Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב עד 50K, דרישת סף: אמינות מופלגת. יש חיה כזו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי 1.8 + גיר רציף לא מספקת פתיחה חזקה ממצב העמידה אשר תואמת לציפיות שלנו מ 140 כ"ס המוצהרים. בתאוצת הביניים כן מרגישים אותם.

העניין הוא שב 2016 כמעט ולא נמכר לנסר קלאסיק 1.6 וגיר אוטומטי כאשר צורת הספורטבק המשיכו עדיין למכור במספרים יותר גבוהים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מומלץ למצוא אדם פרטי שמוכר את הרכב שלו, רצוי ללא עבר ליסינג לפניו.

אפשר לנסות לבדוק בטרייד מוביל או כלמוביל טרייד אין.

לנסר יותר נדירה.

הנוחות של סובארו יותר טובה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול "חסכוני " של חברות ליסינג ושימוש ברכב "לא איכפתי" מצד הנהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נגיד ראיתי שתי מודעות לסוויק עם כ 100 אלף קילומטר, אחת פרטית 2014, אחת ליסינג 2016, ההפרש לא גדול.

עדיפה הפרטית לדעתך?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט באותו מחיר?

הייתי הולך לראות קודם את זאת מ 2016. אם הרכב במצב מוזנח/ עבר פגיעת שלדה, פוסל.

שנתיים זה הפרש משמעותי.

שני רכבים מאותו השנתון, אחד ליסינג השני פרטי בהפרש של כמה אלפי שקלים - הייתי בודק קודם פרטי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לספורטבק או לאימפרזה יש מערכת סטארט\סטופ או איך שלא קוראים לדרעק הזה שמנתק את המנוע בעמידה ברמזור?

וכמו שנאמר, לא מחפש "ביצועים" ולא מחפש "מהיר ועצבני". מחפש להחליף רכב ישן לרכב חסכוני יותר (לעומת הקיים), ואם ניתן לקחת אחד חזק יותר (17 קג"מ מול 15 לקיים, 4 הילוכים בלבד לקיים...), מה טוב.

לא בהכרח זה יתורגם למהירות :wink: (ובמיוחד עם הנתון של 11 שניות מאפס למאה :lol:).

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאימפרזה יש דבר כזה

https://cars.walla.co.il/item/2649779

מה רע ברכב כזה ( אחרי הבירור לגבי הטסט )?

https://www.yad2.co.il/s/c/8niycb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני לא רוכש רכבי ליסינג. אני חייב לציין שלא כל הרכבים מוזנחים.

גיסתי מלחליפה כל 3 שנים (מנהלת במקום עבודה) רכב מהעבודה וכמעט לא נוסעת בו. הרכב אחרון היה מסוג אוריס

נסועה של 38000 בלבד. כנ"ל ו35 שעשה אותה נסועה. עכשיו קיבלת קורולה האצ'בק חדשה -תעשה מעט יותר כי עברה סניף אך עדיין זה יהיה נמוך.

מי שנופל על רכבים כאלה, זו ממש מציאה. אך לדעתי אלה רכבים שעוברים למקורבים. אך צריך לקחת בחשבון שהרכבים לא טופלו היטב וזה טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאימפרזה יש דבר כזה

https://cars.walla.co.il/item/2649779

תודה.

מה רע ברכב כזה ( אחרי הבירור לגבי הטסט )?

https://www.yad2.co.il/s/c/8niycb

ק"מ גבוה מהרצוי... בהרבה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על לנדקרוזר, רק שיש בו לפעמים תקלות.

אתה חי בסרט אם אתה מצפה שרכב שעלה כחדש סביבות 120.0-130.0 אש"ח יימכר ב 50.0 אש"ח אחרי ארבע שנים, והוא יהיה במצב טוב.

או שתגדיל את התקציב או שתתפשר.

אם תתעקש על 2016 בתקציב הזה, למשפחתית מיינסטרים - אתה תמצא את עצמך עם נבלה שחוטה, אבל עם עץ ריח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נבלה שחוטה,אבל רכב שעבר מעל הק"מ הממוצע.

זה טווח מחירים של רכבים מליסינג/השכרה עם 100 אלף ק"מ.

לא של רכב פרטי עם 70 אלף.

אימפרזות ראיתי בשפע באלדן.

קיה פורטה בקל אוטו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשבילו רכב בן 5 שעולה עכשיו פחות מ 40 אלף₪ ( חדש עלה בזמנו 115K ).

לנסר 1.6 אוטומטי פרטי , ב 115 אלף קילומטרים עוד לא הגיע לחצי ממה שניתן לנסוע עליו וליהנות, בלי יותר מדי התרגשות.

מה שנכון, זה שאין סיכוי למצוא משהו שיעמוד בכל הדרישות מהודעת הפתיחה + קילומטראז' נמוך מאוד.

בבעלותי טויוטה ורסו 2016 עם 125 אלף קילומטרים שנראית כאילו אתמול יצאה מהסוכנות ונוסעת כמו חדשה.

אני מניח שיש רכבים עם אותם נתונים במצב מוזנח, קרועים, לא מטופלים בזמן.

כאשר פוסלים משהו עוד על הנייר, בלי לראות בפועל את הרכב, לפעמים מפסידים עסקאות שוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה בזול ומוכר בזול.

ובגלל שהקניה לטווח ארוך לא הייתי פוסל רכבים עם ק"מ גבוה.

ההבדל בין למכור לאנסר עם 180 אלף ק"מ לאחת עם 220 אלף כשהרכב בן 11-10 לא יהיה ההפרש במחיר הקניה.

קניתי מאזדה 3 עם 105,000 וחבר באותו שבוע קנה אחת עם 65,000 מליסינג,ההפרש במחיר היה 12,000 שקל.

ההבדל בין אחת פרטית עם ק"מ נמוך לליס עם ק"מ "גבוה" תגיע גם ל20,000 שקל.

כל עוד הרכב טופל ולא עבר תאונות קריטיות-לא הייתי פוסל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...