Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוני בגוון צבע מטאלי אחרי צביעה מקומית בר תיקון או רק צביעה מחדש?

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי תיקון צבע ופחחות מקומית בדלת הרכב (בחלק התחתון רק) הצבע הוא לבן מטאלי

מרחוק זה נראה אחלה אבל אם מתקרבים ושמים פלאש רואים שבתיקון אין את הנצנצים שאמורים להיות בצבע מטאלי, לטענתו של הפחח הצבע שאיתו נצבע הוא לפי קוד הרכב והוא מטאלי

ומה שגרם לזה זה טינר שבו הוא ניגב כדי לנקות את הצבע.

בשורה תחתונה הוא אמר שאגיע אליו לבצע שלייף סבון ופוליש ווקס כדי לתקן את הבעיה, נשמע אמין?  או שבוודאות זה התאמת צבע לא נכונה או עבודה לקויה

אני באמת לא יודע איך להתנהל מפה מכיוון שלא בא לי לצבוע שוב (גם ככה פעם ראשונה ואני הכי לא בעד תיקוני צבע)

אני אתן לו לנסות?

העלתי צילומים של ההבדלים שתראו.

unnamed (1).jpg

unnamed (2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 minutes ago, yogev20 said:

תן לו לנסות לתקן עם שלייף סבון, אך לדעתי זה לא אותו גוון.

בכללית קשה להגיע לאותו  לתוצאה טובה בצבע מטאלי. (אפשרי, אך זה לא פשוט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19 minutes ago, yogev20 said:

זה גם מה שאני חשבתי, אבל גם במהלך התיקון הוא הדגיש שזה צבע מטאלי

ובדק בספר רכב את הצבע המדוייק שלי.

הנה עוד תמונה כדי להמחיש , זה באמת נראה כמו ניגוב סמרטוט כזה כי זה ממש ממש מעבר לתיקון המקומי שעשו לי

אם אתן לו לעשות את השלייף לא יכול להיות יותר נזק?

unnamed (4).jpg

unnamed (3).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלייף סבון לא אמור לעשות נזק, במידה ויודעים אך לבצע את זה במינימום שחיקה, אבל לדעתי זה לא יגרום לצבע להיות באותו גוון

כי שלייף סבון עוזר למרקם תפוזיות, וליישור הצבע למרקם חלק. במידה ולא יעזור? תתעקש לבצע צביעה חדשה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 minutes ago, yogev20 said:

שלייף סבון לא אמור לעשות נזק, במידה ויודעים אך לבצע את זה במינימום שחיקה, אבל לדעתי זה לא יגרום לצבע להיות באותו גוון

כי שלייף סבון עוזר למרקם תפוזיות, וליישור הצבע למרקם חלק. במידה ולא יעזור? תתעקש לבצע צביעה חדשה. 

הדבר היחידי שאיפשהו משאיר אותו אופטימי זה שהתיקון היה ממש על חלק קטן למטה, אין שום סיבה היה לצבוע חצי מהדלת כמו שזה נראה בתמונה, מה שמשאיר אופציה או שזה באמת טינר או לכה או משהו שניתז ואפשר להמיס החוצה  או שהם ממש עבדו כמו חובבנים (אגב זה סדנא מוכרת בתל אביב שמתיימרת להיות אלופים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלא היה צריך לצבוע הכל לא אומר שהם לא צבעו הכל.  ובכללית בצביעה איכותית באמת צובעים משטחים שלמים בדיוק מהסיבה הזו (לא שזה יוצא מושלם כל הזמן כן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש?

ככה או ככה מדובר כנראה בחובבן שעשה את הצביעה, צריך להיות עיוור בשביל לא לשים לב לצבע פנינה ויותר מזה לנגב עם חומר שיכול להרוס את הגוון ואת הנצנץ של הצבע.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...