydRGpDBpQC8uOk771UsX2j7oy0bc-KBb1az30fPsBdB_rt3Us8WvE_D5aJNRmb_BynQCSdqOvGrF8GjhfUjAaMWWaA=w1439-h640-no?authuser=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדרואיד 10 AA עובד בדיוק כמו קארפליי באייפון כלומר זו תכונה מובנית במערכת ההפעלה

ולא אפליקציה נפרדת.

גוגל סוף סוף מבינים ש AA היא לא נישה זניחה, ועכשיו הם צריכים לישר קו גם עם היציבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מצליח להבין מדוע AA איננה רשמית בארץ?

למעט חיפוש אנשי קשר ופקודות קוליות שזמינים רק באנגלית לא מבין מה מעקב אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פבל כתב:

מופיע, מופיע... ועובד.

לפני 4 שעות, DubelBoom כתב:

בדיוק זה.

מדובר בפיצ'ר מרכזי מאד.

ובכללי גוגל לא אוהבים להשיק דברים בכל העולם, הם נוטים להתמקד במספר מצומצם של מדינות ושפות.

הבעיה העיקרית היא שגוגל אסיסטנט כופה את עצמו על Waze, ולא מצאתי לזה פתרון. כמובן שאז הסיוע הקולי לא עובד בעברית, וזה מעצבן.

נ.ב. זה נפתור רק אם החלפתי את הממשק של וויז לעברית, שזה meatzben.

נו, שויין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, falou כתב:

מופיע, מופיע... ועובד.

אצלי לא מופיע. אולי זה משהו של סמסונג שהם מסתירים אותו. 🤷‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי משום מה ה-GPS של ה-Waze מסרב לעבוד. ב-google maps  עובד סבבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, falou כתב:

מופיע, מופיע... ועובד.

לפני כשעה, פבל כתב:

אצלי לא מופיע. אולי זה משהו של סמסונג שהם מסתירים אותו. 🤷‍♂️

כמו שאמרו כאן, באנדרואיד 10 ה-AA הוא חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה. כדי "לראות אותו" כמו בגרסאות אנדרואיד ישנות יותר, צריך להתקין אפליקציה של גוגל שנקראת Android Auto for phone screens. אבל מכיוון שזה עובד כ"כ טוב ושקוף, בניגוד לעבר, באמת שאין צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...