Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב לזוג עד 35,000 שקלים

VromVrom
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן 

אז ככה, אנחנו זוג ושנינו נהגים חדשים 

רוב הנסיעות יהיו עירוניות ופעם ב.. בין עירוניות.

מעריך שבשנה נעשה 10000KM+.

התקציב הוא עד 35,000 שקלים

מה שחשוב שהרכב ירגיש זריז וקצת ספורטיבי(יהיה נחמד אבל לא חובה) 

פנים הרכב צריך להיות איכותי ועדיפות לשליטה מההגה

עדיפות להצ'באקים 

זהו זה הכל , אשמח לרעיונות והצעות 

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שאתם בכיוון של רכב אוטומט. לא ציינת בדיוק.

יונדאי i35 מראה ספורטיבי, פנים הרכב מאוד מפנק. יש גם בגימור premium.

אפשר לבדוק גם מזדה 2  1.5L שתהיה זריזה ואמינה מאוד. ויש הרבה אקזמפלרים למכירה אז אפשר לבחור אחת שתתאים יש אותה ברמות גימור שונות צריך לבדוק. פנים הרכב קצת מיושן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i35 מראה ספורטיבי?
כנראה שמראה זה באמת עניין סובייקטיבי...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אולי יונדאי i30 מנוע 2.0 (דור ראשון). מדובר בגרסה החזקה ביותר, אינני יודע אם היא זריזה או לא אבל כנראה שנסיעת מבחן תאשש או תפריך זאת. מלבד זאת, מדובר ברכב האצ'בק הכולל שליטה מההגה למערכות סטנדרטיות לזמנו.

עריכה אחרונה על ידי Cycleman
8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דילמה קשה כי הלב רוצה גולף (אפילו לא GTI) והיא יחסית חסכונית בדלק בגלל הטורבו והגיר אך מצד שני יש את עיניין התקלות שאני לוקח אותו בחשבון. 
אבל באמת לא באלי להתחיל לשחק פה ברולטה רוסית ולבדוק אם היא המוח גיר/קלאצים שלה סבבה, חושב על אחרי קנייה להחליף לה קלאצ'ים במידת הצורך וגם לשפץ/להחליף מוח גיר,הפעולה הזאת לדעתכם תוריד את הסיכויים לתקלות האלו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלב אומר גולף והכיס מוכן להפתעות? תקנה גולף.
אם רוב הנסיעות בעיר, כנראה שאת המצמדים תצטרך להחליף. אבל לא צריך לעשות זאת כל עוד הם תקינים.
ואפשר לקנות איזו סיוויק האצ'בק 2011-2012 עם פחות חששות אבל גם פחות ריגושים .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם בשנה, במקרה הגרוע פעם ב 3 שנים (בקצב הנסיעות שלכם).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן ללכת על זה. 

השאלה הבאה היא: אני רוצה את הגרסה של ה1.4 122 כ"ס האם בין כל הגרסאות היא הגרסה הכי אמינה ?

יש את ה1.6 אטמוספרי 105 כ"ס. 

יש גם את 1.2טורבו 105 כ"ס (אם אני לא טועה), על ה 1.4 160 כ"ס בכלל לא חושב כי שמעתי שהם לא אמינים במיוחד. 

והאם יש עוד תקלות/בעיות נפוצות על גולף דור שישי שאתה יודע?(מכוון לקנות שנת 2011-2010) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.6 אטמוספרי - עדיף לקנות סיוויק.
1.4 עם 122 כ"ס בסדר, גם 1.2.
160כ"ס טווין צ'ארג'ר מנוע בעייתי.
אז בין 1.2 ל 1.4 תחפש מה שבמצב יותר סביר ( אולי אחרי החלפת מצמדים לאחרונה ).
היו גם לא מעט מקרים בהם הזדקקו לשפץ מנועים עם צריכת שמן מוגברת ( החלפת רינגים ).
בקיצור, יש סיכונים, במיוחד בתקציב שלך. שלא ידחפו לך רכב שרוצים להתפטר ממנו בגלל תקלות יקרות.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תתייעץ עם המוסך ( גם לגבי מה לקנות )- אני מניח שהם יצטרכו לטפל ברכב גם אחרי הרכישה
ותבדוק מחירי הביטוח לנהגים חדשים. יש לי חשש שגם כאן זול זה לא יהיה לגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...