Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים חדשים

Creedex
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Creedex כתב:

לא היה רע פחות אהבתי פשוט

לפי הידיות בצבע הרכב מדובר בגרסת ה- STYLE שמגיעה עם חישוקים יפים מאוד. 

בחרת בצמיגים בחתך נמוך שפוגעים בנוחות הנסיעה ורגישים יותר בשפשוף מדרכות וכדו' - הזהר בעת חניה ליד מדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 49 דקות, Creedex כתב:

הבנתי אותך , ואיך הגעת לזה שהגאנטים סיניים?

היה כאן בפורום לפני כמה שנים בחור עם שירוקו שגם הלך והחליף וג'אנטים צמיגים באותו המקום ברמלה.

הם הביאו לו ג'אנטים סיניים מזויפים + צמיגים סיניים הכי גרועים שיש. כמובן שאמרו לו שזה הכל מקורי והכי טוב שיש, למרות שהם דחפו לו זבל זול ומסוכן.  

לא בכוונה לשפוט/לפגוע/להעליב חס וחלילה, אבל אם על הרכב מותקנים צמיגיים סיניים באיכות ירודה אז אני משער שגם הג'אנטים הם  סיניים שנקנו ללא מחקר מקדים.

ביקור בטיפטופ רמלה עם תקציב של 4,000 ש"ח לא יניב ג'אנטים וצמיגים מקוריים ואיכותיים, אלא בול ההפך.

עריכה אחרונה על ידי Yuvalino

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקולת שמדביקים בתהליך איזון הצמיג. 

לפני 22 דקות, Yuvalino כתב:

היה כאן בפורום לפני כמה שנים בחור עם שירוקו שגם הלך והחליף וג'אנטים צמיגים באותו המקום ברמלה.

הם הביאו לו ג'אנטים סיניים מזויפים + צמיגים סיניים הכי גרועים שיש. כמובן שאמרו לו שזה הכל מקורי והכי טוב שיש, למרות שהם דחפו לו זבל זול ומסוכן.

התכוונת לזה?

עריכה אחרונה על ידי ArikB
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Creedex כתב:

הבנתי אותך , ואיך הגעת לזה שהגאנטים סיניים?

אם ארבעה ג'אנטים וצמיגים עלו ביחד 4000 ש"ח זה בוודאות סיני.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו בכל מקרה יש לי 4 שנים אחריות על הצמיגים והגאנטים, אני אלך השבוע אחליף רק את הצמיגים למשהו יותר איכותי שמה אצלהם ואשלם רק את ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה קטנה בנוגע לג'אנטים.

לא לקנות חדשים.

תחפש סט שאתה אוהב ובא סטוק על רכב אחר (כמובן לוודאות מידות וכו') 

ותעבור בכמה פירוקיות אולי יש סט במצב סביר.

לגבי הסט הסיני,

הימור לכל דבר ועניין, הכרתי חברים (באיזור חיפה) שג'אנט פשוט נשבר (לא התעקם אלא נשבר{!!}) באחד הבורות הפרושים ברחבי העיר 

והכרתי גם כאלו שהוא מאושרים עד הגג מהמחיר וכו'

בכל מקרה,

אם הדבר היחיד שמעניין אותך הוא המראה תישאר עם הסט עד תחילת החורף ואז תחליף לצמיג נורמאלי.

לעניות דעתי 4 אלף עם סט סינים עם צמיגים זה המון..

להשוואה

סט של אאודי 3 (לא זוכר אם A או S) משומשים במצב חדש עם מישלנים בני שנה אפשר למצוא בכ1000 ש"ח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר  אני למדתי לקחתי לתשומת ליבי ומה לעשות, ואני מעדיף להחליף עכשיו את הצמיגים כל עוד הם דנדשים אני יחליף וישלם רק את ההפרש אם בכלל, ועליהם יהיה לי 4 שנים אחריות הבנת?

ולא אשלם על עוד סט צמיגים חדשים אלא רק הפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מי אתה ומה אתה מחפש..
מראה

יש חיקויים שנראים מעולה

ויש כאלה שפחות.

עמידות..

תלוי בתוואי הנסיעה.

אם יש לך אופציה אני הייתי מחזיר את הג'אנטים, סופג נגיד אלפייה +- ומחזיר את הסט המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...