Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה כמויות נמכרים בישראל אופנועים מידי שנה?

viper_gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיזה כמות נמכרים אופנועי ספורט למשל בישראל? r1, gsxr,zx6-12,cbr וכו'...

אופנועי תיור? fazer,vstorm וכו'...

האופנועים שנתתי זה סתם דוגמא שעלתה לי בראש אבל בכללי באיזה כמויות נמכרים אופנועים וקטנועים בישראל(עם דגש על ה600 סמ"ק ומעלה הספורטיביים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ 10,000 כלים דו גלגליים. כ - 7% מתוכם אופנועים.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאנשים שקצת מתקשים במטמטיקה זה אומר 700 אופנועים חשדים בשנה+-

רק שתבינו, שהCBR לבדו נמכר בבריטניה בכמויות דומות

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח לציין את היחס בין האוכלוסיות..

וההבדל הקטן במחירים היחסיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רגע אוכלוסייה..

תחשב ותראה שעדיין בבריטניה האופנועים מצליחים הרבה הרבה יותר.

ובקטע של המחירים, זאת בדיוק הנקודה שלי.. איך רוצים להרים את הענף, שבשביל לקנות אופנוע ליטר חדש, צריך למשכן את השכן!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רגע אוכלוסייה..

תחשב ותראה שעדיין בבריטניה האופנועים מצליחים הרבה הרבה יותר.

ובקטע של המחירים, זאת בדיוק הנקודה שלי.. איך רוצים להרים את הענף, שבשביל לקנות אופנוע ליטר חדש, צריך למשכן את השכן!?

תראה.

למכור אופנועים זה עסק כלכלי - והיבואן מנסה להרוויח משהו מכל העניין.

ליבואן אין עניין למכור במחיר גבוה - אלא להגיע למקסימום רווח.

המצב כיום הוא שכלל ההוצאות לניהול עסק, בתוספת המחיר שהיבואן מצליח לקבל מהיצרן, מביאות למחירים כמו שהם.

איך אתה מצפה להרים את הענף אם אתה מצפה שהיבואן יפסיד בשביל שתוכל לרכוש אופנוע ליטר חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה כהן צודק לכל אחד צריך להיות את הרווח שלו כי בסוף היום צריכים להביא אוכל הבייתה אז מן הסתם בן אדם לא יעבוד בחינם, אלא אם כן יש לו כבר כסף מכל החורים והוא מתנדב לכל מיני עבודות.

ו-Ruff Rider בטח שזה משנה גודל האוכלוסיה, כי מן הסתם יש להם אוכלוסיה באנגליה שמכפילה ומשלשת את הכמות של האנשים שגרים בישראל אז זה ברור שמתוכם תהיה כמות יותר גבוהה של אנשים שיאהבו את הענף הזה...

ואם רוצים להוריד מחירים בארץ בפתרון היחידי הוא הורדת המכס לפחות ל-100 אחוז במקום 125(אם אני זוכר נכון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות....שלמה צודק.

לשוק יש כללים משלו וכשהשוק הוא קטן עם רמות מיסוי גבוהות וגישה ציבורית וממשלתית לתחבורה דו גלגלית, כמו שיש פה, אז אלו רמות המחירים.

כואב אבל צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן ולהוסיף:

ה-CBR (לאיזה התכוונת בדיוק? אבל לא כל כך משנה, למען האמת) נמכר באנגליה באלפים, לא במאות. והנה עוד כמה נתונים:

סה"כ מכירות דו"ג באנגליה ב-2004 = 134,000 (שזה, אגב, ירידה לעומת 2003).

מתוך זה אופנועים: כ-62% (לפי נתוני 2003). היתר קטנועים.

עד 500 סמ"ק: 39%. מעל 500 סמ"ק: תעשו את החשבון.

