Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I30 ,סיד תקציב 40k

Orili900
שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים. 

רציתי להתייעץ לפני קניית i30 cw או קיה סיד.

תקציב 40k אני מעוניין בשנתון 2013-2015

לא הצלחתי להבין מה ההבדל ביניהם אם יש.

אשמח לעזרה בזה..

ובכללי האם יש שנתון  יותר מוצלח הדגמים האלו?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשתיהן אותו מנוע GDI בהספק של 135 כ"ס, אותה שלדה והן חולקות אותם מכלולים, יש הבדל אחד משמעותי שהקיה קיבלה גיר רובוטי כפול מצמדים לעומת פלנטרי טיפטרוניק שיש ליונדאי עד סוף 2015 תחילת 2016 ואז גם היא שודכה לגיר רובוטי.

אין מה להיבהל מהרובוטי הזה, הוא לא נוטה להתקלקל כמו של הפוקוס או של הואגיות אבל כן יש לו 2 קלאצ'ים יקרים להחלפה.

מצד שני הוא תורם לחסכון בדלק של הקיה לעומת היונדאי הצמאה שגם מרגישה זריזה יותר.

שתי המכוניות ממוצעות בקטגוריה שלהן כשאף אחת מהן לא מצטיינת בשום קטגוריה מלבד אמינות. יש מרווחות יותר, יש זריזות ומהירות יותר, יש שקטות יותר ובטח שיש חסכוניות יותר אבל כחבילה של VGM זאת אחלה קנייה.

שים לב שיש הרבה יחידות עם עבר ליסינג או השכרה והמחיר אמור להיות בהתאם ובכל מקרה קח לבדיקה מטעמך.

אני אישית עברתי שתי I30CW, אחת שהייתה לי מהעבודה ואחת שרכשתי פרטי עם היסטוריה של ליסינג, שתיהן עברו מעל 150 אלף קילומטר עם אפס תקלות, דלק טיפולים צמיגים וסע לשלום, כך שלפחות מהניסיון שלי תג האמינות בהחלט הצדיק את עצמו (אהה כן החלפתי מולטימדיה בזאת שהייתה פרטית בגלל שהתקלקל המסך מגע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...