Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטענת הסלולרי ברכב

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.6.2020 בשעה 12:31, Shaike.Zam כתב:

חייב לשאול, אטראז זה לא ספייסטאר עם טוכעס? למה חלק ממליצים על ספייסטאר ואומרים להתרחק מהאטראז?

לפני 8 שעות, sperial כתב:

קודם כל - אני רוצה להסיר את הספק:20200801_151718.thumb.jpg.99c892b22408b47a888aa9ed78af5875.jpg

מעבר לכך, לגבי המחיר, התיחסתי למטען קיר וציינתי שיבוא מחו"ל אינו חוסך יותר מ-10-20% במקרה הטוב, כלומר עשרות שקלים בודדים, לא משהו שמצדיק את ההתעסקות. עם דני המשלוח כיום יתכן שלא רק שתמתין זמן רב אלא גם תשלם יותר מאשר בארץ.

מפתיע. 

אני התייחסתי למטעני רכב,לא קיר.

קיר זה סיפור אחר ועוד יותר מסוכן להשתמש במוצר ללא תקן בשקעי 220 בבית.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, eladts כתב:

עוד נקודה שרצוי לציין היא שטעינה מהירה לא מוסיפה בריאות לסוללה. בגדול, כלל האצבע הוא שאם ניתן לטעון את הסוללה במלואה תוך פחות משעה זו טעינה מהירה "מדי". הסיבה לכך היא שטעינה מהירה גורמת להתחממות הסוללה. במכוניות חשמליות יש בד"כ מערכת קירור מיים לסוללה כדי לאפשר טעינה מהירה. כשאין מערכת כזו, כמו במכוניות של רנו/ניסאן, התוצאות עגומות. בטלפונים אין שום מערכת קירור לסוללה, אז טעינה מהירה מדי בהחלט עלולה להזיק להם. אני לא חושב שיש צורך מעשי במטען של יותר מ-10W לטעינה יומיומית.

אצלי יש

לפני 16 שעות, shellcase כתב:

גם לOneplus יש פרוטוקול טעינה משלהם.

מה שמשאיר אותנו בעיקר עם סמסונג ושאר הזבל שבשוק (אם כי בעיני סמסונג זה גם זבל).
אם קנית טלפון לשנתיים-שלוש (שזה מה שמכשיר סביר מחזיק) תקנה את המטען שעובד איתו וזהו, או שתסתפק ב2אמפר, שזה מספיק רוב הזמן.

OP והאחיות שלה Vivo, Realme אכן עם פרוטוקול משלהן.

אבל הן מהוות אחוז מזערי מאוד משוק האנדרואיד.

כנ"ל פיקסל.

בגדול להערכתי לפחות 70%-80% משוק האנדרואיד תומך QC ולא פתרונות אחרים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקראתי את השירשור הזה בכלל לא שמתי לב שפרוטוקול הטעינה המהירה של הפיקסל שלי שונה מQC. 

אני תמיד מטעין אותו בלילה עם המטען המקורי, הוא כותב Quick Charge.

ובמשך היום או ברכב כמעט אף  פעם לא מוסיף טעינה עם המטענים בתיק או ברכב לכן לא שמתי לב.

כל יום לומדים משהו חדש

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי להשאיר טלפון מחובר למטען כל הלילה, זה גורם לסוללה להיות טעונה לחלוטין לאורך זמן וזה לא מוסיף לה בריאות. גם רצוי להמנע מלהגיע למצב של פריקה מלאה או קרוב לכך.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...