Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מרים חלונות

דורון עזרא
שימו לב! השרשור הזה בן 367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני להתקין מרים שמשות אוניברסלי בסוזוקי sx4 שנת 2008רציתי לדעת אם אפשר לקחת את הטריגר מהחוט של הנעילה מרכזית בדלת, בדקתי עם נורת ביקורת ויש פולס של פלוס בנעילה, האם אפשר להתחבר אם החוט הזה לחוט של הפוזיטיב טריגר במרים שמשות? ואם אי אפשר אז איזה חוט אני צריך לחבר, לרכב יש שלט מקורי של סוזוקי עם נעילה ופתיחה במפתח. תודה למי שיכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דורון עזרא כתב:

תודה רבה, עזרת לי מאוד.

הוא לא עזר לך אלא הטעה אותך.

כי במצב זה כאשר תנעל את הדלתות בזמן נסיעה החלונות יסגרו.

אם קיים שלט מקורי אז צריך מרים שמשות חכם המתקינים קוראים לו סמארט ויש לו קריאה מהחוט של הוינקרים ע"י פעולת לימוד המרים שמשות יודע לזהות את מצב נעילת הרכב יחד עם פיקוד נעילת דלת. והתקנה מסוג זה אינה כל כך פשוטה ומתאימה למתקינים מתקדמים.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ba323f כתב:

הוא לא עזר לך אלא הטעה אותך.

כי במצב זה כאשר תנעל את הדלתות בזמן נסיעה החלונות יסגרו.

אם קיים שלט מקורי אז צריך מרים שמשות חכם המתקינים קוראים לו סמארט ויש לו קריאה מהחוט של הוינקרים ע"י פעולת לימוד המרים שמשות יודע לזהות את מצב נעילת הרכב יחד עם פיקוד נעילת דלת. והתקנה מסוג זה אינה כל כך פשוטה ומתאימה למתקינים מתקדמים.

אם מה שאתה אומר נכון אז למה צריך לחבר למרים פלוס אחרי סוויץ, לפי ההגיון כשהמרים מקבל פלוס אחרי סוויץ הוא לא אמור לעבוד ואז בנסיעה אם אני נועל את הרכב החלונות לא אמורים לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, דורון עזרא כתב:

אם מה שאתה אומר נכון אז למה צריך לחבר למרים פלוס אחרי סוויץ, לפי ההגיון כשהמרים מקבל פלוס אחרי סוויץ הוא לא אמור לעבוד ואז בנסיעה אם אני נועל את הרכב החלונות לא אמורים לעלות.

תלוי איזה מרים שמשות יש לך.

אם תעלה את השרטוט נוכל לעזור יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך הוא צדק ואני טעיתי כי לא נתקלתי במרים שמשות כזה פרמיטיבי אך די יעיל.

החסרון שלו שאם נניח אתה יושב ברכב ונועל את הדלתות אז השמשות יסגרו.

תחשוב למשל על מקרה שבו השארת את הרכב פתוח עם חלון פתוח וילד נכנס ונעל שלא נדבר על מקרה של פציעה או חנק.

אמנם זהו מקרה קיצון אך יכול לקרות וקרה וזו הסיבה שלא מתקינים יותר מרימי שמשות כמו שבעבר זה היה נפוץ יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרימי שמשות המודרניים יש חיישני זרם שמפסיקים את ההרמה במידה ויש התנגדות להרמת המנוע והזרם עבודה עולה. 

לגבי החוט טריגר, תמצא אותו באמצעות נורת ביקורת של חשמלי רכב. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...