הדו"ג הנמכר ביותר: ימאהה R1, כ-2,700 יחידות. רק ה-R1. בשנה אחת.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן ולהוסיף:

ה-CBR (לאיזה התכוונת בדיוק? אבל לא כל כך משנה, למען האמת) נמכר באנגליה באלפים, לא במאות. והנה עוד כמה נתונים:

סה"כ מכירות דו"ג באנגליה ב-2004 = 134,000 (שזה, אגב, ירידה לעומת 2003).

מתוך זה אופנועים: כ-75%. היתר קטנועים.

הדו"ג הנמכר ביותר: ימאהה R1, כ-2,700 יחידות. רק ה-R1. בשנה אחת.

טל

ולזה תוסיפו מדינה של 80 מליון איש (למיטב זכרוני) מה שעושה את האחוזים לא ממש שונים...ומעל הכל מדינה שיורד בה גשם 90% מהזמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי באנגליה יש בערך 60-70 מיליון תושבים ובישראל 6.1 אני חושב... אז זה ברור שמתוך ה-70 מיליון של אנגליה יהיו יותר אנשים שירצו מכוניות ספורט ואופנועים והשוק יהיה יותר גדול, מאשר בישראל שיש רק 6 מיליון ומתוכם יש את האוהבים של הספורט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אנחנו סתם מקטרים פה בארץ.. (עניין של אופי ישראלי כנראה) אתה משלם 100.000 שקל ומקבל את הקצה של הטכנולוגיה, השפיץ של האופנועים העולמי, חדש דנדש,כשבאותו סכום ממשפחת ה4 גלגלים אין לך יותר מדיי מבחר, וגם אם כן מדובר על התחתית. אז הכל תלוי מאיזה צד מסתכלים על המטבע..

כל אחד נופל מתישהו העניין הוא כמה זמן לוקח לך לקום!!..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנתונים ממדינות קצת יותר דומות במאפיינים, היו יותר מעניינים ואולי נותנים מדד טוב יותר להשוואה. למשל מדינות כמו אירלנד, עם 4 מיליון איש, או פורטוגל שגם שם אוכ' קטנה יחסית ומזג אויר די דומה. מה לגבי יון אולי, הרבה קוי דמיון. כמובן שצריך לבחון גם הקפי מיסוי עידוד ממשלתי וכו'. למישהו יש נתונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנתונים ממדינות קצת יותר דומות במאפיינים, היו יותר מעניינים ואולי נותנים מדד טוב יותר להשוואה. למשל מדינות כמו אירלנד, עם 4 מיליון איש, או פורטוגל שגם שם אוכ' קטנה יחסית ומזג אויר די דומה. מה לגבי יון אולי, הרבה קוי דמיון. כמובן שצריך לבחון גם הקפי מיסוי עידוד ממשלתי וכו'. למישהו יש נתונים?

תחפש תמצא.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי באנגליה יש בערך 60-70 מיליון תושבים ובישראל 6.1 אני חושב... אז זה ברור שמתוך ה-70 מיליון של אנגליה יהיו יותר אנשים שירצו מכוניות ספורט ואופנועים והשוק יהיה יותר גדול, מאשר בישראל שיש רק 6 מיליון ומתוכם יש את האוהבים של הספורט הזה.
אתה עדיין לא מבין אה? תעשה את זה באחוזים.. ז'תומרת יחס אוכלוסייה לדו גלגלי...

ועדיין תראה שבאנגליה נמכרים גם באחוזים לאוכלוסיה.. הרבה הרבה יותר אופנועים.

ובקשר לעניין הזה של היבואנים, לרגע לא אמרתי שהיבואנים מגזימים,

אלה שהמדינה שלנו דפוקה... ושמישהו יוריד כבר את המיסוי המחורבן הזה..

וטל, חחח אני לא מנסה לטעון שאתה טועה..

אלה פשוט זכרתי את הCBR שנמכר באנגליה בכמות של 900 יחידות בשנה (ככה היה כתוב במגזין אנגלי)

ואני ממש לא זוכר איזה CBR זה, והאמת, זה גם ממש לא משנה..

זה היה רק בשביל להמחיש כמה אופנועים נמכרים שם..:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...