Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 21 דקות, FoxLight כתב:

לא נכון להשוות מודל 3 לקיה פיקנטו.

כי מבחינת איכות ההרכבה ורמת הגימור היא דומה יותר לקיה פיקנטו מאשר למרצדס.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת? יצא לך לנהוג באחת? או שאלה שמועות?

זה יפה מאוד שיש כתבות השמצה. בכל רכב יש על מה להתלונן. שאני אגיד שהכל מושלם בגולף שלי? ממש לא, והרכב לא נחשב זול אמנם כן עממי. להשוות מודל 3 לקיה פיקנטו? בוא נחזור למציאות בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EvGriga כתב:

כי מבחינת איכות ההרכבה ורמת הגימור היא דומה יותר לקיה פיקנטו מאשר למרצדס.

מוכן לקחת את הטסלה גם אם אין לה דשבורד, מדובר על מוצר העתיד, מעבר לזאת שהיא תשאיר אבק לכל מרצדס שתקביל אותה אליה, גם למרבית מכוניות העל היא תשאיר אבק, אנשים לא קולטים עד כמה הרכב הזה מהיר, אותך מלהיבה הפלסטיקה, אותי התאוצה והטכנולוגיה, כל אחד וסדר העדיפויות שלו.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, שלוש שנים לאחר שיתחילו למכור אותם ויעבור ההייפ, תוכל "לקחת" אחד משומשת בשליש המחיר. כמו באמריקה.

לפני 17 שעות, eitanuch כתב:

באמת? יצא לך לנהוג באחת? או שאלה שמועות?

לא נהגתי בטסלה ולכן אני לא מביע פה דעה על איכויות הנהיגה שלה.

כן ישבתי והתרשמתי ממודל S באולם תצוגה שלהם באמריקה לפני כמה שנים, וזאת דעתי אישית, כמובן.

כל אחד שמעוניין יוכל לגבש דעתו שלו, כולל סדר עדיפויות, בקרוב.

לדעתי האישית, מכונית שעולה מעל 80 אלף דולר (מודל S בארה"ב) לא צריכה להיות מבחינת האיכות כמו שברולט ספארק (מבלי להעליב את שברולט)

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב ככה. מסכים איתך לחלוטין שהמכיר חייב לשקף איכות. 

אבל, עובדה שאנשים מוכנים לשלם הרבה עבור הטכנולוגיה וכרגע המצב הוא לא חוסר הזמנות אלא צוואר בקבוק בייצור, כך שהמחיר לא מהווה מכשול עבור הקונים. אל תשכח שזו חברה צעירה שמתכננת מוצר כמעט מ0, בניגוד לשאר החברות שרק עושות טוויסטים עם השנים. כך שבכל מקרה, חבלי לידה זה דבר סביר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EvGriga כתב:

יופי, שלוש שנים לאחר שיתחילו למכור אותם ויעבור ההייפ, תוכל "לקחת" אחד משומשת בשליש המחיר. כמו באמריקה.

ואז הפחד מזה שסוללה בפריוס תמות, יהיה כלום לעומת הפחד מזה שהסוללה בטסלה תמות.

בהיברידי אנשים מפחדים שהסוללה תמות, למרות שזה ממש לא חלק מרכזי ברכב, ועלות ההחלפה שלה יחסית לא גבוהה, לעומת החלפת מנוע/גיר, ומתבצעת די בקלות.

וגם רכב היברידי לא מושבת כאשר הסוללה מתה, ועדיין יכול לנוע בכוחות עצמו.

ברכב חשמלי, שבנוי סביב הסוללה, המצב יהיה הרבה יותר חמור.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוללה החשמלית לפחות נותנים אחריות ארוכה.

ומה עם שאר המכונית? יש להם הרבה תקלות ומאוד יקר לתקן אותם.

טסלה גם לא נותנים לתקן במוסך חיצוני ולא מספקים להם חלקים או הוראות תיקון.

החזקה של טסלה משומשת מחוץ לאחריות המלאה, נראה לי, יכול להיות סיפור מאוד יקר.

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נכון, כמו כל רכב בתג מחיר דומה. 

למרות שאני חולק עליך לגבי "הרבה תקלות". לרכבים האלה אין דיפרנציאל וגיר ובכללי מעט חלקים נעים. לא צריך להחליף שמן והשחיקה של החלקים נמוכה בהרבה. אשמח להפנייה למקור אמין שמשווה תקלות בין טסלות לרכבים אחרים. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, EvGriga כתב:

טסלה גם לא נותנים לתקן במוסך חיצוני ולא מספקים להם חלקים או הוראות תיקון.

כי זה כל המודל שלהם - הם לא שברולט/ואג/טויוטה, שמוכרים לך רכב, וכאן זה נגמר.

הם מוכרים לך אקוסיסטם, כשבתוכו הם גוזרים קופון על כל דבר.

ממכירה, דרך שירות ועד תדלוק.

זאת הסיבה שהם לא רוצים למכור דרך סוכני משנה, או שיטפלו במוסכים פרטיים (ואם אפשר, גם שלא תטעין בבית) - כי הדברים האלה זה עוד מקורות פרנסה בשבילם, וזה מה שהביא אותם לחברה בעלת שווי שוק הגבוה ביותר, למרות שהם מייצרים ומוכרים מעט מאוד מכוניות ביחס לשחקנים אחרים.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווי השוק שלהם מאוד ספקולטיבי, אין להם רווחים שיצדיקו אותו. הרבה חובות כן יש להם.

מאסק הבטיח לפני שנתיים שבעוד שנה יהיה להם צי של רובוטאקסי שיביא רווחים מטורפים.

אז הבטיח. משקיעים ולקוחות סולחים להם הרבה.

נהיגה אוטונומית מלאה אין להם בינתיים.

למודל השווק שלהם יש גם חסרונות - מחסור במרכזי מכירה ושרות פוגע בלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חברה שאין לה חובות. זה מה שמקובל בתעשיה - לתת לכסף של אחרים לעבוד בשבילך.

חוץ מזה, הם לא ממש חייבים להיות רווחיים (לא ממש זוכר איך זה עובד).

מציע לראות את זה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חברה שמבחינת מיתוג מקבילה לאפל. חברה שמצליחה לקבל מחיאות כפיים כי יש משחקים במערכת המולטימדיה או מוזיקה עם פתיחת הדלתות, מזכיר לי את הימים של טרום הניידים החכמים. כאשר יש מעריצים המוצר כבר פחות חשוב, הוא יימכר בכל מקרה. סתם לדוגמה, לאפל היו דגמי מחשב 2016 עד 2019 עם מקלדת דפוקה. שיפרו כל שנה אבל עדיין יש תקלות ובעיות. בכל חברה אחרת זה היה עוצר את המכירות ומיד היו מוציאים מקלדת חדשה. אצל אפל? ממשיכים לרכוש כאילו כלום לא קרה. המודל של one stop shop הוא מודל נכון עבור רוב רוכשי הרכב החדש, תגיד לי כמה זה עולה ועזוב אותי מדאגות. זה מודל בו ג'נסיס של יונדאי עובדת בארה"ב, אתה רק תשלם על דלק ואנחנו דואגים לכל השאר. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

הם מוכרים לך אקוסיסטם, כשבתוכו הם גוזרים קופון על כל דבר.

ממכירה, דרך שירות ועד תדלוק.

נשמע כמו Better Place  ☹

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...