Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש נורא לאחר החלפת כנף קדמית במאזדה 3 דור שני

avuhg1
שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים הייתי מאוד עמוס בתקופה האחרונה ולא היה לי זמן לעדכן לכן מעדכן רק עכשיו:

אחרי כמה פעמים שהייתי אצל הפחח והוא לא הצליח לפתור את עניין הרעש, הפחח הזמין כנף חדשה ובוצע החלפה.

לאחר מכן העניין נפתר לצמיתות

כנראה הכנף שהרכיבו בהתחלה הייתה פגומה וגרמה לרעש. 

תודה לכולם על העזרה חג שמח ושנה טובה:)

עריכה אחרונה על ידי avuhg1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנף החדשה גם חליפית.

כנראה היה איזה פגם בפח עצמו בטוח מה שלא היה קורה בכנף מקורית.

אני מאוד לא אוהב להתקין חלקים לא מקוריים, אבל לא הייתה בררה במקרה הזה בגלל שהחברת ביטוח לא הייתה מאשרת חלקים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא נראה שאת הכנף הראשונה הוא לא חיבר טוב מחוסר ידע, הרס את החיבורים שגרמו לרעשים

לכן הכנף לא ישבה נכון. הם העדיפו להרכיב חדשה, לאחר שתיקנו את הטעות של הראשונה. (כל בעל מקצוע, פעם היה מתחיל)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי על זה, רק אחרי התיקון שמתי לב שהוא חובבני.

בכלל גם עושה רושם שהוא עובד מהר רק כדי לקבל את הכסף ולעבור לרכב הבא ולא מעניין אותו איכות העבודה.

זה משהו שמשגע אותי בבעלי מקצוע, לצערי קלטתי את זה אחרי זה ופה הבנתי שטעיתי שהלכתי אליו.

הסיבה היא רק בגלל שהוא קרוב אלי לבית וזה היה לי נוח בזמנו בגלל לחץ של זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למצוא בעלי מקצוע מקצוענים שמתייחסים לעבודה שלהם באהבה, ולא רק בתור הכנסה. 

לי לקח שנים למצוא צבעי טוב ויסודי, כי אני על כל פגיעה מגיע לצביעה. שיש לי אחד טוב,  אני שומר לו אמונים

ולא מנצל את החברות ארוכת השנים, ומשלם על דבר אפילו הכי פעוט. (מעט צבע לתיקונים לבד, בורג חסר בטמבון -הכל בתשלום)

שמח שזה הסתדר בסוף. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוז המוסכניקים שאיכפת להם מהמקצוע שלהם ויש בהם יושרה מקצועית קרוב מאד ל0 בעיני.
בתור אחד שמאס במוסכים, כי גם המומלצים שבהם סוגרים ברגים לפי הרגש ולא עם ידית מומנט - עברתי לטפל באוטו שלי בעצמי.
אם זה משגע אותך - אתה יכול להתחיל ללמוד לטפל ברכב לבד - להחליף כנף קדמית זו פעולה די פשוטה, כמה ברגים, כמה קליפסים, להעביר איתות וזהו. 
לצורך העניין - החלפתי בדיוק היום פילטר אוויר (ברוב הרכבים זו פעולה פשוטה - שלוקחת פחות מ5 דקות), במוסך - יקחו ממך 100 ש"ח על מסנן אוויר תחליפי טורקי ועבודה, וזה במוסכים הזולים (במוסכי יבואן תשלם פי 4), אני קניתי מחו"ל מסנן איכותי של FEBI והחלפתי לבד, עלה לי 45 ש"ח+לקפוץ לדואר לאסוף את החבילה.
בנוסף בהמשך השבוע אני הולך להחליף תושבת מנוע, פלאגים ואטם מכסה שסתומים. מעריך את הסיפור הזה בשעתיים עבודה בערך - חסכון ביחס למוסך - לפחות 600 ש"ח (כל החלקים עלו לי 275).
את עלות כלי העבודה והציוד מחזירים תוך שנה -שנתיים :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...