Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי אוויס אקספרס

bennyye1
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני הולך על עסקה של 24 חודשים במסגרת האוויס אקספרס על רכב 2019.

הציעו לי להוסיף 130 שח לחודש, כלומר 3100 שח לכל התקופה, עבור ביטול השתתפות עצמית וביטול החזרת הרכב לקדמותו, כלומר לא יתחשבנו על שריטות, פגיעות וכו..

במקרה ואני לא לוקח את התוספת, יש השתתפות עצמית של 2000 שח במקרה של נזק באשמתי.

רציתי לדעת מהניסיון שלכם כאן, 

א.כמה באמת הם מדקדקים בסוף התקופה ומחפשים כל פיפס קטן ברכב.

ב. במידה ויהיו נזקים קלים, מה הסכום ההגיוני שיוכלו לחייב אותי? בגדול הם לא נוקבים במחיר מקסימלי..

ג. האם להערכתכם כדאי להוסיף את החבילה הזאת? או  שזה סתם סעיף לייקר עוד העסקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 שקל השתתפות עצמית זה המון.

לעומת זאת התוספת היא לא נמוכה.

מה ההשתתפות העצמית הרגילה ללא התוספת?

מה המצב של הרכב שלך היום? כמה נזקים צבר בזמן שהוא אצלך?

קח בחשבון שכל מעיכה הם מחייבים בהשתתפות עצמית בהחזרה אלא אם זה אירוע שדיווחת עליו וציינת שבאותו אירוע יש נזק לכמה אזורים.

אתה מכיר את עצמך והנהיגה שלך. רק אתה יכול לענות על השאלות האלו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל היום בכמה עסקאות ליסינג, קיבלנו החלטה ארגונית שאין אצלנו עסקה ללא הסעיפים האלה. 

שים לב שההשתתפות העצמית היא לא השבה לקדמות. 

השתתפות עצמית זה למקרה של תאונה. 

השבה לקדמות זה בסוף תקופה, ואתה עלול לקבל חיובים של אלפי שקלים, מגובים בהערכת שמאי מטעמם, וההשתתפות העצמית לא רלוונטית. 

תתמקח על המחיר של ההוספה, ותיקח אותה. 

אגב. איזה רכב לקחת? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מה להתמקח איתם על המחיר בכלל? אני לוקח רכב אחד לא צי מכוניות..

ברור לי שההשתתפות עצמית היא בלי קשר לחיובים שעלולים להיות בסוף..

וזה לא קשור לנהיגה שלי, אפשר לקבל מכות בחניה כשהרכב עומד, אפשר לעשות גם טעויות גם בנהיגה מאוד זהירה..

זה פשוט עניין של עד כמה הם מחמירים, רציתי לשעת אולי מניסיון של אנשים כאן שעשו עסקאות כאלה..

הרכב שאני לוקח זה יונדאי איוניק. עדיין לא ראיתי את הרכב, אבל ממה שאני מבין הם בכל מקרה עושים לו "השבחה" ככה שיגיע חלק ללא שריטות, דפיקות או קילופים.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל מה שהוא לא בלאי סביר ( שפשופים בפגושים וסימני פתיחת דלתות זה בלאי סביר) הם מחייבים. כל מה שהוא מעיכה/שריטה עמוקה/חוסרים בדרך כלל מחויב.
לגבי העלות זה לפי מה שרשום בהסכם. תסתכל על הרכב הנוכחי שלך. כמה נזקים מהסוג שציינתי אספת במשך שנה-שנתיים?( גם אם הם לא באשמתך)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

מניין לך שזה רק על מה שהוא לא בלאי סביר? ושלא יחייבו אותי אפילו על זה?

יש כאן מישהו שעבר עסקאות איתם ויודע להגיד מניסיון אישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שוכרים רכבים מאויס לתקופות ארוכות (משנה ועד 5 שנים) מעל עשור.

א. הם לא מדקדקים. שריטות, קילופים בפגושים, מכות קטנות, לא תשמע מהם מילה על זה, זה נורמלי מבחינתם שיהיו. כמובן שדברים רציניים הם כן יחייבו אבל הם ממש לא מחפשים לחייב על שטויות.

ב. אני לא יודע, מעולם לא חייבו אותנו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 8.6.2020 בשעה 20:27, Adani כתב:

אנחנו שוכרים רכבים מאויס לתקופות ארוכות (משנה ועד 5 שנים) מעל עשור.

א. הם לא מדקדקים. שריטות, קילופים בפגושים, מכות קטנות, לא תשמע מהם מילה על זה, זה נורמלי מבחינתם שיהיו. כמובן שדברים רציניים הם כן יחייבו אבל הם ממש לא מחפשים לחייב על שטויות.

ב. אני לא יודע, מעולם לא חייבו אותנו.

למרות שהשירות שלהם מתחת לכל ביקורת , לפחות בנושא של שריטות וכאלה ,הם באמת בסדר . לא "מחפשים" אותך על דברים קטנים.

וכנראה יש קשר בין שני הדברים , הם מתייחסים לשריטות ומכות קטנות בגמר החוזה בדיוק כמו שהם מתייחסים לתקלות/טיפול שגרתי של הרכב לאורך כל התקופה הרכב נמצא אצל הלקוח .

זלזול וחוסר אחריות . 

וזה ה"פלוס" היחידי בעיניי רוב הלקוחות של ליסינג תפעולי. 

בכל אופן , העיקר הבריאות😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...